Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

:cool3::multi:superrrr.
aaa no i naprawiam wlasna wisniowatosc:super startu bez wzgledu na ocene dla majkowskiej bo zdajesie ze sie szykujecie a ja mlotek nic:oops:.a to wszystko przez to zem zielona przed egzaminem.a to tylko egzamin placowy schh2:roll:.albo zdamy albo bedzie dyskwalifikacja za rabanie w pozoranta na konwoju:roll::mad:.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dorplant']dzieki! ciezko bedzie .......hmmm no wiesz obciazenie psychiczne przewodnika :cool3:
trzymam kciuki w sobote :p za Was !!
surykatka daj czadu !!!i prowadz pozoranta grzecznie :mad:,bez wyglupow :razz:[/quote]

[B][COLOR=black]Dorplant[/COLOR][/B]: a czemu to nie ćwiczysz "obciążeń psychicznych przewodnika"?:cool3:

[B]Ayshe: [/B]daj czadu !!!i prowadz surykata grzecznie :mad:,bez wyglupow :razz:

:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

obciazenie przewodnika?hmmm...kamizelka taktyczna z olowiem i 20kilometrow po piachu?:diabloti:
ja nie mam wplywu na mozg surykata:evil_lol:.obawiam sie ze surykat tez nie ma na niego wplywu:cool3::diabloti:.taki pech.:evil_lol:.jeszcze tylko schh3 na plycie i koooniec:multi:.koooniec siedzenia w kiblu,skurczu zoladka i patrzenia na durnowatego wrednego surykata i myslenia co ten mlotek stworzy doprowadzajac mnie na glebiny czarnej rozpaczy:cool1::mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amakor'][B][COLOR=black]Dorplant[/COLOR][/B]: a czemu to nie ćwiczysz "obciążeń psychicznych przewodnika"?:cool3:
[/quote]
amakor, a czymze byly moje dotychczasowe starty jak nie takimi cwiczeniami? :roll:

ayshe moze wreszcie z surykatem bedziecie mialy zgodne koncepcje na konwojowania pozoranta,kto wie :razz:?

mch jak ranyyy poplulam monitor !!!!
wola szarika .........nie moge .....odstresowalas mnie na caly dzien ,dzieki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nanami']Monika, najlepsze jest to:
"po prostu sa 2 linie linia pracujaca i linia uzytkowa te z podniesionym tylkiem to jest linia uzytkowa , obnizony to linia pracujaca :]"

:lol:[/quote]

:megagrin:

Ale wiecie co w sumie to tak powinno być. Te z tyłkami na ziemi powinny pracować a tak naprawde nie robią nic. Wiec moze osoba pisząca to ma racje ? ..:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

po prostu baaajka normalnie..zaplulam siebie,monitor i klawiature:evil_lol::evil_lol:.picie kawy bywa niebezpieczne dla otoczenia:evil_lol:.
pomyslec zejeszcze pol roku temu zagotowalo by mi sie od glupot i ruszylabym na krucjate-teraz wiem ze na onkach[i ipo] zna sie kazdy i jest specem.moja krucjata niepotrzebna:evil_lol:.racja jest najmojsza:evil_lol:-dzien swira normalnie:diabloti::razz:.

Link to comment
Share on other sites

mamy dwojke:cool3::multi:.sehr gut,tsb a.koszmarne warunki sladowe.:shake:.slad zaliczyly tylko dwa psy w tym surykat..dzieki za trzymanie kciukasow.posluszenstwo-jak zwykle,bez wielkich wyczynow sportowych,obrona jak zwykle na pijanego lemura:evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']mamy dwojke:cool3::multi:.sehr gut,tsb a.koszmarne warunki sladowe.:shake:.slad zaliczyly tylko dwa psy w tym surykat..dzieki za trzymanie kciukasow.posluszenstwo-jak zwykle,bez wielkich wyczynow sportowych,obrona jak zwykle na pijanego lemura:evil_lol:.[/quote]

Suuper ! :multi: :loveu:
:drink1:
:cunao:

Link to comment
Share on other sites

niestety my za pozno sie dowiedzielismy-mamy inne plany na weekend.powodzeniawsyzstkim-oby mniej wialo niz mi wczoraj oraz chicie na fh i fh2-ba,nam wieje zawsze,czasem tez pada poziomo.:roll::evil_lol:.
dorplant-my w polowie marca zdajemy schh3 na zawodach.mam wiec nadzieje ze majeczka bedize dla mnie dobra wrozba.bo wy chyba pierwsze?:cool3: to ipo3?:cool3::cool3:.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...