Jump to content
Dogomania

Lisio trzeci rok w hoteliku! Nie mamy za co opłacać DT - pomożcie!


Recommended Posts

[quote name='kikou']pogoda faktycznie wściekle upalna... ale u nas na szczęście w domu bardzo znośnie - mieszkamy w starej chałupce z grubymi murami, z jednej strony osłoniętej małym wzgórzem, wewnątrz jest zawsze sporo stopni mniej niż na zewnątrz... a Lisieczek i inne psiunie są mądre, jak im gorąco nie są zbyt aktywne tylko układają się w chłodnych kątach.. dokazują dopiero wieczorkiem.

Lisiowi ostatnio trafiło się znakomite jedzonko na nerki (bo tamto jedzonko od Help Animals już dawno się skończyło) potem jeszcze dostaliśmy pół worka od jednej znajomej, potem Ulv przywiozła nam paczuszke nerkowych chrupeczek, a ostatnio przyszło w paczce dla innej psinki (która akurat bardziej potrzebuje wątrobowego jedzenia) kilka puszek renala animondy.. także ciągle jest z czego trzymać nerkową dietę chłopaczka[/QUOTE]

Dziekuję Kasiu za relację. U nas równeiż upały są nie do zniesienia. Koty, psy bardzo się męczą... Mamy mieszkanie pod samym strychem, w dodatku od strony południowej i latem temperatura jak w solarium :/ Najgorzej znosi taką pogodę nasza najstarsza podopieczna, która ma już problemy z serduchem... :/ Eh, oby dotrwać do ochłodzenia!

Kocurku, 22 lipca wpłynęło: 12,32zł.
Serdecznie dziękujemy!

Cioteczki...jakieś rady, jak pomoc zwierzakom w takie upały?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Cioteczki...jakieś rady, jak pomoc zwierzakom w takie upały?[/QUOTE]
My wychodzimy na bardzo krótko teraz, nawet wieczorem jest nie do zniesienia,
Moczymy trochę wodą, tak delikatnie wcierając w sierść, ale nie lubią tego

Link to comment
Share on other sites

A u nas kolejna fala upałów :/ Czekam na umiarkowane temperatury bo moje zwierzaki strasznie się mecza :( Gotujemy się w miescie... :(

Cioteczki, Lisio dostał wsparcie od Pani Anety K z Zakliczyna: 50zł :)
Bardzo serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy.

Odnowiłam kolejne ogłoszenia Lisia, zobaczymy czy ktoś się nim zainteresuje...

Link to comment
Share on other sites

Melduję, iż wpłynęły deklarację na rzecz Lisia. Jednak nadal proszę o wsparcie bazarkowe, nie mam żadnych fantów - nawet ksiązki się pokończyły.
Proszę Cioteczki, jeśli nie jednorazowe wpłaty to wesprzyjcie fantami.

05.08 brzośka: 10zł
06.08 Ajula: 10zł
08.08 Bela51: 10zł

Bardzo dziękuję Cioteczkom za wsparcie!!!

Link to comment
Share on other sites

12.08 wpłynęło 12,19zł od cioci kocurek - bardzo dziękuję!
Cioteczki, dzisiaj muszę przelać 300zł za kolejny miesiąc, mam na koncie:
[SIZE=4]Kwota na koncie Lisia:[B][SIZE=4]264,98zł
[/SIZE][/B][SIZE=3]dołożę ze swoich różnicę, ale nie będę w stanie co miesiąc tego robić. Bardzo proszę i pomoc w utrzymaniu Liska w hotelu bo zaraz zaczniemy generować dług.
Prosiłam o bazarki lub o fanty. Proszę Was...pomóżcie bo sama nie jestem w stanie dokładać do kwoty 300zł :/[/SIZE][B][SIZE=4]
[/SIZE][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Czy mozna przesylac pieniadze z zagranicy listem poleconym ZPO? chcialabym pomagac naszemu Liskowi lecz koszt przelewu czesto wynosi 5 lub wiecej funtow.wolalabym te pieniadze poswiecic na inny cel-np.hotelik,karma czy wet dla Lisia niz napychac kabze bankkom.
buziaczki dla misia Lisia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akicius']Czy mozna przesylac pieniadze z zagranicy listem poleconym ZPO? chcialabym pomagac naszemu Liskowi lecz koszt przelewu czesto wynosi 5 lub wiecej funtow.wolalabym te pieniadze poswiecic na inny cel-np.hotelik,karma czy wet dla Lisia niz napychac kabze bankkom.
buziaczki dla misia Lisia[/QUOTE]
Najlepiej przesłać przez paypal, to nic nie kosztuje , w liście nie ma gwarancji że nie zginie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...