Jump to content
Dogomania

Tiara-problemy zdrowotne,nerki,jelita w kiepskim stanie.Może jesteś w stanie pomóc?-


mari23

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mikoada']Bezpłatne byłyby najlepsze ale jak wiadomo bardzo trudno o takie, ja dzisiaj porozsyłałam wici wśród znajomych, może uda się znaleźć jakieś dobre duszyczki...[/QUOTE]

No byloby super....Nie mozna zapomniec rowniez o mamie tych maluchow,ona tez chetnie znalazlaby domek...;)

Link to comment
Share on other sites

Ja się waham ... :oops:
Czy wiadomo czy ten piesek z drugiego zdjęcia to pies czy suczka ( ten z biało-czarny)?
Wzięłabym go/ją na DT, tylko mam własne 2 dość duże suczki i nie wiem czy szczeniakowi nic by się nie stało...
No i jeszcze kwestia transportu - mieszkam pod Wrocławiem i niestety aktualnie jestem bez samochodu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erica']Ja się waham ... :oops:
Czy wiadomo czy ten piesek z drugiego zdjęcia to pies czy suczka ( ten z biało-czarny)?
Wzięłabym go/ją na DT, tylko mam własne 2 dość duże suczki i nie wiem czy szczeniakowi nic by się nie stało...
No i jeszcze kwestia transportu - mieszkam pod Wrocławiem i niestety aktualnie jestem bez samochodu.[/QUOTE]
No ja tez nie wiem,czy sie by nic nie stalo temu szczeniakowi? W koncu przeciez znasz swoje psy ?

Link to comment
Share on other sites

Już wyjaśniam. Znam i wiem, że świadomie innemu psu krzywdy nie zrobią. Myślałam raczej o sytuacjach zabawowych, Ninka potrafi się bardzo rozbrykać. Fakt, że z yorkiem sąsiadów bawi się delikatnie, a kiedy był u nas kot, to też zabawy z nim były spokojniejsze. Poza tym u nas zawsze przynajmniej jedna osoba jest w domu, więc sytuacja byłaby 'monitorowana', że tak powiem ;)
Konkrety z mojej strony:
Szczeniak mógłby być u mnie do końca czerwca ( później ew. musiałby ze mną jechać na Roztocze). Nie wiem czy to się kwalifikuje jako płatne/niepłatne DT: piesek dostałby ode mnie jedzenie, preparaty witaminowe, legowisko, zabawki no i oczywiście opiekę. Tylko ( i aż ) pieniądze na weta musiałyby pochodzić ze zbiórki. Ja mogę założyć bazarek na ten cel - nie tylko dla tego psiaka, który ewentualnie będzie u mnie, ale też dla pozostałych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czerda']jak kierunkiem byłaby trzebnica to trochę dalej mogą przyjechać mama ze szczeniakami?[/QUOTE]

możesz sprecyzować, czy tzn., że masz dom dla reszty szczeniaków i ich matki, czy piszesz teraz o szczeniakach z drugiego wątku???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czerda']nie o , tych , chociaż teraz ...zastanawiam się -co byłoby lepsze -wziąć te szczeniaki czy te , które nie widzą >
? jesli tamte miałyby być uśpione to one
jak macie możliwosć -możecie je przywieść[/QUOTE]

To tak jak z wybieraniem w sklepie...:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...