Jump to content
Dogomania

Niewidomy Szaraczek szczęsliwy juz u andegawenki...Żegnaj Szaraczku (*) :(


BUDRYSEK

Recommended Posts

  • Replies 938
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='BUDRYSEK']andegawenko a nie mogłabyś podjechać do Kielc?
dowiedziała się,ze busiki krąża non stop ta trasą
bilet kosztuje ok 30 zł
kurcze moze to byłoby jakieś rozwiązanie?[/QUOTE]
Nie biorą inaczej niż tylko w kontenerach - piszą na swoich stronach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yv1958']Czy Szaraczek nasz kochany mialby wyjezdzac z Kielc jutro?
Jak daleko jest z Kielc do Lublina?
Ile kosztuje taksowka?[/QUOTE]

jutro bedzie w Kielcach
ale moze udałoby się załatwic jakis hotelik
i mogłby jechac za 2,3 dni
tylko,ze to dodatkowy stres :(

i kurcze nie mam transporterka dla niego :(

z Kielc do Lublina jest ok 160 km

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BUDRYSEK']jutro bedzie w Kielcach
ale moze udałoby się załatwic jakis hotelik
i mogłby jechac za 2,3 dni
tylko,ze to dodatkowy stres :(

i kurcze nie mam transporterka dla niego :(

z Kielc do Lublina jest ok 160 km[/QUOTE]


Jakiej wielkości jest Szaraczek? Mam transporter po króliczku ale woziłam w nim także szczeniaczka. Jak chcecie, to podeślę pod wskazany adres.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kameralna']Jakiej wielkości jest Szaraczek? Mam transporter po króliczku ale woziłam w nim także szczeniaczka. Jak chcecie, to podeślę pod wskazany adres.[/QUOTE]

myslę,ze bedzie za mały
Szaraczek jest tak gdzieś do połowy łydki
ale jest dosyc długi

Link to comment
Share on other sites

Ile kosztuje hotelik? Czy sa na to pieniadze?
Wlasnie dostalam wiadomosc, ze moi znajomi z Kielc nie znalezli nikogo, kto chcialby zawiesc pieska, ale mowili, ze moga go miec u siebie do soboty.
Znam tych ludzi bardzo dobrze i to byloby wspaniale, tylko, ze oni maja 4 dzieci! Wprawdzie juz doroslych, oprocz dziewczynki, ktora ma 12 lat. Mysle, ze tam jest jednak zbyt duzy halas, ktory bylby strasznym stresem dla pieska.

Martwie sie.....Tak cichutko! Nikt nic nie pisze...

Link to comment
Share on other sites

wrzuciłam offa na wątku obleganym przez Lubliniaków .. może coś się wykluje .. oby!!



EDIT

cytuję z innego wątku::

Napisał [B]ilon_n[/B] [URL="http://www.dogomania.../showthread.php?p=14833898#post14833898"][IMG]http://www.dogomania.../images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL]

[B]dla ślepego Szaraczka pilnie potrzebny jest transport z Kielc do Lublina[/B] .. ogólna lipa w tym temacie, chłopak jutro przyjeżdża do Kielc i nie ma drugiego segmentu podróży, więc może tu znajdzie chłopak pomoc??!! [B]POMÓŻCIE proszę!!
[/B]
[URL="http://www.dogomania.185826-Szaraczek..pilnie%21-transport-Kielce-Lublin-na-wtorek%21POMOCY%21%21%21LUB-DT-NA-4-DNI/page14"]http://www.dogomania.pl/threads/1858...A-4-DNI/page14[/URL]


[quote name='evl']Kurde, on w tych Kielcach ile może siedzieć? Jakaś dziewczyna na wątku o wystawie lubelskiej chyba stwierdziła, że może go podrzucić w niedzielę do Lublina, ale trzeba by to potwierdzić![/QUOTE]


Czy coś tu już dotarło o tej opcji transportu???

Link to comment
Share on other sites

ja jak najbardziej pieska zabiorę (mam nadzieje,że trasy nie zaleje powódz) ale tak czytam i sie połapac dalej nie moge, gdzie ta biedna psinka teraz jest? może łatwiej było by mi zabrac go do siebie i zawiezc do Lublina w niedzielę? luksusów u mnie nie ma,ale miska i ciepły,spokojny kat sie znajdzie. cały dzień jest ktos w domu więc z opieka nie byłoby problemu ;-) nie wiem jak tu pomóc bardziej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Siamensis']ja jak najbardziej pieska zabiorę (mam nadzieje,że trasy nie zaleje powódz) ale tak czytam i sie połapac dalej nie moge, gdzie ta biedna psinka teraz jest? może łatwiej było by mi zabrac go do siebie i zawiezc do Lublina w niedzielę? luksusów u mnie nie ma,ale miska i ciepły,spokojny kat sie znajdzie. cały dzień jest ktos w domu więc z opieka nie byłoby problemu ;-) nie wiem jak tu pomóc bardziej.[/QUOTE]

Jutro Szaruś będzie w Kielcach przywieziony przez Budryska i Zuzlikową. Powinny się do Ciebie odezwać:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majka2222']witam mogłabym zawiezc go w srode do lublina, tak sie sklada ze w srode musze byc na kul-u do 12 wiec jade pksem, jesli sa pieniadze na benzyne nawet polowe, to pojade samochodem
czy pies dobrze sie czuje w pksie?[/QUOTE]

Jedż samochodem do KULu blisko ode mnie ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...