Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Eddiii']
Ayshe - wyjezdzam po zajeciach 2.6 i wracam 25.6 :placz:[/quote]pieknie.ciekawam jak sobie pozniej poradzicie.po przyjezdzie chyba 4 razy w tyg bedziecie przypelzac na obrone zeby to nadrobic.rece opadaja.w takim razie w przyszlym tygodniu eddiii widzimy sie we wtorek,srode,czwartek i piatek.oraz sobote i niedziele.boszsz.ja sie chyba zalamie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pyros-Aga']Nas też już nie będzie na zajęciach, nawet dziś :shake: - do 11.06 :placz: straszne :shake:[/quote]fajnie jw.a tika zaczela oszczekiwac prace.suuuper.zajebiscie.30 czerwca masz z nia egzamin pt.jak ci aport idzie?:shake:

Link to comment
Share on other sites

sluchajcie:stormy-sad: .ja planuje grafik treningow:czytaj: .niespodzianka:shocked!: .w zwiazku z tym ja bardzo prosze pozostale osoby o okreslanie wczesniej kiedy zamierzaja wyjechac.zaczelismy karnosc na obronie a wy takie sokoly nie?i jak ja potem pociagne treningi?jesoooo:angryy: .caly grafik szlag trafil.:angryy: :angryy: .chyba jednak musze wziasc i zaczac palic maryske albo cus bo inaczej mnie raptowny szlag trafi.mowia mi teraz ze ich nie bedzie caly/pol czerwca:pissed: .znaczy sie ze juz ja wam teraz trening poprowadze.....:snipersm: czekajcie nooo....:peace:
aga-masz prace domowa jak przyjedziesz chce widziec podstawowe przygotowanie do pt.caly regulamin.chce widziec ze na fass pies z zostan lapie ci gryzak[ipowski].
eddiii-dostaniesz prace domowa przed wyjazdem.
inaczej caly ordnung szlag trafi a ja sie powiesze na suchej galezi:grab:

Link to comment
Share on other sites

shida-ja chce taka linke do 5 metrow.na grzyb mi wiecej.bardzo ladne pw ale ja musze spadac z kompa i nei kumata jestem wiec taka z ary ok.5 m.wez dla mnie.chita sobie najwyzej zeby polamie do konca albo...ja tez przegryzie:mad: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']pieknie.ciekawam jak sobie pozniej poradzicie.po przyjezdzie chyba 4 razy w tyg bedziecie przypelzac na obrone zeby to nadrobic.rece opadaja.w takim razie w przyszlym tygodniu eddiii widzimy sie we wtorek,srode,czwartek i piatek.oraz sobote i niedziele.boszsz.ja sie chyba zalamie.[/quote]
:placz: nie wiem, bedziemy nadrabiac :placz: niby sie ciesze z wakacji ale tak nie do konca :shake: :roll: i oczywiscie sie denerwuje :oops:
bedziemy dzis i jutro, potem wtorek, sroda, czwartek, piatek, sobota i wyjezdzamy.
przeciez mowilam ci juz jakos w kwietniu ze w czerwcu nas nie bedzie.jak sie pytalas kiedy sezon.
praca domowa mile widziana. tylko poprosze na pismie i dosc lopatologicznie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']
aga-masz prace domowa jak przyjedziesz chce widziec podstawowe przygotowanie do pt.caly regulamin.chce widziec ze na fass pies z zostan lapie ci gryzak[ipowski].
[/QUOTE]

Beata, przecież nie po to brałam gryzak i rękaw ( bacik mam swój) żeby leżeć i się wygrzewać na słoneczku :cool3: . Cały mój wyjazd jest zaplanowany na pracę z psami:multi: . Dlatego jadę sama ( tylko ja i 4 psy - z czego trzy będą ćwiczyć). Rozumiem, że o fass to do Tiki - czy Pyros też ma z tym problem? :oops:
I rozumiem, że mamy przerabiać posłuszeństwo IPO + PT, schematy z cave sobie darować, robić je w kawałkach, tak? Bo pytałam co mamy przerabiać, ale moje pytanko utonęło w gąszczu innych :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pyros-Aga']Beata, przecież nie po to brałam gryzak i rękaw ( bacik mam swój) żeby leżeć i się wygrzewać na słoneczku :cool3: . Cały mój wyjazd jest zaplanowany na pracę z psami:multi: . Dlatego jadę sama ( tylko ja i 4 psy - z czego trzy będą ćwiczyć). Rozumiem, że o fass to do Tiki - czy Pyros też ma z tym problem? :oops:
I rozumiem, że mamy przerabiać posłuszeństwo IPO + PT, schematy z cave sobie darować, robić je w kawałkach, tak? Bo pytałam co mamy przerabiać, ale moje pytanko utonęło w gąszczu innych :lol:[/quote]z tika masz przerabiac pt.i lapanie.z pyrosem-trzymanie i lonzowanie.no.a jak przyjedziesz-sprawdzianik zrobie:diabloti: :razz: :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']ale ja mam skleroze.jak to na pismie?aaaalbo ok:diabloti: potem wam zrobie sprawdzian:multi: :diabloti: :razz:[/quote]
sprawdzian :roll: musisz wziac poprawke ze my bedziemy plynac a nie siedziec na dzialce:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']z tika masz przerabiac pt.i lapanie.z pyrosem-trzymanie i lonzowanie.no.a jak przyjedziesz-sprawdzianik zrobie:diabloti: :razz: :razz:[/QUOTE]

Tak jest, zrozumiano :kciuki: Sprawdzianik - suuuper :loveu: Tylko muszę wymyślić jak Pyrosa nauczyć trzymać :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eddiii']sprawdzian :roll: musisz wziac poprawke ze my bedziemy plynac a nie siedziec na dzialce:eviltong:[/quote]jak mi smutno.to i dobrze.akurat do zrobienia porzadku z aportem:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pyros-Aga']Tak jest, zrozumiano :kciuki: Sprawdzianik - suuuper :loveu: Tylko muszę wymyślić jak Pyrosa nauczyć trzymać :mad:[/quote]jak bys mnie sluchala a nie zapalala coraz to nowego piszpanpapierosa to bys wiedziala.:roll: :diabloti: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']jak bys mnie sluchala a nie zapalala coraz to nowego piszpanpapierosa to bys wiedziala.:roll: :diabloti: :eviltong:[/QUOTE]

Nie mogę krzyczeć na kluseczka ani w inny sposób przywołać do porządku :mad: , to z nerwów palę :cool3: No dobra, dobra postaram się przypomnieć sobie co mądrego mówiłaś :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pyros-Aga']Nie mogę krzyczeć na kluseczka ani w inny sposób przywołać do porządku :mad: , to z nerwów palę :cool3: No dobra, dobra postaram się przypomnieć sobie co mądrego mówiłaś :evil_lol:[/quote]se przypomnij .ja wiem ze palisz dla spokojnosci.ja tez pale dla spokojnosci zeby was nie zamordowac:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']sluchajcie:stormy-sad: .ja planuje grafik treningow:czytaj: .niespodzianka:shocked!: .w zwiazku z tym ja bardzo prosze pozostale osoby o okreslanie wczesniej kiedy zamierzaja wyjechac.[/quote]
Melduje, ze mnie nie bedzie od 7 do 10 czerwca, czyli przepadna mi zajecia czwartkowe i weekendowe, ale moge przyjsc w inny dzien :cool3:
A potem to dopiero mnie w sierpniu nie bedzie przez 2 tygodnie, tylko jeszcze nie wiem, ktore dwa tygodnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eddiii']
Shida - jakbys byla to ja bym poprosila o fiprexa xl i smycz czarna taka 1,2 m albo cos kolo tego (chyba taka jak Glonki maja) ale tylko jesli w przyszlym tygodniu, bo potem wyjezdzam
[/quote]


ta glonkow to rogz - sprowadzana na zamowienie... jak bede w hurtowni (dzis/jutro) i bedzie to nie ma klopotu...ale jesli nie to zostaja tylko zwykle tasmowe innych firm...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']sluchajcie:stormy-sad: .ja planuje grafik treningow:czytaj: .niespodzianka:shocked!: .w zwiazku z tym ja bardzo prosze pozostale osoby o okreslanie wczesniej kiedy zamierzaja wyjechac.zaczelismy karnosc na obronie a wy takie sokoly nie?i jak ja potem pociagne treningi?jesoooo:angryy: .caly grafik szlag trafil.:angryy: :angryy: .[/quote]

niom...border-killler melduje ze na razie nie wyjezdza... jezeli wogole bedzie wybywal to koniec sierpnia-poczatek wrzesnia... wiec chetnie pouczeszczmy na zajecia tak jak dotad :)


[quote name='ayshe']shida-ja chce taka linke do 5 metrow.na grzyb mi wiecej.bardzo ladne pw ale ja musze spadac z kompa i nei kumata jestem wiec taka z ary ok.5 m.wez dla mnie.chita sobie najwyzej zeby polamie do konca albo...ja tez przegryzie:mad: .[/quote]

heheheheheheheh zeby to moze nie az tak w koncu oslona plastikowa na tym jest :) roznica w cenie meidzy ta 5 a ta 8 m jest znikoma :) ale pewnie do tego celu do jakiego ma sluzyc to ta krotsza bedzie wygodniejsza :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shida']ta glonkow to rogz - sprowadzana na zamowienie... jak bede w hurtowni (dzis/jutro) i bedzie to nie ma klopotu...ale jesli nie to zostaja tylko zwykle tasmowe innych firm...[/quote]

to fiprex xl i rogz albo moze lupine (jak nie bedzie to nic, trudno) i moze jakas karma by mi sie przydala, ale musze Ayshe spytac

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agis']Melduje, ze mnie nie bedzie od 7 do 10 czerwca, czyli przepadna mi zajecia czwartkowe i weekendowe, ale moge przyjsc w inny dzien :cool3:
A potem to dopiero mnie w sierpniu nie bedzie przez 2 tygodnie, tylko jeszcze nie wiem, ktore dwa tygodnie.[/quote]



No to my jakoś tak zgodznie z Agis, nie będzie nas 7-10 czerwiec i dwa tygodnie w sierpniu ale tyż nie wiemy jeszcze które dwa tygodnie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eddiii']to fiprex xl i rogz albo moze lupine (jak nie bedzie to nic, trudno) i moze jakas karma by mi sie przydala, ale musze Ayshe spytac[/quote]


lupine z tego co wiem jeszcze nie ma tam..moze bedzie nie wiem... ale na pewno to bedzie na zamowienie bo oni tylko niektore wzory maja - jakie w danej chwili to bede wiedziala dopiero jak bede w hurowni :p

co do karmy to radze w miare szybko podpytywac ;) wyslalam jej caly spis co jest :cool3:

Link to comment
Share on other sites

oki to bedzie 8m..tylko nie zmieniaj juz zdania pliz :)

myslisz ze jakbym jechala do hurtowni o 9 to moglabym zostawic whoo przy was w cieniu pod drzewkiem na pacu szkolenia? bo nie wiem jak to zrobic by jej nie ciagac autem w upal... chyba zebym najpierw do hurtowni podjechala spozniajac sie troche na zajecia :(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...