Jump to content
Dogomania

Tiara-problemy zdrowotne,nerki,jelita w kiepskim stanie.Może jesteś w stanie pomóc?-


mari23

Recommended Posts

Tiarunia
[*] wolna....ale pozostał dług u weta....chcemy pomoc go splacić dlatego zapraszam na:

[CENTER]
[INDENT] [CENTER][COLOR=#4b0082][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][I][B]Kochani [/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#4b0082][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5]Mam niewątpliwy zaszczyt zaprosić Was na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/253049-XiX-edycja-dla-5-ogonk%C3%B3w-SMAK-ZAPACH-i-CO%C5%9A-JESZCZE-%29-27-05-g-20-30?p=22137539#post22137539"][FONT=arial][SIZE=2]KLIK _>[/SIZE][/FONT]XIX[/URL] już edycję
Bazarku dla 5 Ogonków, na który tradycyjnie fanty ofiarowała nasza kochana ranias :loveu:oraz Aimez_moi [/SIZE][/FONT][/COLOR]:loveu:



[COLOR=#ff0000][I][B]Znajdziecie tu coś dla Pań, Dzieci, Łasuchów i Psiaków [/B][/I][/COLOR]:smile:



[B][SIZE=6][COLOR=#0000ff]ZAPRASZAMY :smile:[/COLOR][/SIZE][/B]

Zobaczacz koniecznie czym Cię zaskoczymy :)
[/CENTER]
[/INDENT]


[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

[quote name='Marinka']Tiarunia
[*] wolna....ale pozostał dług u weta....chcemy pomoc go splacić dlatego zapraszam na:

[CENTER][INDENT] [CENTER][COLOR=#4b0082][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][I][B]Kochani [/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#4b0082][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5]Mam niewątpliwy zaszczyt zaprosić Was na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/253049-XiX-edycja-dla-5-ogonków-SMAK-ZAPACH-i-COŚ-JESZCZE-)-27-05-g-20-30?p=22137539#post22137539"][FONT=arial][SIZE=2]KLIK _>[/SIZE][/FONT]XIX[/URL] już edycję
Bazarku dla 5 Ogonków, na który tradycyjnie fanty ofiarowała nasza kochana ranias :loveu:oraz Aimez_moi [/SIZE][/FONT][/COLOR]:loveu:



[COLOR=#ff0000][I][B]Znajdziecie tu coś dla Pań, Dzieci, Łasuchów i Psiaków [/B][/I][/COLOR]:smile:



[B][SIZE=6][COLOR=#0000ff]ZAPRASZAMY :smile:[/COLOR][/SIZE][/B]

Zobaczacz koniecznie czym Cię zaskoczymy :)
[/CENTER]
[/INDENT]


[/CENTER]
[/QUOTE]

potwierdzam, pieniążki z tego bazarku dotarły 17.06.2014, w tym dla Tiaruni
[*] jest 100 złotych

ostatnia faktura za leczenie jest już zapłacona, to kwota 200 złotych, postaram się zeskanować i wkleić tutaj

z całego serca dziękuję za wielką, nieocenioną pomoc dla Tiarusi !!!!!!
nie poradziłabym sobie sama...

kochana Tiarunia przegrała z chorobą, ale i ja przegrałam... czuję żal i pustkę ogromną :(
nie potrafię się z tym pogodzić, wciąż mi jej brakuje, wciąż szukam jej wzrokiem na ulubionym fotelu....
a to już 1,5 miesiąca minęło :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=3][COLOR=#ff0000][COLOR=#4b0082][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][I][B]Kochani [/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#4b0082][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5]Mam niewątpliwy zaszczyt zaprosić Was na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/253914-XX-edycja-dla-5-ogonk%C3%B3w-SMAK-ZAPACH-i-CO%C5%9A-JESZCZE-%29-ZAPRASZAMY-09-07-g-31-30?p=22242873#post22242873"][FONT=arial][SIZE=2]KLIK _>[/SIZE][/FONT]XX[/URL] już edycję
Bazarku dla 5 Ogonków, na który tradycyjnie fanty ofiarowała nasza kochana ranias :loveu:oraz Aimez_moi [/SIZE][/FONT][/COLOR]:loveu:



[COLOR=#ff0000][I][B]Znajdziecie tu coś dla Pań,Panów Dzieci, Łasuchów, Psiaków i .... zajrzyj koniecznie....ZOBACZ [/B][/I][/COLOR]:smile:

[B][B][SIZE=4][COLOR=#800000][FONT=century gothic]Bazarek z nagrodami :smile:[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/B]

[B][SIZE=6][COLOR=#0000ff]ZAPRASZAMY :smile:[/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...