Jump to content
Dogomania

Starogardzkie zwierzaki, prosimy o każdą pomoc i ogłoszenia - Schronisko Starogard Gd


olenka_f

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

z Maciusią bardzo dobrze, jest już po ostatniej operacji - sterylizacji , mieszka w kojcu przy biurze z Enzo , chodzi na spacery, bawi się super pies
mamy niestety powtórkę z Maciusi - Bida, nie jest oskalpowany ale ma złamanie kręgosłupa takie jak u Maciusi, sugestia lekarzy jest jedna, ja jakoś wierzę w cuda, Bida nie podnosi się wcale, nie wiem wózek ? nogi mają czucie, ogon jest martwy, połamane żebra, był problem z opłucną ale pokonaliśmy to, płuca nie są przebite, Bida cierpi jak go podnosimy a musimy to robić bo trzeba mu zmieniać podkłady :-(

Link to comment
Share on other sites

Witam, od dawna kibicuję zwierzakom z Waszego schroniska i jestem pełna podziwu dla tego co robicie dla tych cudownych zwierzątek. Uczestniczyłam w kilku Spacerach Przyjaźni i uważam to za cudowny pomysł :) Ostatnio zauważyłam, że na Waszej stronie internetowej lista psów do adopcji się skróciła. Czy to oznacza, że ostatnio zwiększyły się adopcje? Widziałam, że piesek Sławek poszedł jakiś czas temu do domku a od tygodnia nie ma na stronie psiaka o imieniu Skoczek dzisiaj widziałam, że kolejnych 2 piesków brakuje. Czy możecie napisać jakie pieski poszły do domów w ostatnim czasie albo co się dzieje z nimi i kiedy planowany jest kolejny spacer przyjaźni? Pozdrawiam serdecznie wszystkich zaangażowanych w pomoc tym cudownym zwierzaczkom :)

Link to comment
Share on other sites

u nas adopcje idą dość dobrze, Skoczek wrócił z domu i nie ma dla mnie wytłumaczenia dlaczego go nie wstawiłam, wstyd, wrócił bo pan miał alergię okazało się że pokarmową , ach życie...
właśnie wstawiam następne 4 pieski, więc tak sobie będzie z tą mniejszą listą
do domku ostatnio poszła Sindi i Jack.
Spacer będzie w ostatnią sobotę miesiąca i serdecznie zapraszam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Buell']Zdjęcia się przydadzą?
Będę miał chwilkę to Lunie i Agili pozakładam wątki na "niebieskim" jeśli jeszcze nie mają. Mają tu jakieś "swoje" wątki, zdarzenia na FB? Dianka ma jakiś wąteczek gdzieś?[/QUOTE]
Luna ma juz watek na niebieskim:
[URL]http://www.amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=69&t=7813[/URL]

ale nic sie tam nie dzieje :(

Dianka tez ma watek na niebieskim, zalozony jeszcze baaaaardoz dawno temu :(
[url]http://www.amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=69&t=3593&hilit=Diana[/url]

tam tez sie nie nie dzieje

Edited by puka108
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam!!! Maciusia poszła razem ze Skoczkiem do domku. W schronisku jest Benia która potrzebuje następnej operacji, a także Wilczek co ma złamaną nogę. W sobote jest spacer przyjazni o 11!! :D Benia jest wychudzoną bernardynką. Dwa jamniczki są bardzo zżyte a znów zostały porzucone po raz drugi. Są młode mają ponad rok i muszą iść do domu razem!! Jest też jakiś mix boksera-wychudony, zaniedbany. Mix haski rudy poszukuje domu- Sprinter ale jest pogryziony. Przypominamy o Diance, przywiązała sie do jednego z wolo. Jest już któryś raz porzucona, ale niestety broi w domku ;( W schronisku jest kotek Łapek ma jakieś 2 latka, ze zmiażdżoną nogą która musi być amputowana bo gnije- bardzo potrzebne są pieniądze na leczenie. !! :)

Link to comment
Share on other sites

No to mogę zaproponować wydarzenie na FB na kotka z prośbą o datki na operację. Potrzebuję fotki kotka i łapki oraz koszt operacji. Czy będzie tam gdzie zawsze jeżdzicie do Gdańska? Czym więcej szczegółó tym lepiej no i schronisko ma stronę na FB musi się na wydarzeniu kotka odezwać.
Czy w sprawie boksia dzwoniliśćie do Krysi Dudzis przedstawicielki fundacji Na Pomoc Bokserom? Może coś będzie mogłą pomóc...

Link to comment
Share on other sites

Prosze o głosowanie na schronisko Starogardzkie
cytuję Fonię 123

słuchajcie, na Furkizd.eu jest głosowanie na schronisko/fundację, której Furkizd.eu przekaże śliczne obroże. Ja zgłosiłam schronisko w Starogardzie Gdańskim i na nie zagłosowałam, ale jak na razie mój głos jest tym jedynym.
przesyłam link do głosowania:
[URL="http://www.furkidz.eu/"][COLOR=#4444ff]http://www.furkidz.eu/[/COLOR][/URL]

głosujcie i udostępniajcie :smile: psiakom się na pewno przydadzą nowe obróżki :smile:

Link to comment
Share on other sites

Łapek jest już po operacji, nasza Benia jedną przeszła ale jeszcze dwie są do zrobienia, za tą pierwszą mam rachunek na 450zł, najdroższa jednak okazała się operacja Wilczka - Maćka 800zł :( niestety mały ma bardzo skomplikowane złamanie, stare zresztą, ma wszytą płytkę i śrubowane ma kości, operował dr Malec, Maciej czuje się dobrze ale cały czas jest na lekach. Musimy bardzo na niego uważać i jeździć na kontrole
Seciu zdjęcia Beni prześlę dziś ale Maćka jutro

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...