Jump to content
Dogomania

LORD - dog niemiecki,marnuje się w przytulisku, cudny pies szuka domu!! Sandomierz.


Soema

Recommended Posts

  • Replies 318
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

oki, to ogłoszenia w robocie.....

wymądrzać się nie będę co do wymogów, ale z mojego doświadczenia(jeden z 6 posiadanych kundli to mix doga) lubią wykazywać dominację (czyli dom bez psów) niektóre nie bardzo do dzieci ( mój akurat tak) tu trzeba by było sprawdzić ale w waszych warunkach to nie bardzo wiem jak:shake: . Nie do budy i kojca a raczej do domu na kanapę, dużo kontaktu z człowiekiem , preferowany domek aktywnych ludzi- wybiegać toto się musi, oj musi.....a koncert życzeń zakończyć na tym , że najlepszy człowiek, który miał już psa o cechach dominacyjnych....bo niuniek toto nie jest sądząc po tym co o nim piszesz

Link to comment
Share on other sites

A tu kolejna bida szuka DT... nie chciałabym, żeby wróciła do przytuliska skoro dostała szansę.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/187097-LOLCIA-uratowana-z-powodzi-ma-nu%C5%BCyc%C4%99-i-nie-ma-DT!-Cudna-sunia-prosi-o-pomoc?p=14831289#post14831289[/url]

Link to comment
Share on other sites

ze zdjęć wydaje się młodszy...siwy pysk to może być albo maska albo... mój dostał siwego wyglądu już w wieku 2 lat:roll: dobrze piszemy Lord ( angielscy lordowie chudzi są wszakże:evil_lol:) a wiek ...nieokreślony ?....zęby na zdjęciach bialutkie....

a dzieciakowatość zachowują do końca swoich dni-głupolek:loveu:

Link to comment
Share on other sites

No widzisz ja się nie znam na tej rasie :) w przytulisku niektóre młodziutkie psy, mają strasznie zdarte zęby, nawet nie chcę myśleć dlaczego :shake:
można napisać, że młody. Ciężko to jasno określić :niewiem: dzięki wielkie za pomoc!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']A tu kolejna bida szuka DT... nie chciałabym, żeby wróciła do przytuliska skoro dostała szansę.
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/187097-LOLCIA-uratowana-z-powodzi-ma-nu%C5%BCyc%C4%99-i-nie-ma-DT%21-Cudna-sunia-prosi-o-pomoc?p=14831289#post14831289"]http://www.dogomania.pl/threads/187097-LOLCIA-uratowana-z-powodzi-ma-nu%C5%BCyc%C4%99-i-nie-ma-DT!-Cudna-sunia-prosi-o-pomoc?p=14831289#post14831289[/URL][/QUOTE]

może wraz z lordem zrobić i lolci ogłoszenia? ubłagam cioteczkę bahlsę...

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie możemy Lordowi pomóc inaczej jak umieszczając ogłoszenie na naszej stronie. Klepiemy biedę jako stowarzyszenie i niestety ale tak długo jak mamy na utrzymaniu Celestyna, który tak jak i Lord z doga coś ma ale niezbyt wiele, nie możemy finansowo zaangażować się w pomoc. Niestety zauważamy, że nasze stowarzyszenie nie odnosi sukcesów w adopcji psów, które mają tylko w dalekich przodkach doga - niestety ale zgłaszają się do nas tylko ludzie którzy szukają doga a nie po prostu dużego psa. Oczywiście jeśli znajdzie się ktoś chętny na adopcję Lorda, to w miarę możliwości pomożemy zorganizować dogaża do sprawdzenia domu. Soema podamy w ogłoszeniu numer telefonu do ciebie.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki wielkie! Przed chwilą na 2 było o Sandomierzu i biedak szczekał na łańcuchu :( nikomu nie jest dobrze, że te psy trzeba było uwiązać.
Niestety, tak jak było powiedziane w tv, na przytulisko dostajemy 15tys. ... rocznie. Teraz mamy 70 psów w przytulisku, plus po 15 w dwóch innych miejscach :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...