Jump to content
Dogomania

Lisio trzeci rok w hoteliku! Nie mamy za co opłacać DT - pomożcie!


Recommended Posts

[quote name='kizimizi']witam wszytskie Lisiowe ciotki i pytam czy znajde tu kogos na wizyte pa do Szczodryna kolo Wrocka?[/QUOTE]


oj,to chyba nie z "mojej" strony Wrocka, bo nie znam miejscowości wcale...

a Lisia dzisiaj widziałam na żywo- śliczny jest, na zdjęciach nie widać, jaki on piękny.... no widać, ale "w realu" ładniejszy ;)

przed chwilką wróciłam od kikou - zawiozłam Jej nowego podopiecznego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']A Lisia wymiziałaś od jego ciotek? :)
A udało się jakieś fotki mu zrobić?, wiesz że my pazerne na fotki jesteśmy:):)[/QUOTE]


zostawiałam tam takiego maleńkiego staruszka - byłam krótko, bo "transport się spieszył", mój stan psychiczny był taki, że o zdjęciach nie pomyślałam ( mając w torebce aparat)
tak więc proszę o wybaczenie, może uda mi się zrealizować daną malutkiej Kasi obietnicę odwiedzin u zostawionego tam Muńka - wtedy już będę bardziej "przytomna"

Link to comment
Share on other sites

Biszkopcik który już ma DS podzielił się częścią swego majątku z Lisiem i podarował mu 200 zł
Bardzo prosimy o potwierdzenie na wątku jak dolecą:)
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234425-Biszkopcik-spod-wiaduktu-ma-wspania%C5%82y-dom-i-ukochan%C4%85-Pani%C4%85-ju%C5%BC-na-zawsze[/url]!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Biszkopcik który już ma DS podzielił się częścią swego majątku z Lisiem i podarował mu 200 zł
Bardzo prosimy o potwierdzenie na wątku jak dolecą:)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234425-Biszkopcik-spod-wiaduktu-ma-wspaniały-dom-i-ukochaną-Panią-już-na-zawsze[/URL]!!![/QUOTE]

Myszko, pieniądze są już u Lisia. Zaraz biorę się za księgowanie.
Szczęściarz z Biszkopcika! Bardzo się cieszę, że się udało znaleźć mu domek!

Link to comment
Share on other sites

Wpłynęły deklaracje:
03.05. Aneta K: 50zł
06.05. Brzośka: 10zł
08.05. Ajula: 10zł
13.05. Biszkopcik: 200zł
14.05. fiorsteinbock: 50zł

łącznie uzbierane mamy: [B]535,18zł[/B]

Cioteczki, mam miesięczną zaleglosc na dogomaniackich wątkach. Wiele się dzieje a mi brak czasu na ogarnięcie tematów.
U Lisia sprawy mają się w porządku. Dojrzały wiek zaczyna być widać fizycznie, tzn. tylne nóżki robią się chudziutkie, pyszczek jeszcze bardzie posiwiał. Mniej biega, ale szczekać nie przestał :) I w tym roku widać już, że nasz Lisio to psiak w sędziwym wieku. Ale, generalnie samopoczucie dobre. Starość rządzi się swoimi prawami, więc Lisio troszkę zwolnił :)

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, pamiętacie Saszkę, koleżankę Lisia przebywającą u Kikou? Saszka odeszła, ale inny ONek znalazł swoje miejsce u Kasi.
Zajrzyjcie proszę:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240055-Staruszek-Bruno-wygra%C5%82-los-na-loterii-w-BDT-u-Kikou[/url]
Bruno jest na BDT i takie psiaki często zostają zapomniane. Pozwoliłam sobie na wątku Lisia wkleić link, bo wiem jakie jesteście wspaniałe i nie zapominacie o tych, którzy potrzebują pomocy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...