Jump to content
Dogomania

Pomysł na nazwę fundacji :-)


Madziek

Recommended Posts

posłuchajcie, ja niestety nie będę ani wzniosła ani oryginalna ale znałam pewna panią, nazywała się Joanna Kalinowska, ona była z warszawy ale osiedliła się w rozpadającej chałupinie pod nomen omen węgrowem, tam ratowała wszystkie najbardziej niechciane i nieszczęsne koty, miała ich z 70 szt, do tego jeszcze ok 20 psów, żyła w nędzy, nie starczało jej nawet do stycznia na opał ale nie szczędziła trudu na ratowanie tych stworzeń, pksem jeździła do wawy z torbami pełnymi kotów a ja jej te koty leczyłam po nocach, sterylizowałam suki.....aż pewnego styczniowego dnia w ubiegłym roku jakis maniak, zwyrodnialec, przeciwnik zwierząt w bestialski sposób zamordował Joanne w jej własnym odejściu , wrzucił do studni a za nią jej psa, który jej zaciekle bronił , wraz z lłańcuchem, na którym stał......bardzo ja ceniłam za poświęcenie i miłość do zwierzat, bezgraniczną, całkowitą i oddana jak niewiele takich....przysięgłam sobie, że kiedyś może je założę fundację i będzie ona JEJ imienia ale skoro nadarza sie taka okazja, może ta fundacja mogłaby nazywać się fundacja imienia Joanny Kalinowskiej,która oddała zycie za miłość do zwierząt

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj pani Alina usłyszała wszystkie propozycje i jak narazie najbardziej podoba się [B]Fundacja dla zwierząt zapomnianych i niechcianych[/B] oraz Fundacja Piesek Przydrożny przechszczona na [B]Fundacja Zwierzak Przydrożny[/B] :p
a historia pani Joanny Kalinowskiej bardzo wzruszyła panią Alinę i powiedziała,że to jest bardzo dobry pomysł, żeby fundacja była jej imienia :p

Link to comment
Share on other sites

Dopiero dziś weszłam na ten wątek i po prostu mnie zatkało jak przeczytałam historię o p. Joannie.
Mam nadzieję, że ten kto to zrobił siedzi i nie prędko wyjdzie.
A pomysł naprawdę fantastyczny żeby tak nazwać fundację, mam nadzieję, że zostanie zrealizowany.

Link to comment
Share on other sites

Swego czasu na stronach Canisu były zwierzeta do adopcji Joanny po jej smierci szukano im domów, nie wiem czy wszystkie znalazły .....
uważam że powinna powstać fundacja Jej imienia........koniecznie , żeby wszyscy psiarze pamietali o Niej chociaż po śmierci bo za życia nie wiem czy miała pomoc , pewnie nieliczną tylko od prawdziwych przyjaciół.....

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...