Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='monisieczka']kochanie jak sie ma taka szlachetna tylna część ciała to nie można szybciej:mad:[/quote]ja tez mam mocno szlachetna a TZ na mnie sie uzewnetrznia.:roll: .tj.dooobrze,dooobrze,jeszcze raz bo musisz poprawic to i to i to ..itditp:mad: .aaaaleee mi tego brakuuuje:placz: ja widzocznie jakas ekhem jestem...pejcze,kajdanki[:cool3: ]i te sprawy:cool1: .....
stroje tyz wazne Eddiii:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AM']Tak czytam i czytam i... [B]ayshe[/B], co Ty robisz tym biednym ludkom na treningach? :crazyeye:[/quote]
lepiej nie pytaj, słowo. Mniej wiesz lepiej śpisz jak mawiał Herr Kloss:diabloti::diabloti:. a swoja droga to jakos nikt nas nie traktuje pradem żeby chodzić na zajatka.... eeech człowiek to jakis dziwny jest

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monisieczka']lepiej nie pytaj, słowo. Mniej wiesz lepiej śpisz jak mawiał Herr Kloss:diabloti::diabloti:. a swoja droga to jakos nikt nas nie traktuje pradem żeby chodzić na zajatka.... eeech człowiek to jakis dziwny jest[/quote]bo czlowiek vel kobieta jest masochista.to stwierdzam wyjac za uwe do ksiezyca:roll: :lol: ...jak przyjedzie to po dwoch dniach bede jeczala ze sie nade mna zneca.bo:po pierwsze primo:czasem,ale czasme moglby powiedziec ze cos robie dobrze.po drugie primo[:cool3: ]:jezor sobie przydeptuje,psy tez ale one sa z tego powodu szczesliwe a ja juz nie za bardzo:roll: :lol: .herr kloss?to pipa byla.herr uwe to jest dopiero esesmanskie nasionko:diabloti: [tiaaaa:cool1: ].
ale chyba drodzy kursanci skads to znacie?brak pochwal?duzo stwierdzen:no super ale to i to zle:diabloti: .

Link to comment
Share on other sites

to kielonek czegos mocniejszego.:evil_lol: .1gr?jesooo mialybysmy rezydencje z basenami saJo:evil_lol: .
chwalenie jest bezsensu.treser jest po to zeby mowic co sie robi zle.jak sie cos robi dobrze to po co ma gadac?:eviltong:
uwe ma ten minus bardziej minusowaty ode mnie ze jest strasznie upierdliwy i probuje[ale mu sie nie uda]zrobic ze mnie zawodnika.buahahaha:evil_lol: .a ja bym chciala zebyscie zdali ipo zanim wyprowadze sie nad piekne morze polnocne:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shida']a malego bordera to tez dotyczy? bo jak tak to jestesmy spokojne ze dluugo bedziemy mogly lazic na szkolonko ;)[/quote]nooo ja nie iwem....jak otworzymy osrodek w niemczech to zapraszam:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']to kielonek czegos mocniejszego.:evil_lol: [/QUOTE]

OK może być:lol: tylko nie wiem kto będzie moja limuzyne później prowadził:eviltong:

[quote name='ayshe']a ja bym chciala zebyscie zdali ipo zanim wyprowadze sie nad piekne morze polnocne:loveu:[/QUOTE]

I tak z czystym sumieniem nas zostawisz:-(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...