Jump to content
Dogomania

Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.


Nes2009

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Iv_']:mdleje: dopiero trzecia łeeeeeee :roll: to w życiu się nie załapię :shake:
ale cóż może cierpliwość się jednak przyda i może może......... :knuje:


:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]


to może i ja zacznę dziergać :evil_lol:

ile kolega bierze za lekcje ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wujek & ciocia']to może i ja zacznę dziergać :evil_lol:

ile kolega bierze za lekcje ?[/QUOTE]
Po solidnych lekcjach i korepetycjach zastanowimy się nad dalszym Twoim losem :roll:, ale teraz na już pomóżmy Boksiowi Zeuskowi :shake: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187465-Zeus.-Kupka-nieszcz%C4%99%C5%9Bcia-zbiera-na-leczenie.-Pom%C3%B3%C5%BCmy-razem%21%21%21?p=14873470#post14873470"]http://www.dogomania.pl/threads/187465-Zeus.-Kupka-nieszcz%C4%99%C5%9Bcia-zbiera-na-leczenie.-Pom%C3%B3%C5%BCmy-razem!!!?p=14873470#post14873470 :modla::modla::modla:
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ra_dunia']to ja poproszę o dane do przelewu...[/QUOTE]
Ra-duniu :calus::calus::calus:
[FONT=Verdana][SIZE=3]Fundacja "SOS bokserom"
ul. Mrówcza 77a
04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60[/SIZE][/FONT]
Dziękujemy :bigcool::bigcool::bigcool:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']Po solidnych lekcjach i korepetycjach zastanowimy się nad dalszym Twoim losem :roll:, ale teraz na już pomóżmy Boksiowi Zeuskowi :shake: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187465-Zeus.-Kupka-nieszcz%C4%99%C5%9Bcia-zbiera-na-leczenie.-Pom%C3%B3%C5%BCmy-razem%21%21%21?p=14873470#post14873470"]http://www.dogomania.pl/threads/187465-Zeus.-Kupka-nieszcz%C4%99%C5%9Bcia-zbiera-na-leczenie.-Pom%C3%B3%C5%BCmy-razem!!!?p=14873470#post14873470 :modla::modla::modla:
[/URL][/QUOTE]

kolejny bokserek ? :(

Link to comment
Share on other sites

Wujostwo, no tak niestety jest, strach pomyśleć co będzie jak się ludziom urlopy zaczną:( z Trufelkiem podjęliśmy decyzję, że nasza rodzina przyjmie następnego bokserka "bez szans na adopcję". Może uda się też wyadoptować:) Mamy już takiego na oku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nes2009']Wujostwo, no tak niestety jest, strach pomyśleć co będzie jak się ludziom urlopy zaczną:( z Trufelkiem podjęliśmy decyzję, że nasza rodzina przyjmie następnego bokserka "bez szans na adopcję". Może uda się też wyadoptować:) Mamy już takiego na oku.[/QUOTE]
Ja sie stanowczo sprzeciwiam okresleniu "bez szans na adopcję" :mad: Sie odrestauruje, pomizia, popiesci i poszuka nowego, kochajacego domku. My nie damy rady? MY?! My wszystko damy rade :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ageralion']Ja sie stanowczo sprzeciwiam okresleniu "bez szans na adopcję" :mad: Sie odrestauruje, pomizia, popiesci i poszuka nowego, kochajacego domku. My nie damy rady? MY?! My wszystko damy rade :evil_lol:[/QUOTE]
Ja też protestuję :-x:-x:-xbo ja wiem jakiego boksia masz na mysli i tylko dodam, że to jeden z najprzystojniejszych boksiołow jakie znam :obrazic::nono:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nes2009']Poprawiam się, bez szans na szybką adopcję, pisane w cudzysłowiu. Diego też miał być u mnie pół roku a może i dłużej... No właśnie Kapselku, tego mam na oku, jeśli ktoś mi jeszcze jakiegoś boksia da...[/QUOTE]
Cos Ty narozrabiala, ze boksia moga Ci nie dac? :mad:;)

Link to comment
Share on other sites

Iv_ pieniązki właśnie doszły. Jutro lece na pocztę bo dziś już nie zdążę. Mam 3 km w jedną stronę a poczta do 14.

Jutro mój królewicz jedzie o 12 na badania a o 16 będzie kastracja. Trzymajcie kciuki bo strasznie się o niego boje. On jest taki delikatny. Będę z nim cały czas. Dziś pewnie już nie zasnę. Będę miała nocny dyżur na dogo. Biedna ta moja mała kruszynka.:placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nes2009']Iv_ pieniązki właśnie doszły. Jutro lece na pocztę bo dziś już nie zdążę. Mam 3 km w jedną stronę a poczta do 14.

Jutro mój królewicz jedzie o 12 na badania a o 16 będzie kastracja. Trzymajcie kciuki bo strasznie się o niego boje. On jest taki delikatny. Będę z nim cały czas. Dziś pewnie już nie zasnę. Będę miała nocny dyżur na dogo. Biedna ta moja mała kruszynka.:placz::placz:[/QUOTE]
Nie bój się Nesusiu, o Diegusia, bo kastracja to podobno nic takiego, gorzej ze sterylizacją. Będzie dobrze, Dieguś to twardziutki chłopczyk, ale mimo to trzymamy kciuki za badania i kastrację :thumbs::thumbs::thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki boksiowe tak za wszystko pięknie dziękują, że trudno im się oprzeć jak na coś kuszą ;) :cool3:

Nie bój się kastracji, wszystko będzie ok :thumbs:
Mój psiun jest kastratem, a suńka po sterylce ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...