Jump to content
Dogomania

Szpice w potrzebie!!!


PaYooK

Recommended Posts

do oddania za darmo jest 1,5 roczny husky -piesek jest chetny do pracy i

bezkonfliktowy, nie ma rodowodu niestety juz sie znudzil "nowym"

włascicielom.

Jakis czas temu zostal znaleziony w Tomaszowie Maz. znalezli sie ludzi ktozy byli bardzo zapaleni.Po niedlugim czasie jednak okazalo sie ze nowi wlasciciele oczekiwali czegos

innego i nie chca sobie utrudniac zycia wiec chca go oddac a teraz sprawa

jest naglaca bo dzis odwiezli go do schroniska.

okolice Łodzi

info udziela (dobra dusza)

Marta Szafranek 0600 415-369

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

próbowałam znaleźć domek dla uncia i tego 2-ego husky... ale nie wyszło, teraz bede sie starać bardzej! trzymam kciuki za tych co robią mi "konkurencje" i też szukają!! (oby okazali sie skuteczniejsi)

a tak poważnie to trzymam kciuki za to aby te psinki znalazły wreszcie "właściceli" a nie przypadkowych posiadaczy!

Link to comment
Share on other sites

do oddania za darmo jest 1,5 roczny husky -piesek jest chetny do pracy i

bezkonfliktowy, nie ma rodowodu niestety juz sie znudzil "nowym"

włascicielom.

Jakis czas temu zostal znaleziony w Tomaszowie Maz. znalezli sie ludzi ktozy byli bardzo zapaleni.Po niedlugim czasie jednak okazalo sie ze nowi wlasciciele oczekiwali czegos

innego i nie chca sobie utrudniac zycia wiec chca go oddac a teraz sprawa

jest naglaca bo dzis odwiezli go do schroniska.

okolice Łodzi

info udziela (dobra dusza)

Marta Szafranek 0600 415-369

O tym piesku już kiedyś na tym topiku pisałam, znalazł go w Tomaszowie własnie mąż Marty. Jest jasnego umaszczenia (kolory bieli, szarości i jasnego beżu), prześliczny i własnie wcale nie jakiś trudny !

Psinka ma niezwykłego pecha, naprawdę.... :( Jego przypadek pokazuje, jak czasem trudno ocenic przyszłych włascicieli z góry - już dwa razy źle trafił... :(

Link to comment
Share on other sites

skopiowane z malnory

12-miesieczny, rodowodowy malamut szuka domu. pies byl trzymany w

domu, jest zadbany, biegajacy. niestety rozpuszczony przez

wlasciciela i podobno dominujacy. zainteresowanych prosze o kontakt

na priv.

jana

PS. jesli osoba zainteresowana nie zna kontaktu do Jany to mozna skontaktowac sie przeze mnie

a & malamuty

Link to comment
Share on other sites

Czesc, otrzymalam wlasnie list od znajomej, ze schroniska gdanskiego, ktora poszukuje domu dla suczki. Nie jest to husky, opis i zdjecie przedstawione ponizej. Mnie osobiscie przypomina ona Lajke.

Ta suczka zostala odebrana wlascicielowi, ktory poniewaz nie mogl jej sprzedac, postanowil ja zastrzelic. Ma okolo roku, raz juz rodzila. Z tego co mowi "wlasciciel" jest to Owczarek Grenlandzki (?) sprowadzony z Rosji. Podobno chodzila w zaprzegu. Dogaduje sie z innymi psami, lubi dzieci. Nie lubi kotow. Jest bardzo lagodna, ma mnostwo energii i bardzo potrzebuje kontaktu z czlowiekiem.

PILNIE szuka domu

5678.jpg

5677.jpg

5676.jpg

Mam inne zdjecia, jezeli ktos bedzie zainteresowany, to prosze o kontakt.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie ! Znajomemu, który swego czasu przygarnął poprzez Dogomanię sunie husky,zaginął pies ! (miał już wcześniej jednego haszczaka)

Pies ma obecnie 10 miesięcy, jest bez rodowodu, czarno-biały, brązowooki, mocnej budowy. Maska czarna z dwoma białymi plamkami nad oczyma. Ogon szary z białą końcówką i rudą (nie czarną) plamką na środku ogona. (zdjęcie będzie później)

Zaginął ponad dwa miesiące temu. Mieszkają w Hajnówce w woj. podlaskim. Jest to niedaleko Białegostoku.

Kontakt: Daniel Kulaj

e-mail: [email protected]

tel. 0 604 689 955

Mam juz zdjęcia tego pieska. Na zdjęciach jest nieco młodszy, ale wyobrażenie ogólne raczej jest.

tiger1.jpg

tiger2.jpg

Może ktoś widział takiego pieska...? :roll: Dawno go już nie ma, pewnie został przygarnięty przez jakichś ludzi. Może jacyś Wasi znajomi mają od niedawna podobnego ?

Link to comment
Share on other sites

No i znowu mam ogłoszenie... :(

Kubie Irję ukradli ! :cry: Właśnie się dowiedziałam... Kubę część Szpicomaniaków zna, jak nie z realu, to z opowiadań. 8)

Kuba przeprowadził się z rodzicami do wiochy poza miasto i ukradli mu ją z posesji w niedzielę. :evil: Irja sama nigdy nie uciekała zresztą, gdyby się kto pytał.

Irja to sunia malamut, ma około 1,5 roku, jest dośc ciemnego umaszczenia. Jej zdjęcia są poniżej, ale jest już sporo większa, choć kolorystyka jej została taka sama.

irja1.jpg

irja2.jpg

tel. do Kuby: 0501 517 073

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, dziś do mnie dzwoniła znajoma. 5 dni temu koło giełdy w Mysłowicach została znaleziona suczka syberian husky srebrno-biała, oczy: jedno niebieskie drugie brązowe, weterynarz ocenił, że ma ok. 1 rok. Ci ludzie wzięli ją, ale nie moga ją zatrzymać ponieważ mają już psa. Chcą oddać tą sunie i to jak najszybciej, nawet już dziś. Najlepiej, żeby wzięła go osoba, która już ma haszczaka. Sprawa jest bardzo pilna !!!

Kontakt do mnie na priv, maila [email protected] lub gg 2058054.

Już nieaktualne, suczka została adoptowana przez husky_regan :D

Link to comment
Share on other sites

"Witam!

Informacja dotyczy psa rasy husky, znalezionego w dniu 01.07.2004, przy ul.Głównej w Markach. Pies ma lat ok. 1-3 lat . Umaszczenie srebrne

z jasno-żółtymi wstawkami na uszach. Oczy: jedno koloru niebieskiego; drugie brązowe z niebieską wstawką. Łagodny w stosunku do ludzi,

zadbany. Tel. kontaktowy 0-605-85-55-66, 771-30-14. E-mail [email protected]

Pozdrawiam

Ola Siemieniak "

_288947_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

No i znowu mam ogłoszenie... :(

Kubie Irję ukradli ! :cry: Właśnie się dowiedziałam... Kubę część Szpicomaniaków zna, jak nie z realu, to z opowiadań. 8)

Kuba przeprowadził się z rodzicami do wiochy poza miasto i ukradli mu ją z posesji w niedzielę. :evil: Irja sama nigdy nie uciekała zresztą, gdyby się kto pytał.

Irja to sunia malamut, ma około 1,5 roku, jest dośc ciemnego umaszczenia. Jej zdjęcia są poniżej, ale jest już sporo większa, choć kolorystyka jej została taka sama.

http://republika.pl/manu8/irja1.jpg

http://republika.pl/manu8/irja2.jpg

tel. do Kuby: 0501 517 073

To już na szczęście nieaktualne - Irja jest już z Kubą ! :angel: Uff....

Link to comment
Share on other sites

"Zaginął pies rasy Alaskan Malamute , 13-sto miesięczny , sierść nieco dłuższa maści biało srebrno czarnej z puszystym ogonem, oczy ciemno brązowe w koło nich ciemniejsza sierść tworząca maskę , biały szal . Miał na sobie niebieską obrożę z czerwono żółtymi wzorami. Wabi się AMAROK jest bardzo przyjacielski. Grudziądz

Aszka

tel. 0601953726 "

Link to comment
Share on other sites

Skopiowane :

"Zaginął pies husky w okolicach Tanowa i Zalesia, wabi się URAL, ma białą charakterystyczną koniczynkę na czole - www.ural21.webpark.pl ; Wszelkie informacje pomocne w odnalezieniu są bardzo cenne. Jest to dla mnie niezmiernie ważne, jeśli ktokolwiek będzie coś wiedział to bardzo proszę o kontakt 601487787, 091-4640-592.

Joanna Żmuda, 28.06.04 "

Link to comment
Share on other sites

Ogłoszenie, które pojawiło się dzisiaj na forum PP u Witka Płanety

Znalazłam Husky w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego.

Maść rudawa, włos średni, dobrze ułożony, nauczony

wykonywać polecenia, nie boi się bloków ale nie lubi

wind. Wygląda na jakiś rok - pies. Jeśli znajdzie się

właściciel prosze o kontakt na adres maila lub tel.

506-058-266. Wydaje mi się że komuś uciekł. Marzena

Link to comment
Share on other sites

http://onet.allegro.pl/show_item.php?item=28481006

Mela

Dziś trzy i pół-letnia, mieszka z nami od maleńkości, gdy została z nami po śmierci swego pana. Od pół roku, gdy się przeprowadziliśmy, Mela posmutniała. Wokół brak terenów na spacery i gonitwy, które Mela, żywa i wesoła, zawsze lubiła. Szuka więc domu z ogrodem lub i mieszkania w mieście - ważne jednak,by wokół znalazło się sporo miejsca na jej hopsy.

Nie żądamy wynagrodzenia. Jedyne, na czym nam zależy, to dobry,

rozumny, dorosły opiekun.

O Meli:

Wygląd:

Mama - husky, ojciec - owczarek niemiecki. Mela, mniejsza od wilczura, po mamie dziedziczy też jej miękki włos i podobne do niej umaszczenie. Waga: 27 kg.

Zdrowie:

Zadbana, zdrowa, wysterylizowana. Nie bywa obiektem westchnień

okolicznych psów, nigdy nie będzie mogła mieć szczeniąt, ale też nie

dosięgną jej typowe dolegliwości niewysterylizowanych suk.

Książeczka zdrowia prowadzona od szóstego tygodnia życia.

Charakter:

Ma! Kilka miesięcy pobytu z nami na działce strzegła posesji, ostrzegając przed obcymi. Na spacerach łagodna i przyjazna - chętnie poznaje nowe psy i nowych ludzi. Ale, uwaga, nie lubi małych psów, jeży się, omija szerokim łukiem.Nigdy nikogo nie ugryzła. Bardzo przymilna, lubi dzieci.

Przyzwyczajona do mieszkania z kotem.Urodzony podróżnik - lubi wyprawy samochodem.Łatwo nawiązuje nowe przyjaźnie, dobrze spędziła cztery miesiące rozłąki,mieszkając u znajomego, gdy nie mieliśmy gdzie się podziać z naszymi zwierzętami. Właśnie dlatego wierzymy, że w nowym domu będzie równie szczęśliwa jak z nami podczas najlepszych spędzonych wspólnie chwil.

Pielęgnacja:

Mela jest niewybredna. Chętnie je suchą karmę, lubi też gotowane

jedzenie.Wyczesywana raz w tygodniu.

Tresura:

Karna, wie, czego jej nie wolno i słucha poleceń. Chodzi na smyczy i w

kagańcu (lubi wyszukać w trawie zakazane kąski - choćby łamliwe i

niebezpieczne kości kurczaka). Gdy jej nakazać, idzie przy nodze nawet

bez smyczy, siada, zostaje na miejscu, powraca na zawołanie. Ale

trzeba ją przywiązać przy sklepie, a to dlatego, że właśnie wtedy najłatwiej rozpoznać naturę husky'ego - wędrowca.W domu, gdy zostawić ją samą, potrafiła spędzić leniwe popołudnie na kanapie. Dobrze zaopatrzyć się więc w preparat odstraszający psy od spryskanych miejsc.

Karmę zje dopiero po wydaniu polecenia. Dobrze wie, kto jest szefem.

KONTAKT Z WŁAŚCICIELEM:

tylko pod warszawskim numerem telefonu (22) 751 16 41 oraz

0501713 790 lub pod adresem e-mail: [email protected]

Link to comment
Share on other sites

Ogłoszenie, które pojawiło się dzisiaj na forum PP u Witka Płanety
Znalazłam Husky w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego.

Maść rudawa, włos średni, dobrze ułożony, nauczony

wykonywać polecenia, nie boi się bloków ale nie lubi

wind. Wygląda na jakiś rok - pies. Jeśli znajdzie się

właściciel prosze o kontakt na adres maila lub tel.

506-058-266. Wydaje mi się że komuś uciekł. Marzena

Osoba która opiekowała się psem ma chyba już go dosyć gdyż piesek zrobił małe przemeblowanie w mieszkaniu . Poszukiwany jest ktoś kto szybko adoptuje psa. Postaram się wkrótce dołączyć zdjęcie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...