Jump to content
Dogomania

Starogardzkie zwierzaki, prosimy o każdą pomoc i ogłoszenia - Schronisko Starogard Gd


olenka_f

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='martasekret']no co ty ilonko....toć to on trochę się u was zasiedział...przecież dość długo był ogłaszany (albo go pomyliłam z innym dalmatyńczykiem Pongo:))[/QUOTE]



wiesz, roznie bywa z tymi wlascicielami ... jamniczke Anetke odebrali po ponad miesiacu w schronie. A bylo wielu chetnych na adopcje!!!

Edit: Pongo poszedl do NOWEGO domku :) Ponoc byla bitwa o niego, a nowy wlasciciel przyjechal az z ... Zakopanego :)
Do domku poszly tez: Włóczykij, Tora, Isia, Ania i - Skarb!!!

Edited by puka108
Link to comment
Share on other sites

[quote name='olenka_f']chiałam się Wam pochwalić że starogardzka firma Famos robi nam profesjonalne boksy dla chorych zwierząt, to takie regały jakie są w lecznicach, poprosiłam a oni chcą nam pomóc, bardzo się cieszę :)[/QUOTE]
swietna wiadomosc - zawsze o tyh boksach marzylas ;)

a w tzw miedzyczasie (jak bylam na wyjazdach) poszly tez do domku Czekolada i Reksio. Mozna zdejmowac ogloszenia ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ŚWIAT']Już zdejmuję ogłoszenia-fajnie że tyle psiaków znalazło domy. Ale koty spędzają mi sen z powiek-tyle ich u Was...[/QUOTE]
no niestety :( to pierwszy raz taka sytuacja! Na szczescie maja tam ok, sa zdrowe i nazarte ;) chociaz tyle pociechy ...
ale adopcje psow ruszyly po wakacjach z kopyta, naprawde super!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olenka_f']chiałam się Wam pochwalić że starogardzka firma Famos robi nam profesjonalne boksy dla chorych zwierząt, to takie regały jakie są w lecznicach, poprosiłam a oni chcą nam pomóc, bardzo się cieszę :)[/QUOTE]

No Olenko ale to wszystko dzięki tobie, Ilonce, która dba o stronę internetową i wielu innym wspaniałym wolontariuszom. O was jest głośno w dobrym słowa tego znaczeniu. BArdzo wam kibicuje Całusy :-)

Link to comment
Share on other sites

Kochani, mam swietne wiesci! Nasz trojlapek Basterek poszedl w niedziele do domku!!! A w czwartek zrobilislmy apel w aktualnosciach ;) szybciutko to poszlo ...
jeszcze poszla do domu Lala, ktora byla od szczeniaka w schronie (w sumie rowno dwa lata!)

za to w weekend doszlo OSIEM nowych kociat!!!!!!!!!!!!!!!!! To juz jakas PARANOJA.
Na szczescie wszystkie rude i kolorowe, wiec pewnie jako pierwsze pojda do domkow. jeszcze nie maja zdjec.

Link to comment
Share on other sites

dzis do DT pojechaly 4 kociaki :) jak pisalam - to kropla w morzu - ale jednak ...
do domku poszedl tez Borys (!), Igielka, Kapslowa, a amstaffa Odsya zdjelismy ze strony, bo jak na razie jest nieadopcyjny :(
trzeba nad chlopakiem popracowac ...

aaa, no i dzisiaj byl kolejny spacer przyjazni. Ola mowila, ze bylo bardzo fajnie i ze spacer sie udal :)

Link to comment
Share on other sites

ŚWIAT kochana, teraz to jakas masakra z kotami. wszedzie! czy w schroniskach, czy na miau, czy w internecie ... wszedzie pelno i - nigdzie nikt nie pyta.
w STarogardzie tez sie angazuje shccroniskowa pani doktor - nastepne 5 pojdzie za jej sprawa do domkow. jutro pewnie bede wiedziec, ktore.

a z psiutow poszly szczeniorka Elwira i Tigra :) Po Szona maja Panstwo przyjechac w piatek :) na pewno z Twoich ogloszen, ŚWIAT, bo gdzies z daleka :loveu: i Lala tez poszla z Twoich ogloszen :loveu: Pani Lali niesamowicie zakochana w suni i szczesliwa, wypatrzyla ja na trojmiescie i byla szczesliwa, ze zamiescilismy tam ogloszenia Lali, bo dzieki temu ja "odnalazla". Pisze, ze Lala jest nieslychanie madra i w ogole "naj" :)

i ze sie dziwi, ze tyle siedziala w schronie i nikt jej nie wypatrzyl. bo to rzeczywiscie bylo dziwne - Lala jako jedyny szczenior sie ostala i czekala DWA LATA. Ale widac czekala wlasnie na ta Pania!!!

Tak wiec jeszcze raz dziekujemy ŚWIAT za ogloszenia, nawet bardzo! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

sezon adopcyjny ruszył (przynajmniej teoretycznie), więc trzymam mocno kciuki za wszystkie zwierzaki, które za kratami wypatrują swojego domu! Niech im się w końcu poszczęści.
Ja teraz jadę na urlop, ale jak wrócę to pełną parą ruszam z ogłoszeniami. Leks, mój podopieczny, pies o wspaniałym charakterze, dzięki takiemu ogłoszeniu znalazł świetny dom, więc mimo, że tych adopcji jest niewiele, to takie sytuacje utwierdzają mnie w przekonaniu, że warto ogłaszać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martasekret']sezon adopcyjny ruszył (przynajmniej teoretycznie), więc trzymam mocno kciuki za wszystkie zwierzaki, które za kratami wypatrują swojego domu! Niech im się w końcu poszczęści.
Ja teraz jadę na urlop, ale jak wrócę to pełną parą ruszam z ogłoszeniami. Leks, mój podopieczny, pies o wspaniałym charakterze, dzięki takiemu ogłoszeniu znalazł świetny dom, więc mimo, że tych adopcji jest niewiele, to takie sytuacje utwierdzają mnie w przekonaniu, że warto ogłaszać.[/QUOTE]

oczywiscie ze tak!!! fajnie byloby, gdyby wszystkie poszly do domkow, ale wiadomo, ze to mrzonka :( ale jak choc kilka pojdzie, to i tak dla tych kilku swiat sie odmieni - wiadomo! i dlatego warto to robic!!!

Link to comment
Share on other sites

sporo doszlo, ale sporo tez odeszlo. czesc na DT, czesc na DS. Ale te, ktore sa na DT, maja juz tez w wiekszosci potencjalne domki, wiec nie trzeba ich oglaszac. dzis np poszedl do domku kolejny kociak - Bazyli ...
sporo sie angazuje schroniskowa pani doktor, ktora u siebie w lecznicy oglasza i znajduje domy dla kociakow :)

te zmiany na stronie powprowadzala Ola (niektore zmienily sie tylko imiona - problem w tym, ze ja dostalam tylko foty i zadnych imion, wiec ponazywalam najpierw umownie, a potem Ola zmienila na stronie zgodnie z imionami w kartach ...).

do domku poszedl tez Litan, Boni i Pinki. Merlin odszedl w schronisku :(

mamy tez nowa czarna labradorke, koczowala ponoc tydzien na polu, cudowna sunia, kochana, bez cienia agresji. zaraz ja wstawie na strone.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...