Jump to content
Dogomania

nasze sposoby na odreagowanie stresu poszkoleniowego bez wpadania w nalogi


ayshe

Recommended Posts

[quote name='ayshe']aaa wrocilam ze sladow-bylo pieeeknie..wschod sloneczka a ja na srodku pola:evil_lol: .polecam.
slad dla chity byl troche przegiety-4km,9 zalaman,12 przedmiotow.szadowski poszedl jako pan cwiczacy dla przyjemnosci-1,5 km,6 zalaman,8 przedmiotow.:p .slad 6 godzinny.
ale naprawde takie przywitanie dnia jest super tylko ...jak juz sie na zapalki oczy otworzy:diabloti: .[/quote]


Ja też byłam na śladach tyle, że u mnie lało jak z cebra więc wróciłam przemoczona i wylewałam wodę z butków (nie wzięłam gumiaczków:oops: ) ale za to znalazłam sobie zajefane łąki na ślady i psy nawet zrobiły fajnie :multi: Choć ja robię stardardowe ślady do IPO-1 :diabloti:


[I][COLOR=darkslateblue]PS. Czy Wy też nie widzicie i nie możecie wysłać postów do tematu "ilu jest tu owczarkarzy"?[/COLOR][/I]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

My bylismy dzis rano na sladach, wczoraj rano, i przed wczoraj wieczorem. Przedwczoraj byl mily wiosenny wieczor, wczoraj wrocilysmy z nogami mokrymi po kolana, a dzis bylo ziiiiiiimno. Ciekawe co nas jutro spotka :evil_lol:

AM
Jak klikniesz zeby napisac odpowiedz, to nizej wyswietlaja sie wszystkie nowe odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

No tak ,ja Ci niestety Aysha nie dorwnam chocbym sie zaparła jesli idzie o trudnosci i długosci sladowe -).Ale piknie u nas na sladzie tez było ,czego nie odczuwałas ,bo musiałas słuchac szczekania moich psow .Okolicznosci przyrody rzuciły mnie na kolana :-)
Pieski pomeczone tropienim przez chwile spia,neostrada zreperowana dzieki miłemu panu z błekitnej lini,papierosek ,kawka jest ,cisza ,spokoj tez.Czego chciec wiecej :-)
Powiem Wam ,tu ,co juz mowiłam na tropieniu :-) ,ze moja Zuzia jest swietnym psem .
Szkod a,ze jest taka stara ,chora i ja tak pozno to zrozumiałam.Latami walczyłam z jej popedami zamiast z nich korzystac .Głupia ja ,głupia.
Treaz jej wady widze jako zalety ,bo juz wiecej rozumiem z tego psiego swiata.Ile takich psow jak Zuzia ,ktora wierzcie mi jako młoda była nie do opanowania dla przecietnego własciciela (czyli dla mnie) ,jest uznawanych za głupie i niereformowalne.Podczas gdy z takim psem jak ona mozna własciwie robic wszystko.Szkoda ,ze tak mi sie zycie plotło,ze kiedy Zuzia trafiła w moje rece miałam małe dzieci i nie mogłam zajac sie nia tak jak teraz Bianka.Ech,zycie ...
Teraz złapiemy troche oddechu i na rowerek idziemy :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AM']Ja też byłam na śladach tyle, że u mnie lało jak z cebra więc wróciłam przemoczona i wylewałam wodę z butków (nie wzięłam gumiaczków:oops: ) ale za to znalazłam sobie zajefane łąki na ślady i psy nawet zrobiły fajnie :multi: Choć ja robię stardardowe ślady do IPO-1 :diabloti:


[I][COLOR=darkslateblue]PS. Czy Wy też nie widzicie i nie możecie wysłać postów do tematu "ilu jest tu owczarkarzy"?[/COLOR][/I][/quote]no ja tez robie standardowe slady ipowskie-fh przeciez to tak samo.:evil_lol: .

sluchajcie shida dorwala w tesco krokomierze po 6 zlosiszow , zdaje sie, polskich...tak wiec jak ktos chce to niech sie usmiecha do shidy.

we wtorek slady sa o 9.spotykamy sie o 8.30 pod karczma zywiecka i jedziemy za gemmami w nieznane:).

w czwartek slady j.w tylko ze spotykamy sie gdzies i jedziemy do pecic.GDZIE sie spotykamy-nieustalono jeszcze ale na pewno o 8.30 bo musimy zaczac o 9.

zajecia w poniedzialek tj.8.30-grupa emerycka:),19-obi ale WSZYSCY tj.i poczatki i ci zaawansowani.

zajecia we wtorek o 18 i 19[pt ,ipo]sa normalnie.

zajecia w srode o 8.30 grupa emerycka,o19 obi poczatki,20-ipowcy

zajecia w czwartek-rano slady.
popoludniu zajec niet.
w piatek zajec niet.

w weekend zajecia sa tylko o 9-obi/pt-prowadzi marta,reszty zajec niet.
od poniedzialku wszystko wraca do norrrrmy.

Link to comment
Share on other sites

boszsz nasmarowalam sie i nic nie ma.:angryy: .jestem ciekawa czy ten post wejdzie i dlaczego od czasu do czasu widac poprzednie.tzn.wczoraj bylo widac bo dzisiaj to bryndza.jak ktos ma do mnie cos waznego to niech na cc pisze ok?dopoki te zjawiska paranormalne nie przejda na dogo.
justyna z chilli czy ty bedziesz dzisiaj?bo jesli tak to wziasc dla ciebie te pierdulki dla chilli muszem to bym nie targala tego po proznicy.zajecia sa na 19.[pisalam juz o tym jaki jest grafik az do mojego wyjazdu w czwartek ale nie ma tego postu:angryy: ].

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']:placz: nie pojechalismy dzis na tropienie, bo jakis :zly7: zastawil mi samochod i nie moglam wyjechac, a opcja autobus odpadala, gdyz o 8:00 musze byc w domu,zeby odebrac malego goldena :placz:[/quote]
saJo a na co ci golden?:crazyeye::-o:-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']rrany widac post:crazyeye: :roll: .
przypominam ze jutro o 8.30 pod karczma w emowie sie spotykamy i stamtad jedziemy za gemmami nie wiadomo gdzie:evil_lol: .[/quote]
wspomnienie zeszłorocznych majowych śladów i adwokacika wywalonego przez Alix dośmieci
[IMG]http://img413.imageshack.us/img413/634/slady1ii2.jpg[/IMG]
aż łza sie w oku kręci .

Link to comment
Share on other sites

Witajcie.Ayshe nie przyjedzie na dzisiejsze zajecia.Bardzo zle sie czuje.Mnie sie wydaje,ze przesadzila w poprzednim tygodniu,a zwlaszcza w sobote i niedziele.Prosila o przekazanie informacji o jej nieobecnosci na dzisiejszych zajeciach i informacje o tym,ze jutro zajecia sa planowo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ivonna70']Witajcie.Ayshe nie przyjedzie na dzisiejsze zajecia.Bardzo zle sie czuje.Mnie sie wydaje,ze przesadzila w poprzednim tygodniu,a zwlaszcza w sobote i niedziele.Prosila o przekazanie informacji o jej nieobecnosci na dzisiejszych zajeciach i informacje o tym,ze jutro zajecia sa planowo.[/quote]

A masz może kontakt z Beatą bo ja napisałm jej smsa a on nic:-(a chciałam się zapytać czy przyjeżdżać jutro po nią czy juz sobie transport znalazła???:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa-Jo']saJo a na co ci golden?:crazyeye::-o:-o[/quote]

Postanowilam zajac sie dogoterapia i droga zakupy stalam sie wlascicielka malego, podlego goldena, ktory dzis dwa razy wywalil na mnie zeby :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romas']saJo zameczysz dzieciaka,ja nie wiem jak tak mozna te pieski meczyc :-)[/quote]
Yyyyyy, eeeeeeee, no wlasnie zuwazylam ze to jednak nie jest szczeniak mali :roll: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

noooooo czeesc-wrocilam z zaswiatow:evil_lol: .ale mialam wczoraj hardcora:shake: .az wyladowalam u neurologa.
wiecie ze liczy sie przebieg-wiek jest drugorzedny.no wiec moj przebieg jest spoooooooooooory:roll: :evil_lol: .tak wiec jak se zaaaszalalam w zeszlym tygodniu i w weekend to musialam to odpokutowac.co nie znaczy ze od dzisiaj nie zaczne znowu:diabloti: .

saJo-rrany boskie:crazyeye::hmmmm: ..dogoterapia...golden?MASZ GOLDENA?aaaaa:mdleje: :shocked!:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...