Jump to content
Dogomania

Aza już w domku :) Bart w hoteliku. Zapraszamy na nowe wątki psiaków :)


Owieczka

Recommended Posts

Ziutka była u mnie, podobało się, powiedziała, że Aza spokojnie może tu przyjechać:) Będzie na wątku chyba wieczorkiem po pracy, ale klawiatura jej padła, więc może nie da rady. Ma zdjęcia, myślę, że też wrzuci, chociaż sporo widać na nowych fotkach na wątku Grafita. U mnie buda wyjdzie 100-150 zł ( p.K. + styropian + gwoździe, wkręty, itp ), więc może jednak z innego źródła Azuni tę budę załatwicie, skoro gdzieś jest za 60 zł, to lepiej resztę kasy na karmę przeznaczyć. Czekam na dalsze dobre wieści:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Budy może i bywają w okazyjnych cenach,ale zazwyczaj nie wtedy co potrzeba albo nie takie jak potrzeba;-)
Sama musiałam niedawno organizować budowę bud w trybie pilnym dla 4psów,a jak sprawa była załatwiona,to pojawiły się ogłoszenia bud po śmiesznych cenach:razz:Robociznę miałam darmo,ale same materiały na budę dla niedużego psa minimalnie większego niż spaniel to było ok.120zł/buda...A gdyby te budy były z desek,nie z płyty OSB,to pewnie koszty by były dużo wyższe.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam deski, łaty, jakieś płyty na podłogę jako dodatkowa izolacja, papę i blachę, tylko styropian nam potrzebny i te pierdołki do zmontowania, może p.K. weźmie mniej niż 100 zł za robotkę, to będzie ciut taniej. Ale to jeszcze jest chwilka czasu, żeby coś wymyślić mądrego, może komuś wpadnie w oko tania buda do czasu przyjazdu Azy, a jak nie, to p.K. ją myślę że szybciutko zrobi. No, ale najpierw relacja Ziutki:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzka2']Budy może i bywają w okazyjnych cenach,ale zazwyczaj nie wtedy co potrzeba albo nie takie jak potrzeba;-)
Sama musiałam niedawno organizować budowę bud w trybie pilnym dla 4psów,a jak sprawa była załatwiona,to pojawiły się ogłoszenia bud po śmiesznych cenach:razz:Robociznę miałam darmo,ale same materiały na budę dla niedużego psa minimalnie większego niż spaniel to było ok.120zł/buda...A gdyby te budy były z desek,nie z płyty OSB,to pewnie koszty by były dużo wyższe.[/QUOTE]

[quote name='Fiera']Ja mam deski, łaty, jakieś płyty na podłogę jako dodatkowa izolacja, papę i blachę, tylko styropian nam potrzebny i te pierdołki do zmontowania, może p.K. weźmie mniej niż 100 zł za robotkę, to będzie ciut taniej. Ale to jeszcze jest chwilka czasu, żeby coś wymyślić mądrego, może komuś wpadnie w oko tania buda do czasu przyjazdu Azy, a jak nie, to p.K. ją myślę że szybciutko zrobi. No, ale najpierw relacja Ziutki:)[/QUOTE]

Agada, Zuzka, Fiera - taką budę jak ma teraz Grafit to naprawdę jest porządna, duża buda,
ze spadzistym dachem- takie budy kosztują pewnie w granicach 300-400zł,
gdyby udało sie zrobic podobną bude dla Azy - to cena 100-150 zł za materiały byłaby, myślę, do przyjęcia:)

Może jak Ziutka wstawi zdjęcia zobaczymy tą budę:)

Pozdrawiam pieknie
i czekamy na Ziutkę:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wojtuś']Agada, Zuzka, Fiera - taką budę jak ma teraz Grafit to naprawdę jest porządna, duża buda,
ze spadzistym dachem- takie budy kosztują pewnie w granicach 300-400zł,
gdyby udało sie zrobic podobną bude dla Azy - to cena 100-150 zł za materiały byłaby, myślę, do przyjęcia:)

Może jak Ziutka wstawi zdjęcia zobaczymy tą budę:)

Pozdrawiam pieknie
i czekamy na Ziutkę:)[/QUOTE]
Wojtek Tobie jako facetowi, w tych sprawach, ufamy wobec tego :cool3::lol:

Link to comment
Share on other sites

SŁuchajcie !! Wczoraj trafiła do mnie suczka ONek ok 7-8 miesięcy zaciążona !!!! Trzeba szybko ciachać :placz: Czy ktos moze załozyc jej wątek ??!! Plisss !!!!! Wstawiłam ja do Izy do hoteliku :( Nie mam kasy żeby opłacac jeszcze jednago psa :(:(:( [COLOR=red]Błagam pomocy!!!![/COLOR]
Sunia jest przekochana, łagodna i do ludzi i do psów , cudo !!!! Grzeczna, spokojna itd.

Suczka błąkała się od jakiegos czasu po Nowym Mieście :-(

[IMG]http://img600.imageshack.us/img600/5029/040511026.jpg[/IMG]


[IMG]http://img121.imageshack.us/img121/6430/040511027.jpg[/IMG]


[IMG]http://img9.imageshack.us/img9/1795/040511028.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Owieczko,na morusku.pl i tablica.pl jest dużo osób chętnych na ONki-może zerknij tam na ogłoszenia "przygarnę" bo jest ich całe mnóstwo.
Wszystkie wykopałam i wkleiłam w poście 13.tego wątku-trzeba tylko obdzwonić/poodpisywać ludziom: [url]http://www.dogomania.pl/threads/207257-P%C3%B3%C5%82toraroczna-donka-i-jej-9-szczeniak%C3%B3w-szukaj%C4%85-nowych-domk%C3%B3w-lub-dt-!!?p=16830778#post16830778[/url]

Link to comment
Share on other sites

Ziutka ma awarię kompa, więc dzwoniła do mnie dzisiaj. Możemy pakować Azę do drogi :multi:
Trzeba jej będzie kupić smycz i worek karmy. Musimy zorganizować transport do Fiery na trasie Olszowa Wola - Pawłowice. Wątpię, by ktoś jechał w tamtą stronę.. Owieczka mówiła, że ma kolegę który wozi psiaki za zwrot kosztów paliwa ( 0,60 zł /km). Nie wiem ile km wyjdzie. Kochani bardzo proszę o pomoc w zbieraniu funduszy na ten cel. Azulka miałaby bezpłatny tymczas i super opiekę :)

[SIZE=1]wieczorem postaram się wstawić rozliczenie - aż się boję podsumować jak wielki dług mamy u Izy :([/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzka2']Owieczko,na morusku.pl i tablica.pl jest dużo osób chętnych na ONki-może zerknij tam na ogłoszenia "przygarnę" bo jest ich całe mnóstwo.
Wszystkie wykopałam i wkleiłam w poście 13.tego wątku-trzeba tylko obdzwonić/poodpisywać ludziom: [url]http://www.dogomania.pl/threads/207257-P%C3%B3%C5%82toraroczna-donka-i-jej-9-szczeniak%C3%B3w-szukaj%C4%85-nowych-domk%C3%B3w-lub-dt-!!?p=16830778#post16830778[/url][/QUOTE]
Dzięki ogromne :)
Boję się tylko że zaciążonej nikt nie weźmie i niewiele będzie chciało wysterylizować... :( Zobaczymy.


[quote name='agnieszka24']Ziutka ma awarię kompa, więc dzwoniła do mnie dzisiaj. Możemy pakować Azę do drogi :multi:
Trzeba jej będzie kupić smycz i worek karmy. Musimy zorganizować transport do Fiery na trasie Olszowa Wola - Pawłowice. Wątpię, by ktoś jechał w tamtą stronę.. Owieczka mówiła, że ma kolegę który wozi psiaki za zwrot kosztów paliwa ( 0,60 zł /km). Nie wiem ile km wyjdzie. Kochani bardzo proszę o pomoc w zbieraniu funduszy na ten cel. Azulka miałaby bezpłatny tymczas i super opiekę :)

[SIZE=1]wieczorem postaram się wstawić rozliczenie - aż się boję podsumować jak wielki dług mamy u Izy :([/SIZE][/QUOTE]
Głowa do góry !! Jakoś dług spłacimy, ja zbieram ciągle rzeczy na bazarki wiec coś tam sie zawsze uzbiera :) Oby cioteczki chciały wystawiać ;)

[quote name='agada']No niestety, ale trzeba temu stawić czoło....
MOże by o pomoc na Facebook prosić??.... Tylko ja tam nie jestem zalogowana..., czasami skutkuje[/QUOTE]

Tak, fb działa sprawnie ale trzeba umieć się tam poruszać a ja nie mam o tym pojęcia :(

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie to jest nie do pomyślenia,że te 2fajne psy są bez domu.Reklamuję,polecam gdzie się da.Tylko wiele osób ma jednak koty.A ten jeden pan nie ma:-)-bardzo mi zależy,żeby te psiaki znalazły domy,bo zasługują-zwłaszcza,że tolerują nawet małe dzieci.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzka2']Pan,któremu poleciłam Azę ma dać odpowiedź,ale uprzedził,że decyzja nie będzie szybka,bo wybiera spośród kilku.[/QUOTE]
Niech tylko dobrze wybierze :cool3:, tzn. Azę oczywiście :lol:!!

Link to comment
Share on other sites

W sumie spośród poleconych na 100% nadaje się najbardziej Aza.Tak też mu napisałam,bo chce i stróża i sukę łagodną do małych dzieci,a z małymi dzieciakami jest różnie i to musi być pies "święty";-)Bo jak mały ugryzie dziecko,to nic się nie dzieje,ale jak wielki,to trochę gorzej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzka2']W sumie spośród poleconych na 100% nadaje się najbardziej Aza.Tak też mu napisałam,bo chce i stróża i sukę łagodną do małych dzieci,a z małymi dzieciakami jest różnie i to musi być pies "święty";-)Bo jak mały ugryzie dziecko,to nic się nie dzieje,ale jak wielki,to trochę gorzej...[/QUOTE]
To mam nadzieje, ze rozsądek u niego zwycięży, a nie tylko efekty wizualne....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzka2']Nic nie pisze do mnie,więc nie namyślił się.Wydaje mi się,że on by chciał bardziej jednak rasowego...Ale mam nadzieję,że wybierze naszą mix;-)[/QUOTE]

To może podeślij mu naszą ONeczkę :( Ona nie ma żadnych deklaracji a jest u Izy w hotelku. Wstawiłam nowe fotki na jej wątku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/207406-8-mies.-ONka-w-ciąży!-POMOCY-potrzebna-sterylka-w-trybie-pilnym-deklaracje-na-hotel[/URL] Aza i tak ma BDT w razie co :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...