Jump to content
Dogomania

2xCACIB Bratysława 18-19.08.2006


Agappe

Recommended Posts

[quote name='puli']Wystarczy przejechać słowacką granicę,żeby znaleźć nocleg z psami za cenę 50-60 zł za pokój 2-os.Psy (grzeczne) są często mile widziane i to bez dopłaty.

[B]dorotal -[/B]jak będziesz wyglądała na BISie z podkrążonymi oczami?;)[/quote]
Nie przesadzajmy. Problem byl tylko jak bylam w styczniu w Slowenii(1250 km ode mnie) i mialam w sobote CACIB a po 17 zaczynal sie CAC i na CAC-owych BIS - ach bylo ciezko, ale to bylo po 21.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja do Bratysławy mam 300 km więc wyjadę w sobotę rano. Moja psica lubi jeździć samochodem i podróż przważnie przesypia.
Nocleg mam już zamówiony ((hotel w lesie 15 km od Bratysławy) - za 2-osobowy pokój z możliwością 2 dostawek + psa płacę 900 koron.

Link to comment
Share on other sites

Nie sprawdzałam, ggdzie jest ta wystawa, ale jeśli na terenie targów, to jakieś dwa lata temu zatrzymałyśmy się w hotelu tam właśnie, na terenie samych targów. Nie najlepszy może i trochę drogawy, ale za to niesamowicie wygodny...

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=navy]A czy jest organizowany jakiś busik do Bratysławy, albo czy mógłby mnie ktoś przygarnąć z jednym średniej wielkości, pokojo nastawionym psem.[/COLOR]
[COLOR=navy]Partycupuje w kosztach i dojade do każdego miejsca w PL :)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam:-) czy ktoś mógłby mi uświadomić jak wyglada opłata wystawy w Bratysławie??? Chodzi mi konkretnie czy:
a/ obowiązuje nas Polaków opłata w EURO?
b/ czy możemy płacić w koronach?
c/ czy można przesłać pieniążki przekazem pocztowym?
Będę baaardzo wdzięczna za odpowiedź:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']a) tak
b) przewaznie tak ale rownowartosc tego co w euro i nie oplaca sie
c) ja tak robilam w zeszlym roku i w tym roku tez zrobie[/QUOTE]
Dzięki za odpowiedź:-), tylko czemu nas traktują jako "zagranicę" :mad: - przecież my unijni:cool3: czyli prawie rodzina- według przepisów unijnych "zagranica" to państwa trzecie niezrzeszone w Unii:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona']Dzięki za odpowiedź:-), tylko czemu nas traktują jako "zagranicę" :mad: - przecież my unijni:cool3: czyli prawie rodzina- według przepisów unijnych "zagranica" to państwa trzecie niezrzeszone w Unii:lol:[/quote]


Bo my ich też tak traktujemy.Zobacz ile "zagranica" płaci za wystawy w Polsce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puli']Bo my ich też tak traktujemy.Zobacz ile "zagranica" płaci za wystawy w Polsce.[/QUOTE]

Wcale nie twierdzę,że jesteśmy bardziej wspaniałomyślni:lol: ale tak wogóle to trochę mniej płacą- 45 EU.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dostałam dzisiaj potwierdzenie z Bratysławy i na tym potwierdzeniu pisze, że moja płatność wynosi 130 euro - płatność w dzień wystawy.
Psa zgłaszałam w pierwszym terminie i pieniądze przesłałam pocztą. Czy zatem będę musiała dopłacać różnicę na wystawie, czy wystarczy, że pokaże dowód nadania pieniędzy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona']oooo- dzięki za podpowiedź:-). Suczke mam z Czech- może warto by było wejść we współwłasność:confused: Czywspółwłasność musi być jakoś odnotowana w rodowodzie?[/quote]


Sądze ,że tak.Nie wiem jak wygląda czeski rodowód,ale w słowackim jest aż 5 miejsc do wpisywania nowych włascicieli.I wiadomo, umowę na pismie trzeba mieć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alojzyna']Dostałam dzisiaj potwierdzenie z Bratysławy i na tym potwierdzeniu pisze, że moja płatność wynosi 130 euro - płatność w dzień wystawy.
Psa zgłaszałam w pierwszym terminie i pieniądze przesłałam pocztą. Czy zatem będę musiała dopłacać różnicę na wystawie, czy wystarczy, że pokaże dowód nadania pieniędzy?[/quote]


Miałam podobną sytuację.Zgłosiłam psa w I-terminie.Pieniądze przesłałm przelewem,a kopię dołączyłam do zgłoszenia.Zdziwiłam się,gdy na potwierdzeniu napisano,że mam do zapłaty 110 Euro.Zadzwoniłam do organizatorów i okazało się,ze to błąd i wszystko jest OK. ;)
Myślę,ze też powinnaś wyjaśnić sprawę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']w zeszlym roku pojechalismy z marszu na wystawe - ja dalam rade ale TZ co chwile zasypial mi na krzeselku :eviltong: w tym roku chba pojedziemy juz w piatek - to jest ten plus ze w piatek mozna odebrac katalog i oplacic[/quote]

Faktycznie tak jest? To super, zwłaszcza ze nam sie kroi specjalistyczna dalmaśków w piątek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']na potwierdzeniu z tego co pamietam sa podane godziny w ktorych w piatek czynny jest sekretariat - na pewno sa to godziny popoludniowe[/quote]

Oj to faktycznie by bylo super.Mam nadzieję że moje zgłoszenie dotarło, bo wysłałam je w zupełnie ostatniej chwili.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...