Jump to content
Dogomania

Crazy i Piggi wysterylizowane, a maluszek w DS :) Sprawa zakończona.


kinia098

Recommended Posts

  • Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bylam wlasnie na chat- ie z pracownikiem eurobanku (mam nadzieje, ze jest tylko jeden w Polsce) - str. internetowa jest bardzo czerwona i biale napisy ;-)
Podano mi Swift WBKPPLPP. To tak na wszelki wypadek. Moze ktos jeszcze bedzie potrzebowal. Robie teraz przelew- moze sie uda i przejdzie ;-))

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, ale nie miałam jak zrobić fotek. Ja nie mam w swoim telefonie aparatu a z ojcem się wiecznie mijam w domu. Jutro będę miała dużo czasu i poproszę go jeszcze raz aby je zrobił i postaram się je od razu wrzucić.

Crazy ma się dobrze i przyzwyczaiła się już do smaku tych tabletek. Najlepszy sposób (najłagodniejszy) jaki wymyśliłam to rozdrabnianie ich tłuczkiem i posypywanie ciepłej parówki, pokrojonej w drobne kawałeczki. Wcina i nic w misce nie zostaje :)

Maluszek powoli zaczyna przypominać mini niedźwiedzia polarnego :):):)

Pigi ma się chyba świetnie tylko musi strasznie tęsknić za mną... Zawsze jak witam ją po powrocie, obsikuje cały korytarz (ze szczęścia chyba)

Link to comment
Share on other sites

Potrzebne będzie jeszcze drugie 200zł na sterylkę oszczenionej suni - to dopiero za jakiś czas, jak odkarmi Maluszka i zakończy laktację, ale pomału trzeba zbierać...
Przydałoby się również wsparcie na zakup karmy dla podwórkowego wilczurka/owczarka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']Potrzebne będzie jeszcze drugie 200zł na sterylkę oszczenionej suni - to dopiero za jakiś czas, jak odkarmi Maluszka i zakończy laktację, ale pomału trzeba zbierać...
Przydałoby się również wsparcie na zakup karmy dla podwórkowego wilczurka/owczarka.[/QUOTE]
Dokładnie .

Link to comment
Share on other sites

Proszę, zajrzyjcie na wątek suni ( szorściak, piękny ! ), której właściciele wyjechali i dokarmiają ją sąsiedzi :placz: Sunie nie ma budy, zamiast misek- wiadro po farbie, oszczeniła się, ale nie wiadomo co ze szczeniakami :placz: Przepraszam za OT :oops:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/184902-Be%C5%BCowo-magnoliowa-suczka-wo%C5%82a-o-pomoc!-Okolice-S%C5%82upska[/url].

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinia098']Proszę, zajrzyjcie na wątek suni ( szorściak, piękny ! ), której właściciele wyjechali i dokarmiają ją sąsiedzi :placz: Sunie nie ma budy, zamiast misek- wiadro po farbie, oszczeniła się, ale nie wiadomo co ze szczeniakami :placz: Przepraszam za OT :oops:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/184902-Be%C5%BCowo-magnoliowa-suczka-wo%C5%82a-o-pomoc!-Okolice-S%C5%82upska[/url].[/QUOTE]
Jakbyś nie zauważyła, to wątek, który podajesz jest właściwie prawie pod wątkiem, w którym offujesz. Po co to robisz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Litterka']Jakbyś nie zauważyła, to wątek, który podajesz jest właściwie prawie pod wątkiem, w którym offujesz. Po co to robisz?[/QUOTE]
Hm... Bo może akurat ktoś zajrzał tu, a tamten wątek jakoś przeoczył?? ;)
Ludzie :roll: Jeden post nie na temat, na którego nie oczekiwałam odpowiedzi, a tu już :roll:
EOT.

Wilczek dalej czeka na smaczny kąsek :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...