Jump to content
Dogomania

Starogardzkie zwierzaki, prosimy o każdą pomoc i ogłoszenia - Schronisko Starogard Gd


olenka_f

Recommended Posts

[quote name='puka108']wczoraj poszedl do domku szczeniaczek Polo :)

no i wiadomosc dnia - Ola podsumowala wyniki z ubieglego roku - w Starogardzie jest 103% adopcji!!![/QUOTE]
[img]http://manu.dogomania.pl/emot/lapa.gif[/img] Olenko przybij piątkę wynik iście królewski [img]http://manu.dogomania.pl/emot/dogdrink.gif[/img]

Edited by Secia
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W dziale oddam umieściłam ogłoszenie, mam do oddania prawie nieużywane dry bedy idealne dla psiaków leżących, sikających pod siebie. Oddam chętnie dla jakiegoś DT biorącego takie pieski, chyba że się przyda też gdzieś u was dla wyjątkowych przypadków?
Dwa kawałki 70x50 cm około. Kupowałam dla chorej świnki morskiej. Coś tam, ktoś, od Was?

Link to comment
Share on other sites

tak, Andrzej poszedl ... sorry, ze ostatnio nie aktualizowalam ... nie wiedzialam ŚWIAT, że znowu robisz ogloszenia ;)

Ostatnio do domku poszlo sporo pieskow, i tak: oba szczeniory od Czaki, czyli Ana i Pia, drugi szczeniaczek od bokserki Sally - ten z kulawa nozka - Roy, sama bokserka Sally, szczeniorka Hania, a ze starszych piesków: Róża, Timon, Tibu ...

Jamniczka Anetka zostala odebrana przez wlasciciela ...

dwa kociaki poszly na dom tymczasowy, ale nie wiem ktore, moze nawet nie bylo ich na stronie.

jesli chodzi o adopcje psow - to nie ma jakos szczegolnie martwego sezonu. liczba psiakow nadal jest wyjatkowo niska w stosunku do dwoch ubieglych lat. caly czas jest okolo 80-90 psow, a przedtem zawsze bylo 120!!!

natomiast jesli chodzi o koty, a zwlaszcza kocieta, to jest naprawde dramat. w tej chwili samych kociat jest ponad 30!!! nie sa wszystkie na stronie, bo jakos trudno je ogarnac. wolontariusze, jak wiadomo, zajmuja sie glownie psami.

Edited by puka108
Link to comment
Share on other sites

Ale fajnie że trochę psiaków poszło:)
ogłaszam, ogłaszam, nawet ostatnio w kraju obcym na urlopie:) tyle że jak mam możliwosc ogłosić to nie starcza czasu pisać że oglaszam:)
kiepsko z tymi kotami, większość tych co na stronie już ogłosiłam na Tablicy, dzisiaj dodałam wyróżnione zbiorcze Trójmiasto
[URL]http://ogloszenia.trojmiasto.pl/zwierzeta/male-kociaki-w-schronisku-czekaja-na-dom-ogl4451728.html[/URL]
takie same niewyróżnione na Tablicy i Morusku

Edited by ŚWIAT
Link to comment
Share on other sites

super ŚWIAT, wielkie dzieki!!!
a dzis do domku poszla Wiola :) Super, bo to byla sunia po strasznych przejsciach. Jej socjalizacja trwala dobre pol roku.
mamy potencjalne DT na dwa nastepne kocie maluchy ... ale tez nie wiem ktore, w przyszly weekend sie okaze, bo pani po nie przyjedzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puka108']dzis do domu poszedl owczarek Prezes :) niedlugo siedzial w schronisku ...
wstawilam tez na strone KOTY DO ADOPCJI wszystkie kociaki, zaktualizowalam tez fotki. Bo te co byly chore i zasmarkane - juz sa zdrowe i wygladaja zupelnie inaczej :)[/QUOTE]
Wieczorem się biore za ogłaszanie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ŚWIAT']Wieczorem się biore za ogłaszanie[/QUOTE]

wielkie dzieki!!! Moze wstrzymaj sie poki co z koteczką Buźką, bo ona w sobote jedzie do domku :)

i wlasnie sie dowiedzialam, ze Aron, Ząbek i mini-spanielka Kola (ta z lancucha) poszly do domku :). Mozna zdejmowac ogloszenia ...

Edited by puka108
Link to comment
Share on other sites

mamy, jasne ;) jak wiesz - my ZAWSZE spelniamy WSZYSTKIE zyczenia naszych adoptujacych ;)

Franek, Tom albo Rocky ... to mlode pieski (do dwoch lat) w typie onka. Rockiego nie widzialam na zywo, nie wiem, czy jest taki duzy jak owczar, czy troche mniejszy ...
ale Franek i Tom to wieksze pieski.
serdecznie polecamy!

a jesli te pieski by nie odpowiadaly - to jestem pewna, ze Martasekret moze polecic wspaniale psy z PROMYKA. Oni tam maja zawsze zatrzesienie pieknych fajnych owczarkowatych psow!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puka108']mamy, jasne ;) jak wiesz - my ZAWSZE spelniamy WSZYSTKIE zyczenia naszych adoptujacych ;)

Franek, Tom albo Rocky ... to mlode pieski (do dwoch lat) w typie onka. Rockiego nie widzialam na zywo, nie wiem, czy jest taki duzy jak owczar, czy troche mniejszy ...
ale Franek i Tom to wieksze pieski.
serdecznie polecamy!

[B]a jesli te pieski by nie odpowiadaly - to jestem pewna, ze Martasekret moze polecic wspaniale psy z PROMYKA. Oni tam maja zawsze zatrzesienie pieknych fajnych owczarkowatych psow!!![/B][/QUOTE]dzięki Ilonko za tak miłą agitację na rzecz psiaków z Promyka! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martasekret']zawsze się dziwiłam, że Pongo jeszcze siedzi w schronie. Cieszę się, że został adoptowany i mam nadzieję, że będzie szczęśliwy w swoim nowym domu.[/QUOTE]
ja nie wiem, czy on nie zostal przypadkiem odebrany przez wlasciciela ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...