Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

[quote name='Szira/Gosia']Ja chciałam powiedzieć że dzisiaj się odstresowałam całkowicie:drinka: :drink1: :drinking: :eating:
Beata możesz teraz mówić, że to ja jestem pijusem:evil_lol:[/quote]

Ja się też odstresowałam!!! ŻYCIE JEST PIĘKNE :multi::loveu: Byłam na tenisku:eviltong::sweetCyb::ylsuper: I teraz sobie poleguje z lodem na kolanku i jest mi :cool2:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ayshe']:placz: a ja sie dzisiaj nie odstresowalam.wtrabilysmy tylko ogromne pudlo lodow tiramisu i jest nam niedobrze.:roll:[/QUOTE]

Ja wytrąbiłam chyba z dwie butelki wina i jestem odstresowana na maxa:drinka: :drink1: :drinking: lubię rodzinne spotkania jak nie muszę samochodem jeździć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']trzeba teraz wiecej pobiegac na szkoleniu:diabloti: .chita dostala cieczki-uff nareszcie:multi: .moge klepac juz wreszcie termin egzaminow dla chity i shado:multi:[/quote]

jako emerytka z dużą nadwagą odmawiam zwiększonej ilości biegania -chyba że chcecie wzywać erke i mieć sadystyczne zadowolenie z wykończenia biednej zestresowanej właścicielki Josha.:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']no widzicie?widzicie?klient nasz pannn:multi: :diabloti:[/quote]

Nie moge wiecej biegac bo wtedy niewygodnie sie pali:diabloti: poza tym przy moim braku koordynacji to mogloby byc niebezpieczne:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa-Jo']jako emerytka z dużą nadwagą odmawiam zwiększonej ilości biegania -chyba że chcecie wzywać erke i mieć sadystyczne zadowolenie z wykończenia biednej zestresowanej właścicielki Josha.:placz:[/QUOTE]

No to trzeba podzielić grupę:eviltong: albo zmusić zestresowaną właścicielkę Josha, na większy wysiłek:eviltong: erkę postawimy w pobliżu:eviltong: :diabloti: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szira/Gosia']No to trzeba podzielić grupę:eviltong: albo zmusić zestresowaną właścicielkę Josha, na większy wysiłek:eviltong: erkę postawimy w pobliżu:eviltong: :diabloti: :lol:[/quote]

rozstawimy szpital polowy:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szira/Gosia']No to trzeba podzielić grupę:eviltong: albo zmusić zestresowaną właścicielkę Josha, na większy wysiłek:eviltong: erkę postawimy w pobliżu:eviltong: :diabloti: :lol:[/quote]
No nie ciosy ze wszystkich stron -to nie fer. Alix i ty Brutusie???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alix']gdziez bym smiala:siara:

:Rose:[/quote]
My się jeszcze policzymy -jak mi tylko noga na to pozwoli. No narobiłyście mi smaku tym gadaniem o słodyczach i wyciągnełąm sobie lody ,zalałam adwokacikiem -pychotka.:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szira/Gosia']Dobra dobra:cool3: ja wiem że w głębi duszy to Ty też chcesz sobie pobiegć:razz: widziałam to w Twoich oczach w sobotę:evil_lol:[/quote]

czy te oczy moga klamac?:cool3:
chyba tak:diabloti: bo w sobote bylam niewyspana na kacu i czulam sie totalnie zagubiona i wyalienowana (kto kazdy dobrze widzial:cool1:) a tresser oczywiscie nie omieszkal tego wytknac:eviltong: :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...