Jump to content
Dogomania

Olinosław- ofiaraPOWODZI- grzeje doopcie w swoim domku:)


Zofija

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wracamy do Amylanu. Gdy to brał wszystko było dobrze. Lekarz mówił, że szansa jest, ale mała w jego przypadku. Szkoda, wielka szkoda.
Ostatnio była u nas zupełnie niesłużbowo inna pani weterynarz i mówiła, że bardzo wiele ON cierpi na tę przypadłość. Niestety Olin znalazł się w tej grupie.

Link to comment
Share on other sites

Olinku, nie było mnie tydzień i przychodzę do Ciebie, a tu takie smutne wiadomości.
Pisałam kiedyś, ze mam trzustkowego psa i z alergia pokarmową. Rok walczyłam z biegunkami- wodniste kupy!!- zrobiono biochemię, wskazywało na trzustke, więc Amylam prawie cały czas - w międzyczasie kontrolne badanie krwi biochemia i morfologia- Amylam albo troche przerwy w zaleąności od wyników, ale cały czas wyłącznie sucha karma RCHypoallegenic. Kazde odstępstwo od diety źle sie kończy.
Myslę, ze Olonkowi tez trzeba zrobić takie badanie i ustalić lekarstwa, a zwłaszcza dietę.
Smutno, ze psisko tak sie meczy, a Wy z nim -biedakiem.

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Times New Roman][COLOR=#4b0082]02.12.-Jolanta z Dęblina(allegro)-10zł
03.12- Yazoo-FF (allegro)-15zł[/COLOR][/FONT][/B]
[B][COLOR=indigo][FONT=Times New Roman]03.12.Łukasz z W-wy(allegro)-10zł[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=indigo][FONT=Times New Roman]03.12.Magda (allegro)-10zł[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=indigo][FONT=Times New Roman]06.12.ranias -10zł[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=indigo][FONT=Times New Roman]06.12. MyrkuDagur-10zł[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=indigo][FONT=Times New Roman]07.12. wujek&ciocia-15zł[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=indigo][FONT=Times New Roman]07.12. Krzysztof z Częstochowy (allegro) -105zł[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=indigo][FONT=Times New Roman]09.12. Elżbietka_cieszyn-50zł[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=indigo][FONT=Times New Roman]10.12. Paulinken-10zł[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=indigo][FONT=Times New Roman]13.12.Kado-15zł[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=indigo][FONT=Times New Roman]30.12. Pani Ania ze Skoczowa-50zł[/FONT][/COLOR][/B]

[B][COLOR=indigo][FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman]razem 320,00+463,68= 783,68[/FONT][/FONT][/COLOR][/B]

[B][COLOR=indigo][FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=magenta]Stan konta na dzień 01.01.11 =783,68[/COLOR][/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR][/B]

[B][COLOR=indigo][FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=red]DZIĘKUJEMY!!![/COLOR][/SIZE][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/love.gif[/IMG][/FONT][/FONT][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UMilki']Najważniejsze, że ma dobry humor, że z chęcią bawi się z naszą Milką. Może jednak zrobimy badanie krwi?! Zofija co Ty na to?[/QUOTE]

[quote name='Zofija']oczywiście, zróbmy[/QUOTE]
Co u Olinka? Jak zdrówko? Miał robione te badania? Niepokoi mnie, ze psiak niedomaga.

Link to comment
Share on other sites

Jutro będą wyniki.
Olin całą procedurę pobierania krwi przeszedł bardzo dzielnie. Nie warknął, nie szarpał się, grzecznie czekał na koniec zabiegu. Jestem z niego bardzo dumna.
Uwielbia jazdę samochodem. Może nawet kiedyś go zabierano na wycieczki....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UMilki']Jutro będą wyniki.
Olin całą procedurę pobierania krwi przeszedł bardzo dzielnie. Nie warknął, nie szarpał się, grzecznie czekał na koniec zabiegu. Jestem z niego bardzo dumna.
Uwielbia jazdę samochodem. Może nawet kiedyś go zabierano na wycieczki....[/QUOTE]

To czekamy na wieści....Dobrze,że z Olinka wzorowy pacjent :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UMilki']Wyniki Olina wskazują na ogólny stan zdrowia dobry. Diagnoza weterynarza była w 100% trafiona. Zasugerowano, że można mu podawać oprócz Amylanu (ten do końca życia) dodatkowo karmę dla psów z problemami jelitowymi (chodzi o trzustkę).[/QUOTE]
[B]
Olinuś[/B] pięknoto dobrze, że ogólnie jest ok.

Danusia zbanowana...matko co to się narobiło? Serce na dłoni...Danka do kiedy?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...