Jump to content
Dogomania

Psia moda by taks


taks

Recommended Posts

Ja też kupiłam wszystko (no prawie wszystko) co chciałam. Szkoda, że nie potrafię spać w dzień :shake: Gdyby mąż nie pojechał z psami na działkę to poszłabym na długi spacer bo słońce w Krakowie pięknie świeci :-) Zrobię więc kawę i całkowite obudzenie i będę zerkać od czasu do czasu na przebieg bazarku, na tych co się bić będą i kłócić :evil_lol:

A dla niewtajemniczonych (o ile tacy jeszcze tu są) podam może link do bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/222358-obro%C5%BCe-smycze-szelki-i-inne-na-3-cele-do-13.02[/url]

Link to comment
Share on other sites

Uf, po zakupach :p, a swoją drogą jestem w szoku bo nie wiem jak weszłyście przed otwarciem :cool3::evil_lol:, ja tak nie umiem :roll:. Kiedy weszłam na hasło Taks i zobaczyłam, że tyle już kupione byłam zaskoczona i wystraszona, że na nic się nie załapię :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='haliza']Uf, po zakupach :p, a swoją drogą jestem w szoku bo nie wiem jak weszłyście przed otwarciem :cool3::evil_lol:, [B]ja tak nie umiem[/B] :roll:. Kiedy weszłam na hasło Taks i zobaczyłam, że tyle już kupione byłam zaskoczona i wystraszona, że na nic się nie załapię :roll:[/QUOTE]
magia! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='feroMonik']Mnie tez taksowe bazarki przerazaja ;) Wyobrazacie sobie, jakie osiagnelaby ceny w licytacji? :))) Moze warto sprobowac nastepnym razem. Wtedy kazdy mialby szanse, nbie tylko cierpiący na bezsenność :D[/QUOTE]

Nie do końca każdy miałby szanse, bo wtedy rozsądzała by zawartość portwela, a na to już niektórzy takiego wpływu nie mają jak wyczekiwanie na bazarek. ;) A teraz mamy super obróżki w dobrej cenie. :smile:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']Nie do końca każdy miałby szanse, bo wtedy rozsądzała by zawartość portwela, a na to już niektórzy takiego wpływu nie mają jak wyczekiwanie na bazarek. ;) A teraz mamy super obróżki w dobrej cenie. :smile:[/QUOTE]
Ale dla psów byłoby więcej, a to dla nich ten bazarek - nie dla nas.

Link to comment
Share on other sites

Nie chcę zawracać głowy taks, więc może ktoś kto zamawiał powie mi jakie szelki (modele) szyje taks? Mój pies nigdy szelek nie nosił i chcę dobrać odpowiednie, a to bardzo silny mix amstaffa i boksera. Chętnie bym zamówiła komplet smycz + szelki + obroża.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Ale dla psów byłoby więcej, a to dla nich ten bazarek - nie dla nas.[/QUOTE]
Święta prawda, ale chyba sama widzisz jakie ludzie mają do tego podejście, skoro zanim pojawił się post z celem na jaki zbierane są pieniądze z tego bazarku była masa zamówień. :D No ale coś w tym jest, może taks kiedyś spróbuje licytacji.. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']Święta prawda, ale chyba sama widzisz jakie ludzie mają do tego podejście, skoro zanim pojawił się post z celem na jaki zbierane są pieniądze z tego bazarku była masa zamówień. :D No ale coś w tym jest, może taks kiedyś spróbuje licytacji.. ;)[/QUOTE]
Mi to też jest obojętne dla jakich psów pójdą pieniądze. Ale ile pójdzie już nie ;)

Link to comment
Share on other sites

Nie chciałabym zawracać głowy Taks, bo teraz ma pewnie sajgon straszny, ale może orientujecie się mniej więcej, ile może kosztować kubrak z polaru z taką cienką wierzchnią warstwą na średnio-małego psa, długość grzbietu ok.40cm, klata ok.56cm?

Link to comment
Share on other sites

[B]Taks [/B]dziękuje, kubraczek jest świetny :loveu: :loveu:
[IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC01400.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC01403.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/Zima%202011-2012/DSC01407.jpg[/IMG]

jutro w obroży postaram się zrobić ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...