Jump to content
Dogomania

Agdanek


Bjuta

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Borówka16']Jestem na wezwanie.
Zapisuję Biedaka :( Niestety obecnie nie mogę nic dorzucić :( :( :([/QUOTE]

[quote name='chita']i wlasnie dostalam taki fajny pw;)
poczytam i zobacze jak moge pomoc...czy zbieracie tez jednorazowe deklaracje?[/QUOTE]
Bardzo dziękujemy za obecność na wątku :loveu::loveu:. Jednorazowe oczywiście też, poza hotelem potrzebny będzie transport być może leki. :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avilia']Poproszę o numer konta na PW.Przepraszam,że tak niewiele mogę dać,bo tylko 10 zł.Może w przyszłym miesiącu będę mogła więcej wyskrobać.[/QUOTE]

to cudownie........grosz do grosza........a bedzie kokosza:-) jak w reklamach:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avilia']Poproszę o numer konta na PW.Przepraszam,że tak niewiele mogę dać,bo tylko 10 zł.Może w przyszłym miesiącu będę mogła więcej wyskrobać.[/QUOTE]
:multi::multi::multi::multi: Agdanek bardzo dziękuje :loveu::loveu::loveu::loveu: i my też :loveu::loveu::loveu::loveu:
A numer konta cioteczki będą wysyłać jak się uzbierają stałe deklaracje

Link to comment
Share on other sites

dzwoniłam właśnie do mojej KSIEGOWEJ ,kobietka jest wielka....niesty niewiele zrozumiała i oddzwoni później,ale wiem,że na tą Kobietkę zawsze można liczyć.....Ona kocha psiaki,wogóle kobitka ma MEGA serducho:-)
dzwonię dalej:-)

Link to comment
Share on other sites

[U]DEKLARCJE STAŁE[/U] potrzeba 350

10 - Monika z Katowic (od lipca)
15 - Bjuta
15 - Diegula
20 - Ingrid44
20 - BasiaD
10 - Sylwunia82
20 - baldek2
40 - Daśka
15 - Kuzyn Daśki
10 - Bratowa z Bratem Daśki
20 - Monia - koleżanka Daśki
5 - Sebastian kolega Daśki
10 - koleżanka Daśki

czyli [B]21[/B][B]0 [/B](brakuje [COLOR=Red]- 140[/COLOR])[U]

DEKLARCJE JEDNORAZOWE [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/love.gif[/IMG]

[/U]50 - havanka (w 5 miesięcznych ratach od lipca, być może będzie to dekl. stała)
20 - kaczadupka
10 - Avilia

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c6347a3472106a43.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/348/c6347a3472106a43.jpg[/IMG][/URL]

Agdan aż się skłonił z wdzięczności!!!

Link to comment
Share on other sites

Daśka , szczęka mi opadła i włos stanął dęba :smhair2::smhair2::smhair2::smhair2::question::question::glaszcze::glaszcze::jumpie::jumpie::huh:
Jeśli masz jeszcze dużo takich znajomych, to Agdan walizki niedługo będzie pakował :loveu::loveu::loveu::loveu:
A ja oferma żeby było śmieszniej, bezczelnie jeszcze do Daśki przed chwilą maila wysłałam o deklarację na Agdana (z rozpędu oczywiście) :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Daśka , szczęka mi opadła i włos stanął dęba :smhair2::smhair2::smhair2::smhair2::question::question::glaszcze::glaszcze::jumpie::jumpie::huh:
Jeśli masz jeszcze dużo takich znajomych, to Agdan walizki niedługo będzie pakował :loveu::loveu::loveu::loveu:
A ja oferma żeby było śmieszniej, bezczelnie jeszcze do Daśki przed chwilą maila wysłałam o deklarację na Agdana (z rozpędu oczywiście) :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
ahahahaha... ale mnie to rozbawiło :)

daśka - o jeża, jak działasz :)
Agdanek jest na prawdę wielkim szczęściarzem mając taką cioteczkę nad sobą :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...