Jump to content
Dogomania

2xCACIB Bratysława 18-19.08.2006


Agappe

Recommended Posts

Kto sie wybiera??
Ma ktos jakies dokładniejsze informacje o tej wystawie po za tymi :

[B]2 x MEDZINÁRODNÁ VÝSTAVA PSOV [/B]

[B]BRATISLAVA[/B]

[B]19.08.2006[/B]

[B]2xCACIB/CAC[/B]

[B]BRATISLAVA[/B]

[B]20.08.2006[/B]

[B]MVP- SPZ, Štefánikova 10, 811 05 Bratislava, Tel: 02/ 52623355, e-mail:[EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/EMAIL][/B]

[B]uzáv. prihl. pre obidve výstavy – I.- 01.06.2006, II. – 01.07.2006[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

przewaznie robia tak ze jednego dnia jest sedzia "ze swiata" a drugiego miejscowy, choc u mnie w zeszlm roku dopiero na wystawie dowiedzialam sie kto tak naprawde posedziuje bo u sznaucerow bylo zamieszanie

w zeszlym roku w 1 terminie za 3 psy za 2 wystawy zaplacilam 185 eur a na wystawie za to samo by wyszlo chyba 270 eur

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IraKa']Też chciałabym wybrać się na tą wystawę.
Wysłałam maila z zapytaniem o sędziów na podany adres. Dostałam odpowiedź, ze mam sprawdzać na ich stronie ([URL="http://www.skj.sk"]www.skj.sk[/URL]) ale kiedy będzie to nie napisali :razz:[/quote]

tez sie wybierasz ?? co powiesz na wspolna jazde ? mamy juz nawet swoj ulubiony hotel ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carragan']A zdradzcie mi prosze cos o samej organizacji wystawy,czy sie odbywa na hali,a jesli tak to jak hala wyglada itd.[/quote]

ja oceniam organizacje bardzo dobrze, hale duze , przestronne, czyste, parkig pod samymi halami platny 200 czy 250 koron (nie pametam dokladnie)
dobrze jest przjechac wczesniej jesli sie placi na miejscu bo ok 9 juz tworza sie kolejki
ringi duze, dobrze sie biega, niezle zaplecze gastronomiczne
bylam dwa razy bede a pewno jeszcze wiele

widok z zeszlego roku [IMG]http://www.lancelottessi.republika.pl/lancbrat.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...