Jump to content
Dogomania

Olinosław- ofiaraPOWODZI- grzeje doopcie w swoim domku:)


Zofija

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czekamy Zofijo na wiadomości dotyczące transportu. Kochana jesteś.
Pół nocy szukałam wczoraj transportu i mój wybór padł właśnie na Tarzankę;dobrze, że nie pisałam, ani nie dzwoniłam, bo namieszałabym tylko...
[COLOR=magenta] [U]DZIEKUJĘ ZOSIU ,DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA POMOC I ZAANGAZOWANIE[/U].[/COLOR] Olinek ma szczęście.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofija']Tarzanka dzisiaj wiozła dwa piesy w tym jeden pod moją opieką. Ma mi dać znać ile wyszedłby transport Olina- czekamy na wieści[/QUOTE]
[U]Zosiu, Zosiu i wszystkie inne aniołki czuwające nad biedakiem Olinkiem[/U] - [COLOR=red]WIELKIE[/COLOR] [COLOR=red],[/COLOR][COLOR=red] [COLOR=red]WIELKIE [/COLOR]DZIĘkI :multi::multi:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1'][U]Zosiu, Zosiu i wszystkie inne aniołki czuwające nad biedakiem Olinkiem[/U] - [COLOR=red]WIELKIE[/COLOR] [COLOR=red],[/COLOR][COLOR=red] [COLOR=red]WIELKIE [/COLOR]DZIĘkI :multi::multi:[/COLOR][/QUOTE]

Danka4U1 To TOBIE - DZIĘKUJEMY! Dzięki Tobie ten wątek idzie jak burza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Nie zawstydzaj mnie...każdy z nas wykonał tutaj swoją pracę na miarę swoich możliwości.Gdyby [COLOR=red]NAS WSZYSTKICH[/COLOR] tutaj nie było, los Olinka stałby pod wielkim znakiem zapytania.
[SIZE=4][COLOR=red] :multi: Dlatego dziękuję wszystkim :multi:[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://www.onlinephotographers.org/pics/7127_b.jpg[/IMG]
Wszyscy musimy uzbroić się w anielską cierpliwość[B].....jesteśmy, staramy się być cierpliwi..[/B]a przede wszystkim doceniamy Wasze wszystkie starania, ale pozostaje cień niepewności: czy Olinek jest bezpieczny w schronisku ? Wierzymy, że tak jest.
[B]Buziaki dla wszystkich ludzi dobrej woli.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się,że Olinek już się przygotowuje do wyjazdu do DT... mam nadzieje,że transport szybko się znajdzie... :)

A tymczasem proszę o pomoc : [url]http://www.dogomania.pl/threads/68062-Bartuś-czeka-10-lat!-Jest-miejsce-w-hoteliku-ale-deklaracji-brak.-BEZ-SZANSY[/url]
:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MyrkurDagur']I jeszcze jedno - czy moje 60 zł dla Olinka dotarło? (10 zł stała deklaracja i 50 zł jednorazowo)[/QUOTE]
czy mogę to sprawdzić za tydzień? nie mam bezpośredniego wgladu na konto. Mogę też napisać, ze jeszcze się nie zdarzyło, żeby nie doszło

Link to comment
Share on other sites

Olinku, tak mi się składa, że dopiero dziś mogłam do Ciebie dostać się:lol: wiadomości dobre, ale biedaku czekasz i czekasz na ten transport, a my z Tobą.:shake:
Chciałoby się zobaczyć już szczęśliwego psa w swoim domku.
nie jesteś sam; wszyscy tutaj myślimy o Tobie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Olinku, tak mi się składa, że dopiero dziś mogłam do Ciebie dostać się:lol: wiadomości dobre, ale biedaku czekasz i czekasz na ten transport, a my z Tobą.:shake:
Chciałoby się zobaczyć już szczęśliwego psa w swoim domku.
nie jesteś sam; wszyscy tutaj myślimy o Tobie.[/QUOTE]

napiszę dzisiaj do Tarzanki, czy juz wie kiedy moze jechać. Spokojnie najważniejsze, ze są pieniążki i Hotelik:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...