Jump to content
Dogomania

Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.


Nes2009

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kochane forumowiczki potrzebuje pomocy. Nie wiem jak sie zakłada nowe watki ale moze mi któras pomożei założyć:
[FONT=Verdana][B][SIZE=4][COLOR=Red]Trufelek miły, łagodny itd (cos wymyslicie) szuka DS[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]
Sprawa pilna inaczej wpadnie w głęboką depresję.
Już powoli przestaje jeść.

p.s.
Znalazłem sposób na Nes. Do tej pory jak coś chciałem prosiłem dziesiątki razy i nic. Najwyżej nie przeszkadzaj mi bo musze Diega pomiziać.
Teraz wychodzę do drugiego pokoju i szczeknę ze dwqa razy. Nes wpada jak błyskawica.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dopiero teraz przeczytałam co dzisiaj napłodziliście na wątku i dawno się tak nie ubawiłam :lol::lol::lol::lol::lol: a oto moje wnioski:
1. Diego i Lotka mają właściwą orientację seksualną
2. Nes i Trufelek też
3. Trufelek potrzebuje DT w trybie pilnym
4. Maroodka zrobi banerek dla Trufelka
5. Kapselek będzie zbierał kasę na DT
6. Ja będę zbierać kasę na transport (bo przecież przy tylu dzieciach chyba samochodu biednej dziewczynie nie zabierze
7. Robimy ogłoszenia że szukamy DT najlepiej u młodej i ładnej cioteczki do 30 lat (można podać wymiary i to Trufelek musi zrobić bo nie znam jego preferencji)
8. W sprawach karmienia trzeba znaleźć firmę kateringową bo nie wiem czy Trufelek Purinę będzie jadł
;););););););)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nes2009']Deklaracje na transport:loveu: Mamy CAŁOŚĆ:laugh2_2: :laugh2_2::laugh2_2:

Mysza2 10 zł:lilangel: doszło :multi::loveu:
_Goldenek2 20 zł:lilangel:doszło :multi::loveu:
Jola+Rani+Sari 13 zł:lilangel:doszło :multi::loveu:
Teqquila 30 zł:lilangel:doszło :multi::loveu:
Andegawenka 50 zł:lilangel:doszło :multi: :loveu:
Bjuta 12 zł:lilangel:doszło :multi: :loveu:
Maruda666 30 zł:lilangel:doszło :multi: :loveu:
wasabi81 10 ojro!!!!!:lilangel:
IVV 70 zł:lilangel:
ciocia Gazzy 50 zł:lilangel:
Kamilka28 ???:lilangel:

cdn...[/QUOTE]

Macie już całość? 200 zł? Bo mnie koleżanka Monika (elmira) zawołała na wątek, żebym zrobiła banerki i własnie nie wiem czy robić dla Diega, czy nie? ;)
Moze szuka DS? To zrobie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nes2009']Jak najbardziej banerek potrzebny. Diego jest na tymczasie u mnie i szukamy mu domku. Dieguś to królewicz ma nawet korone na głowie. Na którymś ze zdjęć ją widać. Jest przekochany. Dziękujemy za odwiedziny:)[/QUOTE]

Oczywiście zrobię, ale jutro, bo dzisiaj jestem wykończona ;) Jutro będzie 5 banerków (100x100,200x100,300x100,400x100 i 500x100) :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dopiero teraz przeczytałam co dzisiaj napłodziliście na wątku i dawno się tak nie ubawiłam :lol::lol::lol::lol::lol: a oto moje wnioski:
1. Diego i Lotka mają właściwą orientację seksualną
2. Nes i Trufelek też
3. Trufelek potrzebuje DT w trybie pilnym
4. Maroodka zrobi banerek dla Trufelka
5. Kapselek będzie zbierał kasę na DT
6. Ja będę zbierać kasę na transport (bo przecież przy tylu dzieciach chyba samochodu biednej dziewczynie nie zabierze
7. Robimy ogłoszenia że szukamy DT najlepiej u młodej i ładnej cioteczki do 30 lat (można podać wymiary i to Trufelek musi zrobić bo nie znam jego preferencji)
8. W sprawach karmienia trzeba znaleźć firmę kateringową bo nie wiem czy Trufelek Purinę będzie jadł
;););););););)[/QUOTE]

:megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin: boczki ze śmiechu mi trzęsą, dostałam normalnie pijackiej czkawki ze śmiechu :placz::placz::placz::placz:

Jak juz nie będzie innej możliwości deklaruję DT dla Trufelka i pokrywam transport z własnych środków. Ogród jest zaniedbany, wymaga natychmiastowej pielęgnacji, no i ktoś do gotowania obiadów bardzo pilnie potrzebny!. Jeśli zgadzacie się na taki układ kochane cioteczki, to podpiszemy umowę! Nadmieniam jednocześnie, że u mnie na Dt będzie tylko Frolic, a nie Purina, gdyż moje dzieci tylko taką karmę jedzą.
Czekam zatem na decyzję! Nie oczekuję natychmiastowej odpowiedzi, daję czas na zastanowienie, bo rozumiem, że że ta decyzja łatwa nie będzie :shake: :grins:

Ps. Jeszcze jedno, aby była pełna jasność. Nie mam 30 lat :-(

Link to comment
Share on other sites

Już nakarmiłam. Trzeba to porozsyłać:)

P.s. Teraz mam trochę czasu żeby nakarmić Trufelka. Dostanie banana i ewentualnie zrobię mu herbatkę. To wystarczy. Niech się nie przyzwyczaja.
Kapselku czy muszę Tobie coś dopłacić byś wzięła Trufelka na DT? Świetnie gotuje, robi dobrą kawę do łóżka. Zna się na ogrodnictwie. Uwielbia piielić. I zna się na prądzie. Potrafi żarówkę wymienić jak mu powiem w którą stronę ma kręcić;) I po co mu te uprawnienia...

Link to comment
Share on other sites

Dieguś niedługo pewnie będzie kastrowany. I wtedy domek. Już się parę osób pytało:)
Noc spokojna. Po za bąkami nic szczególnego;) Dziś Lotka jedzie do swojego nowego domku. Pani już czeka. Zacznie się spokojne życie:):)
Trufelek się chyba zaczął pakować. Nie wiem jednak która go weźmie. Alinka na DT a Mysia na DS. No i dopłacać nie muszę. A cioteczki umowę są chętne spisać? A i zakaz kastrowania!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Nes jak chłopak stoi finansowo, na 1 stronie to nie wygląda różowo.....[/QUOTE]
Nes wypowiedz się, on potrzebuje pewnie na diagnostykę, kastrację i szczepienia bo zapewne jeszcze nie miał, jak przyjechał ze schronu, prawda? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Finanse Diega są mało różowe. Jak dziś pojedzie Lotka spróbuję to wszystko ogarnąć. Teraz to ja nawet nie wiem jak się nazywam. Lotka wyciska wszystkie siły które miałam, mam i będę miała. A Diego próbuje dotrzymać kroku. Padam na twarz. Ale nie narzekam chyba bardzo. Jeszcze nikt się na mój widok tak nie cieszył. Dajcie mi czas wszystko opiszę jak wygląda sprawa finansowa.


Z tego co się orientuję to będzie miał badania moczu i krwi, na bank musi mieć czyszczone uszy i sprawdzone bo ja sie nawet nie mogę dostać żeby dokładnie umyć. Ma biegunkę więc to też trzeba sprawdzić od czego no i kastracja. Wiecie, że On dziennie wypija 7 litrów wody? I tyleż samo wysikuję. Jak podniesie noge to może tak stać i stać...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...