Jump to content
Dogomania

Agdanek


Bjuta

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='daśka']Havanko no raczej mam:-)
przez Iv mam taką ochotę na naleweczkę,że szok:-)[/QUOTE]
No to ja jeszcze zaproszę Cię na już zakończony bazarek, abyś mogła choć oko nacieszyć:[url]http://www.dogomania.pl/threads/185578-Zako%C5%84czony-rozliczamy-NALEWKI-i-%C5%BBABA!-na-psa-z-powykr%C4%99canymi-%C5%82apkami-do-21.5.2010[/url]

Link to comment
Share on other sites

newsy transportowe
Pan Tomasz (brat Ingrid44) będzie jechał do Wrocławia w następny piątek. Zgodził się wziąć Agdanka, pod warunkiem że będzie wyprany i pachnący stokrotkami (nie dziwię się, biedny pan Tomek ostatnio musiał prać samochód...)

Jutro ja [B]ostatni [/B]dzień dysponuję autem - zanim rodzice pojadą nim na 2 mies. w góry, niestety nie mam kierowcy (Pati Zabrze by pojechała, ale akurat jutro nie może, w niedzielę, a ja już nie będę miała auta, a samochód Pati nadaje się tylko na trasę do najbliższego mechanika w tej chwili)...
Więc:
szukamy kierowcy na jutro
lub szukamy auta na pojturze wzwyż
lub szukamy połączenia w następny piątek na odcinku Wrocław-Gryfów Śląski

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']newsy transportowe
Pan Tomasz (brat Ingrid44) będzie jechał do Wrocławia w następny piątek. Zgodził się wziąć Agdanka, pod warunkiem że będzie wyprany i pachnący stokrotkami (nie dziwię się, biedny pan Tomek ostatnio musiał prać samochód...)

Jutro ja [B]ostatni [/B]dzień dysponuję autem - zanim rodzice pojadą nim na 2 mies. w góry, niestety nie mam kierowcy (Pati Zabrze by pojechała, ale akurat jutro nie może, w niedzielę, a ja już nie będę miała auta, a samochód Pati nadaje się tylko na trasę do najbliższego mechanika w tej chwili)...
Więc:
szukamy kierowcy na jutro
lub szukamy auta na pojturze wzwyż
lub szukamy połączenia w następny piątek na odcinku Wrocław-Gryfów Śląski[/QUOTE]

Jeszcze taki wpis pojawił się na transportowym ;)

[quote name='nesssssa']jadę z Krakowa do Wrocławia 20 czerwca około godziny 17.45 Mogę zabrać jakieś futro, raczej grzeczne bo sama będę ;) tel. 693449976 [email][email protected][/email][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

mikolada...napewno sie przyda,ponieważ Agdanka bedzie musiał obejrzeć weterynarz....każda nadplanową złotóweczkę oddaję na konto natychmiast
Bjutko nie przegapiajmy deklaracji!!!
P.S.napewno znajdzie się również ktoś kto wycofa się z deklaracji,więc lepiej mieć niewielki zapasik
mikoladko dziekuję i czekam na nr tel:-)

Link to comment
Share on other sites

MIKOADA przepraszam Cię ogromnie,ale jak szybciutko przeczytałam,to skojarzyłaś mi się z mikoladą...a mikolada z czekoladą i to taką na gorąco i wyszło co mamy
a właśnie widząc Ciebie pomyslałam ,że masz najlepszy nick na dogo....taki czekoladowy:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daśka']MIKOADA przepraszam Cię ogromnie,ale jak szybciutko przeczytałam,to skojarzyłaś mi się z mikoladą...a mikolada z czekoladą i to taką na gorąco i wyszło co mamy
a właśnie widząc Ciebie pomyslałam ,że masz najlepszy nick na dogo....taki czekoladowy:-)[/QUOTE]

nic się nie stało a mikolada też mi się podoba :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']A numer konta już dostaniemy?[/QUOTE]

poczekam na zgodę wszystkich deklarujęcych o podani nr tel,dopiero wówczas zdecyduję się na ksiegowanie wpłat na Agdanka
P.S.przed chwilą dzwonił do mnie kuzyn Przemek i pytał jaki nr konta......powiedział mi,że myślał ,że to jednorazowa wpłata...choć mówiłam ,że to stała comiesięczna deklaracja...ręce opadają....ja wyłożę za wszystkich z mojej strony,którzy nawalą....ale to przykre!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...