Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ayshe']zaaaamowilam paaaalke:diabloti: .hmmm.zaczynam zbierac na nakladke do socjalnego :cool1: .[/quote]
Pokaż ty lepiej która to jest ta nakładka. M-cośtam. Bo za cholerę nie mogę tego znaleźć w tym sklepie.

Link to comment
Share on other sites

Za wysoka trawa. Ostatnio ślady robimy tylko na krótkiej trawie.
Tutaj obiecany link do mapki z dojazdem omijającym korek.
[url]http://www.miejsce.info/m/pl/TTDyFRw[/url]
Z pola szkolenia do wsi Rudno. Jedziemy standardowo do Gliny tylko nie przejeżdżamy przez tory w na Pogorzel Warszawską tylko dalej prosto na Celestynów. W Starej Wsi skręcamy w prawo na Celestynów. We wsi Dąbrówka po ostrym zakręcie w lewo i przejechaniu około 200-300m jedziemy prosto tak jak pokazuje kierunkowskaz na schronisko dla psów w Celestynowie. I dalej prosto jak w mordę strzelił. Wyjeżdżamy zaraz przy rondzie w Kołbieli.

Link to comment
Share on other sites

psy ktore nie pracowaly jak nalezy w drodze powrotnej zostawiamy pod schronem:diabloti: :diabloti: :diabloti: hihihi
glonek-MANZETA.rany to tak jak z hyrda:roll: :evil_lol:
[URL]http://ipo-sklep.pl/product_info.php?cPath=1_22&products_id=135[/URL]
ps.czy ktos pracowal ta palka?bo ja nie i nei iwem co kupilam poza tym ze byla najtansza:(
[URL]http://ipo-sklep.pl/product_info.php?manufacturers_id=13&products_id=160[/URL]
Romas-po prostu w rudnie jest zarabiscie-genialne warunki.tyle ze daleko psiamac ale co zrobic-raz w tygodniu trzeba po prostu bo to jezdzanie blizej itd to teraz musimy szlifowac.

Link to comment
Share on other sites

a tu masz link do tej manzecostam ;)
[URL]http://ipo-sklep.pl/product_info.php?cPath=1_22&products_id=135[/URL]


tak sie tylko zastanawiam czy tak samo nie dzialalyby te krotkie rekawy dla szczeniat gappaya lub inne ?? no prawie tak samo ;) ot taei gdybanie ;)

ayshe - przyszedl lancuszek i uchwyty :)

Link to comment
Share on other sites

Mnie się jeszcze wydaje że te skrócone rękawy bedą za duże i bedzie trudno się pracowało:roll: a manżeta jet na tyle niewielka (przynajmniej tak wygląda) że można by ją było pod bluzę załozyć:roll: a więc nie będzie hamować ruchów przy pracy:roll: ale to takie moje zdanie:cool1:
No oczywiście jak Glonek zauważył cena też jest ważna:cool1:

[COLOR="Red"]Zresztą to chyba to samo [url]http://gappay.pl/product_info.php?cPath=73&products_id=278[/url] ???[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

to samo ale jak mam juz zbierac to zawszec wole wybrac cos o 5 zl tanszego:roll: :evil_lol: .zwlaszcza ze nieco:placz: sie splukalam oplacajac warsztaty a do tego jest kolejna rocznica smierci Otto i pociaga to za soba niezbedne wydatki za ktore jak zwykle zaplace z wlasnej kieszeni:p .nie mowie ze bez dumy i przyjemnosci.ale jednak.
co za matol wymyslil kase:roll: ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']to samo ale jak mam juz zbierac to zawszec wole wybrac cos o 5 zl tanszego:roll: :evil_lol: .zwlaszcza ze nieco:placz: sie splukalam oplacajac warsztaty a do tego jest kolejna rocznica smierci Otto i pociaga to za soba niezbedne wydatki za ktore jak zwykle zaplace z wlasnej kieszeni:p .nie mowie ze bez dumy i przyjemnosci.ale jednak.
co za matol wymyslil kase:roll: ...[/quote]
podobno fenicjanie ale za kare wygineli

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie ,a ja tak całkiem od rzeczy zapytam ,bo moz e ktos wie.Potrzebuje adres portalu/strony z muzyka ktora mozna sobie odsłuchac zanim sie zdecyduje sciagnac /kupic.Dostałam mp3 i chce sobie posciagac ale co ??Nie znam tytułowo dopieor po melodi orientuje sie ,ze to lubie .Gooogle mi nic madrego nie wyrzuciły .Macie jakies namiary ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romas']Słuchajcie ,a ja tak całkiem od rzeczy zapytam ,bo moz e ktos wie.Potrzebuje adres portalu/strony z muzyka ktora mozna sobie odsłuchac zanim sie zdecyduje sciagnac /kupic.Dostałam mp3 i chce sobie posciagac ale co ??Nie znam tytułowo dopieor po melodi orientuje sie ,ze to lubie .Gooogle mi nic madrego nie wyrzuciły .Macie jakies namiary ?[/quote]
w merlin.pl jak masz płyty to najcześciej po kawałku muzy możesz posłuchac, jak inaczej nie wiem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monisieczka']w merlin.pl jak masz płyty to najcześciej po kawałku muzy możesz posłuchac, jak inaczej nie wiem[/QUOTE]

Musisz znaleźć program do ściągania mp3:lol: np Kazaa której nie polecam bo ściąga cały szajs z netu:lol: ale właśnie w tym programie można było odsłuchać melodię zanim się ją ściągnęło:lol: Osiołek, Donkey z tego co ja sie orientuje ściąga i całe płyty i pojedyncze piosenki ale musisz wiedzieć co chcesz, tylko nie wiem czy można odsłuchać:cool1: co prawda jak wszyscy wiemy to jest kradzież:razz: więc już się w to nie bawię:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agis']To nie ma sie na kim zemscic :mad: Wiedzieli co robia, ze wygineli :evil_lol:[/quote]
jesli chodzi o zemste to zawsze na kogos mozna zrzucic odpowiedzialność, np, na rzymian bo wytłukli fenicjan, dobra sorki, juz nic nie mówie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szira/Gosia']Musisz znaleźć program do ścieągania mp3:lol: np Kazaa której nie polecam bo ściąga cały szajs z netu:lol: ale właśnie w tym programie można było odsłuchać melodię zanim się ją ściągnęło:lol: no Osiołek, Donkey z tego co ja sie orientuje ściąga i całe płyty i pojedyncze piosenki ale musisz wiedzieć co chcesz, tylko nie wiem czy można odsłuchać:cool1: co prawda jak wszyscy wiemy to jest kradzież:razz: więc już się w to nie bawię:cool1:[/quote]
no niby tak, ale to wszystko jest 1.karalne, 2.scigane, 3.znajomy córki miał nalocik za płyty ściagane z netu, mało przyjemne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monisieczka']no niby tak, ale to wszystko jest 1.karalne, 2.scigane, 3.znajomy córki miał nalocik za płyty ściagane z netu, mało przyjemne.[/QUOTE]

No właśnie dlatego tego już nie robię:cool1: ale nie ma chyba innego sposobu na ściągnięcie:cool1: no chyba że jest to strona płatna no ale nie wiem, bo nie szukałam:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monisieczka']jesli chodzi o zemste to zawsze na kogos mozna zrzucic odpowiedzialność, np, na rzymian bo wytłukli fenicjan, dobra sorki, juz nic nie mówie[/quote]no ale nie bedziemy tlukli makaroniarzy przeca-a zdaje sie ze rzymian w ich to niewiele zostalo[patrz IIWW:diabloti: ].nooo chyba ze rzymianie tez tacy byli to ja zamilkne i w sumie to fenicjanie jak ich makaroniarze podbili to musialo byc juz solidne lekkie dno:diabloti: ze tak podazymy dalej...hmmmm....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Glonek']Wczoraj nie dało rady napisać. Więc cena materiałów na te przeszkody wyniosła 420 zł. Do składki zostało policzone 10 osób. Czyli 42 zł / psa/przewodnika
1)Gemma - zapłacili
2)Timon - zapłaciła
3)Whoo - zapłaciła
4)Pyros/Tika - zapłaciła
5)Szira
6)Max - zapłaciła
7)Chili
8)Balto - zapłaciła
9)Deedee -zapłaciła :-)
10)Bu - zapłacił :-)[/quote]
Z moich wyliczeń i pamięci wynika obecnie taki stan rozliczeń. Gosia jeśli się pomyliłem to mnie sprostuj. Dodatkowo Agnieszka od Heki chce się dorzucić do przeszkód. Ale na pewno nie będę teraz wszystkim zwracał po około 3.8 zł. Dlatego mam propozycję aby Aga zakupiła coś przydatnego do szkolenia za tą kasę po konsultacjach z Ayshe. :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Glonek'] Dodatkowo Agnieszka od Heki chce się dorzucić do przeszkód. Ale na pewno nie będę teraz wszystkim zwracał po około 3.8 zł. Dlatego mam propozycję aby Aga zakupiła coś przydatnego do szkolenia za tą kasę po konsultacjach z Ayshe. :cool1:[/quote]

Osobiście jestem za. A ponieważ nie składałam się na rękaw tylko na bacik, co wychodzi o połowę mniej, to po 1 sierpnia mogę też dorzucić się do czegoś przydatnego :multi:

Link to comment
Share on other sites

Na Merlinie,dobra zobacze .Kazy sie boje .Ja sciagam przez eMule ale tam nie mozna odsłuchac.W kazdym razie dzieki.
Co do kradziezy .Czytałam ,ze wyszło rozporzadzenia ,moge nawet na upartego znalezc numer tego rozp. i kto to wydał, ze sciaganie pojedynczych utworow do własnego odsłuchiwania nie jest kradzieza .Byle nie rozpowszechniac.Ta wiadomosc byłoa podana w gazecie pt Angora ,ktora ma przedruki ze wszystkich pism .

Link to comment
Share on other sites

Glonku, skoro taką piękniutką mapę zamieściłeś i już wiem jak dojechać do Rudna, to napisz jeszcze jak dotrzeć na właściwe łąki? To nie będę nikomu na ogonie jechała ;) , tylko kulturalnie sama trafię (albo będziecie musieli mnie znaleźć :evil_lol: ). W stronę torów czy w stronę rzeczki?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...