Jump to content
Dogomania

Tiara-problemy zdrowotne,nerki,jelita w kiepskim stanie.Może jesteś w stanie pomóc?-


mari23

Recommended Posts

Pod koniec tygodnia brat Ingrid44 będzie jechał do Wrocławia i z tego co wiem wstępnie mógłby wziąć psiaczki. Jak dowiem się czegoś więcej to dam znać. Teraz tylko decyzja ile psiaków w tamtą stronę mogłoby pojechać no i czy jesteście dziewczyny w stanie z Wrocławia odebrać psinki?????

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przed chwilą rozmawiałam z Tarzanką i jest jeszcze jedna opcja transportu w piątek lub sobotę z samej Pszczyny do Wrocławia- koszt 100 zł. Mogłoby pojechać dużo psiaków, tylko musiałyby być przewożone w transporterkach. Jeżeli wybierzemy tę opcję to ja chętnie dorzucę parę złotych :)

Link to comment
Share on other sites

Tak jak pisałam wcześniej - jeśli nie jest to piątek przed 16-17, to ja się dostosuję. Ja raczej racjonalna jestem i nie strzelam fochów kiedy muszę zmienić plany, bo coś ważniejszego jest do zrobienia. No chyba, że to coś staje pomiędzy mną a moją kawą :razz:

Link to comment
Share on other sites

Jutro będę wiedziała czy ta opcja z Pszczyny będzie pewna na 100 %. Pan który ma jechać będzie miał przyczepkę i tam może przewieźć dużo psiaków, tylko muszą być zabezpieczone. Z Pszczyny wyjazd byłby około 16-17 więc Wrocław ok 19-20.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mikoada']Jutro będę wiedziała czy ta opcja z Pszczyny będzie pewna na 100 %. Pan który ma jechać będzie miał przyczepkę i tam może przewieźć dużo psiaków, tylko muszą być zabezpieczone. Z Pszczyny wyjazd byłby około 16-17 więc Wrocław ok 19-20.[/QUOTE]


ale co to za przyczepka??!! psy na przyczepce w transporterach nawet to nie jest dobra opcja :shake: przyczepka skacze na wybojach - wg mnie to nie jest bezpieczne dla psów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']ale co to za przyczepka??!! psy na przyczepce w transporterach nawet to nie jest dobra opcja :shake: przyczepka skacze na wybojach - wg mnie to nie jest bezpieczne dla psów[/QUOTE]

Kurcze myślę, że Tarzanka nie poleciłaby nic niebezpiecznego dla psiaków a może ja źle zrozumiałam :oops: , ale nic jutro wypytam dokładniej.

Link to comment
Share on other sites

nie no jasne masz rację, moja pierwsza myśl była taka- jak super, że jest opcja transportu i można przewieźć więcej psiaków- ale oczywiście, że w żaden sposób nie możemy ich narazić na niebezpieczeństwo, jutro dowiem się więcej i mam nadzieję, że chodzi tu o przystosowaną przyczepkę do przewozu psów :)

Link to comment
Share on other sites

Nie do końca zrozumiałam Tarzankę i z tym transportem wygląda tak- autko, którym będzie Pan jechał to kombi i cała kanapa i tył są wolne więc psy powinny się zmieścić, ale musiałyby być w transporterze, żeby nie rozeszły się po aucie, ta opcja z przyczepką wchodziłaby ewentualnie w grę gdyby było więcej psów, ale nie jest to przyczepa przystosowana do ich wożenia, więc odpada.

Link to comment
Share on other sites

:crazyeye: Ale tu się ruch zrobił :lol:

Bazarek jest tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/186317-Under-Construction-%28-bi%C5%BCuteria-autorska-zak%C5%82adki-ksi%C4%85%C5%BCki-angloj%C4%99zyczne%29[/url]
Test jak widać roboczy, czyli prawie go nie ma. Ja chcę, żeby Klaudia się wypowiedziała co do szczegółów.

Kto w końcu podejmuje decyzję co do pisaków?

Link to comment
Share on other sites

Jeśli ten Pan będzie jechał to i tak z przyczepką bo jedzie do mnie po materiały budowlane. Żebyście nie myślały, że z przyczepką jedzie żeby psiaki przewieźć. Auto to ford mondeo, ma dużo miejsca. Tak jak mówiłam w transporterkach nie ma żadnego problemu żeby zabrał maluchy ( o ile będzie jechał, jutro do południa mam wiedzieć )
Transporterki wróciłyby albo tego samego dnia, albo następnego.

Link to comment
Share on other sites

Nie ma sprawy, żałuję, że nie mogę pojechać osobiście, ale mówiłam Ci w jakiej trasie będę.
Wiezienie takich kruszynek to sama przyjemność znając mnie to Mąż by prowadził a ja bym szalała z maluchami z tyłu :) tylko, że wiem też że bardzo ciężko byłoby mi się z nimi rozstać. Czasami jak jedziemy gdzieś w trasę to w połowie drogi zastanawiamy się czy nie zabrać bidy do siebie, ale sami mieszkamy tylko w pokoiku i nie mamy na to warunków. Marzę już o tym aby postawić jakiś mały biały domek i mieć kilka psiaków, różnych bid których nikt nie chce, o których się mówi że są "nieadopcyjne"

Link to comment
Share on other sites

[I]A więc tak Kochane...
Z tego co zrozumiałam to tymczas proponuje maluszkom:

- erica - 1? Bo drugi to nie wiem czy to chłop czy baba :P[/I]
[I][są 4 baby i 2 chłopółw] i mamusia

- niebieska? :P

Prostujcie jak coś przegapiłam,albo źle zrozumiałam, bo ostatni czas praktycznie nie sypiam i jestem troszkę zmulona :P[/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...