Jump to content
Dogomania

Zawody IAL w Pecicach


myriad

Recommended Posts

no wlasnie, co z ta pocztą sie dzieje :razz: moja tez odmowila dostarczenia maila do was :mad:
musze zmienic info, ze wzgledu na kontuzje z moim psem pobiegnie Anna Kowa, 0 L nr 33 Koka golden, cavano :loveu:
mam nadzieje ze poprawicie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 777
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja bym jeszcze skromnie propownowala aby kazdy w miare mozliwosci zabral dla psa klatke lub wkretak, cokolwiek aby podczas czekania na start pies byl odizolowany od innch siersciuchow :razz: Wiadomo, psy sa bardzo pobudzone na widok hopek i nie trudno o bijatyke wsrod ok 100 psow :diabloti: Mamy tam przeciez mile spedzic czas a nie na rozlaczaniu psow. Amen :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='myriad']
Diancia, nie odpowiadam za listy startowe, przekazalam twoja prosbe Uli i Wandzie, ktore sa za to odpowiedzialne, ale ja bym Cie osobiscie udusila ;-)[/quote]
Dziekuję kochana!:loveu: no a jeżeli sie nie da dopisac to trudno:) musimy jakos przezyc...;)Ale prosie mnie nie dusić!Bo kto z moim psem pobiegnie;P:mad: To dajcie znać potem czy dodaliście mnie,czy nie ..żebym wiedziała jak sie nastawić;)Jeżeli sie nie da to nic na siłe..(może)moja Diana sie nie obrazi;P:eviltong: ;)

Link to comment
Share on other sites

Łehehehehe :placz: A ja mam stracha przed zawodami. Mimo wszystko jednak trochę nerwów w sobie tłumię , ale niech ktoś trzyma kciuki za sznaucerka w debiutach :lol:
Ktoś pisał o klatkach, my niestety nie posiadamy, ale wątpię by mój pies szczekał na tor itp. bo jeszcze taki napalony na to nie jest ;) Pozatym jak będzie głośno to się nad jeziorko przejdziemy lub do sadu ;):cool3:

Link to comment
Share on other sites

Natalia, nie panikuj :lol: Dopiero środa, na panikę przyjdzie czas w sobotę :evil_lol: No, może w piątek :lol:
Kciuki trzymać będziemy w dużej ilości :) I nie chcę cie dodatkowo stresować, ale wczoraj spotkałam twoją sąsiadkę na spacerze z psem - powiedziała, że też przyjedzie kibicować :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Małgoś']Natalia, nie panikuj :lol: Dopiero środa, na panikę przyjdzie czas w sobotę :evil_lol: No, może w piątek :lol:
Kciuki trzymać będziemy w dużej ilości :) I nie chcę cie dodatkowo stresować, ale wczoraj spotkałam twoją sąsiadkę na spacerze z psem - powiedziała, że też przyjedzie kibicować :multi:[/quote]
Gosia, że Ty będziesz kibicowac to wiedziałam, ale dziękuję, że mówisz publicznie o tym, to znak, że się nas nie wstydzisz :evil_lol:
Jaką sąsiadkę spotkałaś? A może Ty sobie zartujesz :-o ... Jestem ciekawa bo osoby które są moimi sąsiadami i mają psy..lepiej się nie przyznawać, chyba, że to jakaś dalsza sąsiadka, lub sąsiadka w cudzysłowiu :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aussie']Diancia, czuj sie dopisana....
Ale miej na wzgledzie, ze podpadlas...:cool3: :mad: ;)[/quote]

ohh nieeeeee zmułuj sie!prosze nie bij!:razz: Pseplasam nastepnym lazem będę cytała sysko DOKŁAADNIE:D;p:cool3: ale na serio za bardzo podpadłam...:>??


Ja to od poniedziałku żełądek mam w gardle!Boje sie taak strasznie.....co ten mój piesek wymysli:shake: ale wierze w moją suńke baardzo:loveu: :loveu: co ja bym bez niej zrobiła;Poj nie wiem...nie wiem:shake:

Link to comment
Share on other sites

Ludzieee!Spoko!To ja mam "buntownika bez powodu",najwolniejszego piesa.:cool3: Luzik.Oby pies był chętny do pracy i wsjo git!:cool1:
Mam nadzieję,że czasy w zerówkach nie będą zbyt wyśrubowane:lol: .
Kandydujemy do nagrody za najwolniejszy przebieg:razz: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wojenka']
Kandydujemy do nagrody za najwolniejszy przebieg:razz: .[/quote]
A my do konkurencji kto pierwszy sie zgubi pies czy właściciel(1)? Albo, którą hopke ominie pies(2).
Jak widać każdy znajdzie coś dla siebie :diabloti: To co ktoś się zakłada ze mną w konkurencji 1, lub 2 ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diancia']ohh nieeeeee zmułuj sie!prosze nie bij!:razz: Pseplasam nastepnym lazem będę cytała sysko DOKŁAADNIE:D;p:cool3: ale na serio za bardzo podpadłam...:>??[/quote]

Nooo... troszeczke... nie bedziemy bic, ale zeby nam to bylo ostatni raz! ;-) :peace:

[quote name='Diancia']
Ja to od poniedziałku żełądek mam w gardle!Boje sie taak strasznie.....co ten mój piesek wymysli:shake: ale wierze w moją suńke baardzo:loveu: :loveu: co ja bym bez niej zrobiła;Poj nie wiem...nie wiem:shake:[/quote]

No cos Ty? To jest naprawde super zabawa. Nawet kalesonow babci nie mamy jako nagrody! :lol: No juz, nie ma co sie denerowac :glaszcze:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aussie']
No cos Ty? To jest naprawde super zabawa. Nawet kalesonow babci nie mamy jako nagrody! :lol: [/quote]
Co takiego???!!! No, to już jest chyba grube niedopatrzenie. To my olewamy i łapiemy same detki. Jak nie ma kalesonów, to po co organizować zawody? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Zawodnicy drodzy,

Na czasu IALu zostanie otworzona druga (boczna) brama osrodka w Pecicach, co powinno usprawnic dojazd (nie trzeba bedzie przebijac sie przez wertepy na terenie osrodka). Dojazd zostanie (w piatek) oznakowany od skrzyzowania przy Palacu w Pecicach. Prosimy wiec kierowac sie strzalkami.

A dla tych, ktorzy wola slowo pisane:

Skrecamy w lewo z przedluzenia Alej Jerozlimskich w Ulice Regulska na pierwszych swiatlach ZA skretem na Michalowice (dosadniej: jak zobaczycie skret na Michalowice, trzeba zjechac na lewy pas i przygotowac sie do skretu w lewo). Ulica Regulska jedziemy proooooosto, przejezdzamy przez tory, dalej proooosto az dojedziemy do rozwidlenia przed palacem w Pecicach (tu zaczna sie strzalki). Na rozwidleniu kierujemy sie w prawo, jedziemy ulica Pecicka prosto, mijajac po lewej przystanek autobusowy (w kolorze zielonym), skrecamy w LEWO w najblizsza asfaltowke (w kierunku: Komorow), po czym jeszcze raz w lewo w najblizsza szutrowke (bedzie widac brame wjazdowa do osrodka), za brama po prawej stronie bedzie widac przeszkody!

Skrecamy w prawo, dojezdzamy do toru, mijamy tor i ZA torem na pieknym ugorze mozna zaparkowac.

A, jeszcze slowo od wlasciciela - na pewnym polku blisko toru zasiane jest zboze, ktore "ma przetrwac". Puszczac psy luzem mozna na lakach otaczajacych osrodek (jest tego heeeeektary). Trzeba uwazac na konie oraz... kleszcze!

Jak nam cos wbiegnie luzem na tor podczas przebiegu innego psa, to wlasciciel zostanie uduszony.

Justyna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='myriad']Jak nam cos wbiegnie luzem na tor podczas przebiegu innego psa, to wlasciciel zostanie uduszony.
[/QUOTE]

Ja proponuje tez dyskwalifikacje zawodnika. Moze to drastyczne, ale jak dwa tygodnie temu podczas testow psychicznych wbiegl na plac inny pies i na dodatek wlasciciel nie mogl go zlapac to nie bylo przyjemnie :roll:

Link to comment
Share on other sites

cos mi sie zdaje ze będę miała problemy z dojazdem...znaczy trafieniem:P:evil_lol: I dlatego o 4-5 wyjezdzam z domu:loveu: heh , nie dziewcie sie ze sie boje...mój pies pierwszy raz na takiej wielkiej imprezie...nie wiem czy całkiem nie zwariuje:roll: :mad: ale cóż.....jak sie ma niecywilizowanego psa...Ja tam wieze w moja suńke,bo na treningach domowych idzie jej świetnie.A jak gdzies pojedzie to nie potrafi sie skupic...ale ostatni miesiac pracowalismy ostro wiec będzie ok!:loveu: Wrazie czego będzie konna pogoń z zabiegiem Dianą 007!:eviltong: Jak mówicie nie będzie co zaaaduzy stres dla psa który żadko kiedy bywa poza placem przydomowym...boje sie bardzo o to by sie nie rozchorowała po tym:-( Jak myślicie?
Pozdrówka

P.S.Justyno dziekujemy za objasnienia,strzałki napewno pomogą;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...