Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

nie no spoko.mam 50 zeta do konca tygodnia:placz: .bedzie dieta cud i odtruwanie organizmu.ale nie skorzystam z karty uwe:eviltong: .poczekam az mi cos wplynie.hmmm......:cool1: ...no moze troche bolec....ale trza byc tfffardym a nie mietkim:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ewa-Jo']sie postaramy jak nie bedzie lało.Mimoza jezeli mozesz wez dzisiaj tego ostera 320 to bym dokonczyła skubac młodego.[/QUOTE]

Trymer został pożyczony, a dzisiaj jest paskudnie, więc szansy na zwrot raczej nie mam. Jeśli chcesz dzisiaj, to musisz uśmiechnąć się do agis albo shidy.

Link to comment
Share on other sites

hmmmm....moze ja mam gooopaffke ale ewa-jo o trymerze a ty o szelkach i ja juz nie iwem o czym wy rozmawiacie:cool3: :diabloti: :diabloti: :roll: :evil_lol:.
jak to paskudnie?gdzie paskudnie?leje tylko i wieje.:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']hmmmm....moze ja mam gooopaffke ale ewa-jo o trymerze a ty o szelkach i ja juz nie iwem o czym wy rozmawiacie:cool3: :diabloti: :diabloti: :roll: :evil_lol:.
jak to paskudnie?gdzie paskudnie?leje tylko i wieje.:)[/quote]


Dobre dobre no pogadały se dziewuchy :evil_lol:
Leje, wieje i u mnie tu nawet grzmi, więc dzisiaj to chyba zapowiadają sie zajęcia takie z serii tych które sie potem dłuuuuugo pamięta :lol:

Link to comment
Share on other sites

musze dzisiaj sie odstresowac na grupie bo mam glooopafffke jak ja niby przezyje ten tydzien:cool1: .wiec bedziecie mysle pamietac zajecia nie tylko ze wzgledu na pogode tyl;ko troszku techniki wam zapodam:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

U mnie też grzmi. Dobrze, że wiosną część roślin (np. drzewka owocowe i wysokie tuje) na tarasie zdechła i dobrze, że przedwczoraj zebrałam się, żeby je pociąć na kawałki i wywalić, bo teraz z powodu wiatru musiałam podnieść tylko trzy...
nie nie, Beatko, pogoda zarąbista i oczywiście, że wszyscy w podskokach i rączym kłusem przybiegniemy dzisiaj na zajęcia... :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mimoza']...
nie nie, Beatko, pogoda zarąbista i oczywiście, że wszyscy w podskokach i rączym kłusem przybiegniemy dzisiaj na zajęcia... :diabloti:[/quote]nooo siem ciesze bo jakby mi tak zaswital pomysl odwolania zajec to wasz zapal i zaangazowanie zgasil ow pomysl natychmiast.:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']musze dzisiaj sie odstresowac na grupie bo mam glooopafffke jak ja niby przezyje ten tydzien:cool1: .wiec bedziecie mysle pamietac zajecia nie tylko ze wzgledu na pogode tyl;ko troszku techniki wam zapodam:diabloti:[/QUOTE]

Troszkę techniki...? Chyba jak przetrwać na zajęciach z okrutną tresserką... :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mimoza']Troszkę techniki...? Chyba jak przetrwać na zajęciach z okrutną tresserką... :diabloti:[/quote]
toz ja jestem mila i milczaca:cool3: :diabloti: ....ja jeszcze nie bylam upierdliwa 4U:cool3: ...jak jestem upierdliwa to grupa strasznei jojczy:diabloti: .nie wiedziec czemu:razz: :cool1:

Link to comment
Share on other sites

justyna to potrwa tak z10 dni a potem zobacze jak shado bedzie sie czul bo nie dam glonkom psa na ktorego trzeba chuchac i dmuchac.jak bedize ok to wyleci do glonkow i wtedy wezme chilli-jak bedzie nie ok to niestety bedzie musial zostac i dostawac w leb w okresach silniejszej niepoczytalnosci:evil_lol: .ta niepoczytalnosc shado trwa jakies 4 dni.zobaczymy justyna bo musze miec pewnosc ze nic tym nie schrzanimy i rowniez w relacjach twoich z chilli ktore jakby sa troszku na prosta wychodzace....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']justyna to potrwa tak z10 dni a potem zobacze jak shado bedzie sie czul bo nie dam glonkom psa na ktorego trzeba chuchac i dmuchac.jak bedize ok to wyleci do glonkow i wtedy wezme chilli-jak bedzie nie ok to niestety bedzie musial zostac i dostawac w leb w okresach silniejszej niepoczytalnosci:evil_lol: .ta niepoczytalnosc shado trwa jakies 4 dni.zobaczymy justyna bo musze miec pewnosc ze nic tym nie schrzanimy i rowniez w relacjach twoich z chilli ktore jakby sa troszku na prosta wychodzace....[/quote]

oki, to czekamy zatem, jessssooo musze sobie na luz wrzucić bo wiesz już sie nastawiłam że chilli idzie do ciebie, nawet postanowiłam że będę dzielna i nie będę za często dzwonić do ciebie jak ją weźmiesz. Dobrze że dzisiaj są zajęcia bo taka przerwa od piątku to już za długo dla mnie, zaczynam za dużo myśleć i kombinować.

Link to comment
Share on other sites

justyna ja po rpostu zdarze zrobic to co zamierzam z chilli w kazdej chwili[uo rymlo sie].ale nie hcce zeby to nastapilo akurat w momencie kiedy nie powinna wchodzic w inne stado.wiesz ze mamy najwieksze problemy z jej hmmm tymi roznymi i po pierwsze nei szkodzic.natomiast ja tez sie nastawilam ze ja biore tyle ze po rozmowie z uwe zaczelam dla odmiany myslec bo ja to najchetniej zabralabym wszystkie onki od was :evil_lol: i zrobila wsyzstko sama bo mi sie szwendacie i przeszkadzacie;) :evil_lol: ...no i musze sie hamowac:roll: .

Link to comment
Share on other sites

A ja sie tak wtrace nie na temat i pochwale moja Bianke (co zapewne zaskutkuje odwrotnie,bo nie nalezy chwalic dzieci i psy ) .W kazdym razei wrociłam zmachana z pracy i zaległam przed kompem.A tu moja Bianka wparowuje do pokoju ze swoja piłka szkoleniowa i mowi "szkolmy sie ".Baaardzo miłe.Nie mogłam jej prosbie odmowic,poniewaz wymysliłam tysiac piecsetny sposob na to zeby Bianka nie gryzla aportu i go testuje:-) no i widac spodobało jej sie :-) Ech ,te pieski to mnie przy zyciu trzymaja :-)
Miłego cwiczenia dzis Wam zycze , chyba juz sie wypadało :-)

Link to comment
Share on other sites

no chyba sie wypadalo:multi: .
jeszcze do justys-poza tym ja mam wrazenie ze nieco oslabnly nasze kontakty ja i glonki i wogole mi glupio ze ich ciagam na te zajecia i wogole wiec raczej to glupi pomysl zeby jeszcze im na glowe zwalac psa ktorego trzeba pilnowac i uwazac na niego i wogole.

boszsz naprawde nie pada:multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...