Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Spyder']
Co do Balto: trzeba patrzeć optymistycznie - w końcu dotrze na zajęcia:evil_lol: Oby jak najszybciej.[/quote]

Dotrze, dotrze, ale sami wiecie, że troszkę miałam ostatnio na głowie, a jestem sama cały czas, bo TXZ też się rozłożył i nie dojechał.
Nawet ja sama nie miałam czasu pójść do lekarza, bo ważniejszy była pies...

Ale teraz aż się boję iść na zajęcia, bo mi ayshe łaeb ukręci i znowu będzie na mnie krzyczeć, a ja się wrażliwa oststnio zrobiłam na cięgi :placz::p:oops:
[quote name='ayshe']...
a siana to ...demoniczny szczyl rozrabiaka:loveu:[/quote]

CZy to znaczy, ze Balto będzie miał koleżankę o podobnym usposobieniu i temperamencie? He he.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']tak.siana jest eksterierowym odpowiednikiem kolegi baltowskiego:diabloti:.
mimoza-dlatego cie wsadzilam do grupy glutow zebym nei popelnila mordu na tobie.
wrazliwa sie zrobilas?ekhem:cool3:.[/quote]

O boshe, jak się cieszę, że nie ja jedyna jestem skazana na bezczelnego, chamskiego, egoistycznego i zazdrosnego oneczka z motorkiem w doopce :multi::multi::multi:
A siana w jakim jest wieku? Nie miałam ostatnio czasu śledzić wszystkich onkowych wątków...:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mimoza']O boshe, jak się cieszę, że nie ja jedyna jestem skazana na bezczelnego, chamskiego, egoistycznego i zazdrosnego oneczka z motorkiem w doopce :multi::multi::multi:
A siana w jakim jest wieku? Nie miałam ostatnio czasu śledzić wszystkich onkowych wątków...:oops:[/quote]

Tak, tak, jest bezczelna i robi się coraz bezczelniejsza i śmielsza. Edox przy niej z resztą też:evil_lol: Zazdrosne są oba o siebie, szczylki jedne:loveu:

Siana to jeszcze glut zupełny:loveu: Ma dopiero 3,5 miesiąca.

Link to comment
Share on other sites

[B]przyszly tydzien:[/B]
[B]poniedizalek:8.30-aria[/B]
[B]9.30-kelt[/B]
[B]potem 19 timon.[/B]
[B]wtorek:8.30-josh[zora i inka?:cool3:],9.30-kelt,10.30-lara.[/B]
[B]reszta tygodnia jest niezapisana.:roll:.znaczy sie mam wolne?:razz::diabloti:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe'][B]przyszly tydzien:[/B]
[B]poniedizalek:8.30-aria[/B]
[B]9.30-kelt[/B]
[B]potem 19 timon.[/B]
[B]wtorek:8.30-josh[zora i inka?:cool3:],9.30-kelt,10.30-lara.[/B]
[B]reszta tygodnia jest niezapisana.:roll:.znaczy sie mam wolne?:razz::diabloti:[/B][/QUOTE]

Zapisz mnie na poniedziałek na którąś wieczorkiem to odrobie wtorek:lol:

Link to comment
Share on other sites

gosia-najchetniej na 18 bym cie zapisala ze wzgledu na twoja moblinosc czasowa.dla pracujacych8) bym zostawila 20-ale jak chcesz.
[B]aga-pyros-po wczorajszym treningu obligatoryjnie zapisuje cie na 20 w poniedizalek.[/B]
[B]moge dokoptowac jeszcze jednego psa do timona i jednego do 18[jesli szira bedzie na 18].bo 1 pies przez godzine to mi zejdzie razem z przewodnikiem[no wiecie...po prostu 10 minut to juz jest baardzo duzo i nie sadze zeby psy wytrzymaly wiecej niz 3 sety.].[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']gosia-najchetniej na 18 bym cie zapisala ze wzgledu na twoja moblinosc czasowa.dla pracujacych8) bym zostawila 20-ale jak chcesz.
[B]aga-pyros-po wczorajszym treningu obligatoryjnie zapisuje cie na 20 w poniedizalek.[/B]
[B]moge dokoptowac jeszcze jednego psa do timona i jednego do 18[jesli szira bedzie na 18].bo 1 pies przez godzine to mi zejdzie razem z przewodnikiem[no wiecie...po prostu 10 minut to juz jest baardzo duzo i nie sadze zeby psy wytrzymaly wiecej niz 3 sety.].[/B][/quote]

A czy możemy się dokleić na 20 do Agi-Pyrosowej ? Bo na 19 to sie nie wyrobie :shake:. Mamy w poniedziałek na 10 to prześwietlenie na które będe się musiała z pracy urwać no i pewnikiem potem mi dłużej z robotą zejdzie.
Jeżeli z Pyrosami razem nie da rady to poprosimy o następny poniedziałek (8.10) na godz.20.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe'][B]przyszly tydzien:[/B]
[B]poniedizalek:8.30-aria[/B]
[B]9.30-kelt[/B]
[B]potem 19 timon.[/B]
[B]wtorek:8.30-josh[zora i inka?:cool3:],9.30-kelt,10.30-lara.[/B]
[B]reszta tygodnia jest niezapisana.:roll:.znaczy sie mam wolne?:razz::diabloti:[/B][/quote]
wtorek - 7.30. - Max :cool3:

I mam pytanie, czy jesli dzisiaj mi sie nie uda dotrzec na 19, to moge wyjatkowo na 20? Plisss, bo nie wiem czy bede mogla sie z pracy wyrwac wczesniej :angryy:

Link to comment
Share on other sites

hmm to moze my z whoo - wedlug uznania tresera godzina popoludniowa w poniedzialek lub ranna we wtorek o ile treser uzna ze temu dziwnemu pokreconemu borderowi sie przyda pocwiczenie i moze uda sie jakos naprawic jej bledy (a raczej moje nieudolne jej uczenie itp) ;) oczywiscie chetnie sluzymy transportem tresera na palc lub z placu ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...