Jump to content
Dogomania

Rastafara = Królik + ON


Onomato-Peja

Recommended Posts

[quote name='malwina693']Witamy :)
Fajna galeryjka ;)[/QUOTE]
;)

[quote name='olekg89']popłakałem się[/QUOTE]
Hje hje :)

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]właśnie tam na chwilę wskoczyłam bo ciekawa dyskusja się wywiązała :diabloti:


innym razem damy Ci ciut więcej czasu na podjęcie decyzji czy na nas napakować czy nie :)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

Dziwna obsesja... kundel jest kundel. Tak było jest i będzie. Ave.

I po co niepotrzebne dyskusje na ten temat. :roll:

[IMG]http://img251.imageshack.us/img251/2510/dscf7330i.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Nie wiesz ,że wstyd jest mieć kundla?Głupie to śmierdzi ,pchły ma fuuj.Od razu taki kundel robi się lepszy jak nazwiesz go rasowym.Przeca ty żonkila masz pit bulla ,ja mam same ON użytki.Onomato ma ON eksteriera.[/QUOTE]

Tak, po rasowych ale bez rodo, bo przecia na wystawy nie jeżdżę to i po co mi :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ale Wy po tych wątkach skaczecie, ledwo nadążam...
A ja mam kundlONka i chartONka, ha :). A moja ciotka miała rasowego (po rodowodowych rodzicach) amstaffONka :lol:.

[url]http://img251.imageshack.us/img251/2510/dscf7330i.jpg[/url] - biedny nieszczęśliwy piesek w kagańcu :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]powaliło? przecież ja w życiu nie chciałabym mieć psa mordercy....ja mam YORKA okeeeeej? :mad:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

Błagam nie jork, rzygam już joreckami, na osiedlu 3 szczury rozmnożone, ja się boję z psem na spacer wyjśc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Monia*']Ale Wy po tych wątkach skaczecie, ledwo nadążam...
A ja mam kundlONka i chartONka, ha :). A moja ciotka miała rasowego (po rodowodowych rodzicach) amstaffONka :lol:.

[url]http://img251.imageshack.us/img251/2510/dscf7330i.jpg[/url] - biedny nieszczęśliwy piesek w kagańcu :shake:[/QUOTE]

Musi miec kaganiec, co by było jakby pogryzła nierasowego psa ? Jeszcze by się bidulka czyms zaraziła :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Onomato-Peja']Musi miec kaganiec, co by było jakby pogryzła nierasowego psa ? Jeszcze by się bidulka czyms zaraziła :-([/QUOTE]
Nie pomyślałam o tym :roll: :shake:. Nierasowe to nawet podchodzić do rasowców nie powinny, bo pchły, wszy i inne paskudztwo roznoszą...
[SIZE=1]Moja młoda z większością rasowców wychowana to biedna ma kompleksy pewnie :evil_lol:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']bullshita masz ,a nie yorka.Nie znasz się na rasach... głupia zakompleksiona jesteś czy co?[/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
olek jesteś u Admina za takie plugastwa !!! :angryy:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
a poza tym to się wal pijaczyno[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Onomato-Peja']Błagam nie jork, rzygam już joreckami, na osiedlu 3 szczury rozmnożone, ja się boję z psem na spacer wyjśc.[/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]u mnie też tyle tego i dlatego jest mi wstyd że mój york miał pradziadków rodowodowych a nie rodziców :roll:[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']żonklila -nie nie błagam tylko nie do admina ;( buuuuu
Plugastwa a jak to będzie po afrykańsku?[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Dobra jeszcze nie nakapuję na Ciebie ale za to napiszę że Cię ignorowałam bo to dobra funkcja ale tak na prawdę w dalszym ciągu będę przesiadywać u Ciebie na wątku coby mieć oko na to co o mnie piszesz i być w gotowości zgłosić to Adminowi.

nie jestem specem od Afrykańskiego ale na dogo ponoć taki jeden jest wystarczy zapytać [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

dostaje raporty , że kogoś obrażacie - więc proszę się obrażać kulturalnie , bo ja mam wenę twórczą na sprzątanie domu , a nie blogasków :cooldevi:

rany , po co Wam te psy , weźcie się za jakieś robótki ręczne - haftowanie , szydełkowanie , czy coś pożytecznego .. a nie tylko kundle i kundle - śmierdzi to to tylko i sra :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']dostaje raporty , że kogoś obrażacie - więc proszę się obrażać kulturalnie , bo ja mam wenę twórczą na sprzątanie domu , a nie blogasków :cooldevi:

rany , po co Wam te psy , weźcie się za jakieś robótki ręczne - haftowanie , szydełkowanie , czy coś pożytecznego .. a nie tylko kundle i kundle - śmierdzi to to tylko i sra :evilbat:[/QUOTE]

Jeszcze żre :cool3: Rasowe to sa mądre i same polują a weź tu karm takiego kundla... :shake: Wiecie ile to czapi wpieprza...? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Wiem, wiem, niby u mnie w Sopocie w zeszłym roku też, ale jednak na forum piszą, ze niezbyt a wolę się nie pchac z psem, w dodatku agresorem w takie miejsce... ;)
Zdecydowałam, że to za duże wyzwanie psychiczne dla Raszpli i fizyczne dla mnie :) Moze za rok lub dwa jak młoda ochłonie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...