Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

[quote name='monisieczka']iiii tam ... wystarczy stanąć twarza przy scianie i kichnąć :lol:
A przejmuja sie tylko ludziska o wrazliwym serduchu i to chuba dobrze, nie? A że sa inni, no cóz jakos bardzo wierzę w teorię Hrabiego MonteChristo - na podelców i tak spadnie meteoryt tylko nie wiadomo kiedy, ale z pewnościa im łapki powyrywa.[/quote]ja jestem glupia a nie wrazliwa:oops: .a z tym meteorytem-dobre dobre:lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ayshe']monisieczka-dzieki.mysle ze ja powinnam sie rozpedzic i walnac lbem swym pustym w jakis sporawy murek.moze wtedy przestane sie wydurniac i przejmowac wszystkim.a juz to co dotyczy onkow...........ja kiedys na nerwy zejde:scream7: :wallbash: :tard:[/quote]

Przejmujesz sie bo Ci zalezy, nawet nie wiesz jak Twoja pasja i milosc do ONkow jest zarazliwa!!! Dzieki takim ludziom jak Ty jest szansa ze cos sie zmieni. Pokazujesz jak byc powinno, co jest naprawde wazne, ze warto i ze tak tez mozna. Juz sam fakt ze przy kontakcie z Toba wzrasta swiadomosc, wiedza i chec zmiany takich zwyklych zjadaczy chleba jak ja:oops: swiadczy o tym ze kurcze warto. Wiele ludzi moze(i powinno)sie od Ciebie uczyc, bedzie Nas coraz wiecej, a w grupie razniej i wiecej sie zdziala!!! I ja wierze ze to wcale nie jest walka z wiatrakami, ze to jest realne i ze przy odrobinie checi mozna cos zdzialac! :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']alix-a ja mam jednak wrazenie ze wszystkich zanudzam :oops: .a jeszcze o onkach nawet nie zaczelam tak na serio gadac.staram sie:oops:[/QUOTE]

Ja uwielbiam o ONkach słuchać:loveu: tylko kiedy zaczynasz mówić to mi jest głupio przerwać, a ja nie zawsze rozumiem co do mnie mówisz:oops:
U mnie w samochodzie jesteś zawsze miło widziana:lol: oczywiście z pieskami:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']alix-a ja mam jednak wrazenie ze wszystkich zanudzam :oops: .a jeszcze o onkach nawet nie zaczelam tak na serio gadac.staram sie:oops:[/quote]

ja tam moglabym Cie sluchac godzinami:cool1: dowiedziec sie doslownie wszystkiego: jak gdzie po co dlaczego:loveu: Poki co nie wiem prawie nic ale mam nadzieje ze to sie w najblizszym czasie zmieni! POki co jestesmy z baroszem baaardzo poczatkujacy ale ja juz sie zajaralam wizja klubu owczarka z prawdziwe zdarzenia! No i kurcze starsznie bym chciala te owieczki z Baroszem pastuchowac:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monisieczka']:lol::lol::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin: ale sie ubawiłam , az sie popłakałam ze smiechu[/quote]:scared: .np.korci mnie zeby wejsc na historie rasy i eksterier i charaktr.ale jak sobie pomysle ze zaloze 3 nowe tematy i ktos wejdzie a wszedzie ayshe:shake: :tard: ..........no to chiba se odpuszcze.a ja o onkach moge caly czas.jak sie dorwe do tegotematu to umarl w butach-BeataG ja cie przepraszam za to przynudzanie przez telefon:oops: :Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alix']ja tam moglabym Cie sluchac godzinami:cool1: dowiedziec sie doslownie wszystkiego: jak gdzie po co dlaczego:loveu: Poki co nie wiem prawie nic ale mam nadzieje ze to sie w najblizszym czasie zmieni! POki co jestesmy z baroszem baaardzo poczatkujacy ale ja juz sie zajaralam wizja klubu owczarka z prawdziwe zdarzenia! No i kurcze starsznie bym chciala te owieczki z Baroszem pastuchowac:loveu:[/quote]owczarnia juz ma fundamenty.tzn ja wiem ze to nieduzo ale mysmy nigdy czegos taniego nie stawiali no i siem uczymy a uwe jest baaaardzo dokladny:angryy: :mad: i normalnie z nim wszystko idzie wolowato jak nie wiem co:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']owczarnia juz ma fundamenty.tzn ja wiem ze to nieduzo ale mysmy nigdy czegos taniego nie stawiali no i siem uczymy a uwe jest baaaardzo dokladny:angryy: :mad: i normalnie z nim wszystko idzie wolowato jak nie wiem co:angryy:[/quote]

no to przynajmniej sie nie rozpadnie po miesiacu:lol:
A gdzie ta owczarnie budujecie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']:scared: .np.korci mnie zeby wejsc na historie rasy i eksterier i charaktr.ale jak sobie pomysle ze zaloze 3 nowe tematy i ktos wejdzie a wszedzie ayshe:shake: :tard: ..........no to chiba se odpuszcze.a ja o onkach moge caly czas.jak sie dorwe do tegotematu to umarl w butach-BeataG ja cie przepraszam za to przynudzanie przez telefon:oops: :Rose:[/quote]

zakladaj zakladaj!!!!! ja prawie NIC nie wiem i glupio mi sie pytac bo jeszcze wiekszego glupa z siebie zrobie:p. bardzo chetnie poczytam i sie doksztalce:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']BeataG ja cie przepraszam za to przynudzanie przez telefon:oops: :Rose:[/quote]

No co Ty! Ja bardzo chętnie tego słucham i bardzo chętnie Was czytam. Lubię rozszerzać horyzonty. No a poza tym ja się przy tym słuchaniu i czytaniu o onkach jestem w stanie dokładniej przyjrzeć swojemu psu i wbrew pozorom o belgach też się sporo dzięki temu dowiaduję i jakoś lepiej się umiem z własnym psem dogadać. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataG']No co Ty! Ja bardzo chętnie tego słucham i bardzo chętnie Was czytam. Lubię rozszerzać horyzonty. No a poza tym ja się przy tym słuchaniu i czytaniu o onkach jestem w stanie dokładniej przyjrzeć swojemu psu i wbrew pozorom o belgach też się sporo dzięki temu dowiaduję i jakoś lepiej się umiem z własnym psem dogadać. :evil_lol:[/quote]ale i tak mi glupio czase.ja nie mam instynktu samozachowawczego jak wchodze na onki.iwonazawsze mi mowi-stop,wez oddech i zmien temat:razz: .ile mozna.:shake: :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']nie alix-ja i tak sie za bardzo udzielam.niech ktos madrzejszy zalozy.:oops: .wymadrzam sie wystarczajaco na pozostalych tematach.[/quote]

jesli nie masz ochoty czasu itp to rozumiem ale jesli to wynika z tego ze nie chcesz sie "wymadrzac" to:mad: A kto ma przepraszam taki temat zalozyc jak nie Ty? Moze ja?:diabloti:
Wreszcie by jakis konstruktywny watek sie pojawil!!! Wszyscy bysmy na tym skorzystali:cool1: Oprocz tego ze bysmy nadal na innych watkach wypisywali glupoty:evil_lol: i chwalili sie piesiami to bysmy sie czegos ciekawego dowiedzieli:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']ale i tak mi glupio czase.ja nie mam instynktu samozachowawczego jak wchodze na onki.iwonazawsze mi mowi-stop,wez oddech i zmien temat:razz: .ile mozna.:shake: :roll:[/quote]

Ze mną nie musisz stopować, bo ja i tak zawsze wyciągnę z tego coś dla siebie. Zresztą chciałam zauważyć, że ostatnio Twoje opowieści o onkach biorą się z tego, że po przeczytaniu czegoś na forum dzwonię do Ciebie i zadaję Ci pytanie. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']alix-zaloz watek,zadaj pytanie-wtedy ja napisze swoje zdanie:cool1: .nie moge sie szarogesic-i tak juz przeginam ,nie jestem ekspertem,ucze sie i jeszcze g..........wiem.[/quote] to w takim razie ile my wiemy?!:flaming:
piiiisz!! bardzo miło się czyta kogoś z taką pasją, nawet jesli twierdzi, że nie ma wiedzy(tylko twierdzi:razz:)
a jeśli to dotyczy naszej ukochanej rasy:laugh2_2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PsychoSzczurek']to w takim razie ile my wiemy?!:flaming:
piiiisz!! bardzo miło się czyta kogoś z taką pasją, nawet jesli twierdzi, że nie ma wiedzy(tylko twierdzi:razz:)
a jeśli to dotyczy naszej ukochanej rasy:laugh2_2:[/quote]

dobrze gada:evil_lol:
watek zalozony:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

alix-mozesz mi wytlumaczysz gdzie bylas jak cie nie bylo na zajeciach na cyplu dzisiaj?:mad:
do wszystkich-jutro zxajecia sa normalnie o 20.NIE MA ZAJEC DLA ONKOW O 19.w piatek jak najbardziej o 19 sie spotykamy.alix-laskawie pamietaj slonko ty moje ze umowilysmy sie na spotkania we wtorki i czwartki a nie odwolalas dzisiaj kurka wodna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']alix-mozesz mi wytlumaczysz gdzie bylas jak cie nie bylo na zajeciach na cyplu dzisiaj?:mad:
do wszystkich-jutro zxajecia sa normalnie o 20.NIE MA ZAJEC DLA ONKOW O 19.w piatek jak najbardziej o 19 sie spotykamy.alix-laskawie pamietaj slonko ty moje ze umowilysmy sie na spotkania we wtorki i czwartki a nie odwolalas dzisiaj kurka wodna.[/quote]
O.K. ale w sobote sama mówiłaś coby przyjśc w środe na 19,bo na 20 masz za dużo psów:shake:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...