Jump to content
Dogomania

Starogardzkie zwierzaki, prosimy o każdą pomoc i ogłoszenia - Schronisko Starogard Gd


olenka_f

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='martasekret']ja mocno to wierzę, że ci ludzie poniosą kiedyś adekwatną karę za swoje czyny......
olu, udało ci się coś ustalić ws buby?[/QUOTE]
wlasciciela niestety nie udalo sie ustalic (do tej pory), ale dostalam dzis wiadomosc ze schronu, ze Bubcia poszla do NOWEGO domku ;)

Do domku poszedl tez owczar Fighter, a rottweiler Gruby zostal odebrany przez wlasciciela :)

Za to z adopcji wrocil niestety Koko :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Secia']Ilonko jaki jest stosunek Tiny do psów, suk, kotów, nieznajomych ludzi? Chciałabym to napisać na FB. Czy sunia ma czipa?[/QUOTE]
do psow i suk ok, koty - nie wiem, obcy ludzie - roznie!!!! i to jest najwiekszy problem :( Zasadniczo nie jest agresywna, ale jak ktos jej nie podpasi, to potrafi schwycic zebami. np broniac "swojego" czlowieka. ona ma silny instynkt obronny!

gdyby np dziecko, "jej" dziecko bylo bite przez swoich wlasnych rodzicow, czyli Tiny wlascicieli - nie wiem, jak by sie to skonczylo ... niewykluczone, ze stanelaby w obronie dziecka

takie spostrzerzenia na jej temat miala Gosia, ktora teraz jest DT Tajry i super z nia pracuje.
nawiasem mowiac, Tina Gosi nie zaakceptowala na poczatku! chociac Gosia potrafi jak malo kto pracowac z trudnymi psami, zwlaszcza bullowatymi

pociecha jest to, ze Tina jak juz kogos pokocha, to absolutnie bezwarunkowo i jest wtedy w 100% lojalna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martasekret']ja mocno to wierzę, że ci ludzie poniosą kiedyś adekwatną karę za swoje czyny......
olu, udało ci się coś ustalić ws buby?[/QUOTE]

Buba zostala odebrana przez PIERWSZA WLASCICIELKE. ktora ja wypatrzyla w internecie!!! Ona ja oddala z pwodow losowych rodzinie z dziecmi, w dobrej wierze, w tzw dobre rece ... ktore jak widac na zalaczonym obrazku okazaly sie wcale niedobre :(

w kazdym razie Buba ponoc ja od razu poznala (po poltora roku!) i radosci nie bylo konca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ilonajot']Buba zostala odebrana przez PIERWSZA WLASCICIELKE. ktora ja wypatrzyla w internecie!!! Ona ja oddala z pwodow losowych rodzinie z dziecmi, w dobrej wierze, w tzw dobre rece ... ktore jak widac na zalaczonym obrazku okazaly sie wcale niedobre :(

w kazdym razie Buba ponoc ja od razu poznala (po poltora roku!) i radosci nie bylo konca.[/QUOTE]

co za historia! ola mi ją opowiedziała. Mam nadzieję, że to będzie już ostatni przystanek w życiu tej uroczej suczki!
Olu, a kto odebrał sunię husky? Młoda, drobna blondynka? Przyznam, że takiej biedy dawno nie widziałam......:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ŚWIAT']Kochani, chcę żebyście wiedzieli że nie zapomniałam o starogardzkich psiakach i kotach. Nadal mam trochę zawirowań, prawie nie bywam na Dogo, ale wrócę jak tylko mi się sprawy poukładają. Myślami jestem z Wami[/QUOTE]

ŚWIAT kochana, nawet przez chwile nie pomyslelismy, ze o nas zapomnialas ;) ale wiemy, ze jak Cie tu nie ma, to masz swoje WAZNE powody ...
Czekamy cierpliwie!!! I trzymamy kciuki, zeby "zawirowania" sie szybko odwirowaly haha

Jak bedziesz latem w trojmiescie - zglos sie koniecznie!!! trzeba sie wreszcie spotkac!

Link to comment
Share on other sites

niestety wrócił do nas Vito, znalazł się w schronie w Kościerzynie a ponieważ właściciel powiedział że ma go w d... zabrałam psa do nas
pamiętacie szczeniaka Jako ? odbieramy go :( ostatnia szansa dla właściciela Blanki ale też szykuję się na odbiór - ona ma tam dobrze i gość nie jest zły ale jego droga do weta jest za długa jak na mnie , zwłaszcza że konieczna jest wizyta
mamy taką ilość kociaków , że ręce opadają - ponad 20, codziennie dorzucane nam są nowe :(
cierpimy na brak karmy dla nich - koszmar

Link to comment
Share on other sites

Witam,
czy jest może w schronisku jakiś piesek sprawdzony do dzieci? Znajomi niedawno stracili swojego kilkunastoletniego psa, teraz chcieliby adoptować jakiegoś ze schroniska. Piesek mały, tylko w domu są dzieci, dlatego najlepiej jakby było coś wiadomo jaki ma stosunek do najmłodszych. Możecie coś polecić? Z góry dziękuję

Link to comment
Share on other sites

Ola, mam super dom, rewelka, swoje psy bym im oddała bez whania :-), ale swoich nie dam, a mój tymczas się nie nadaje, jeszcze jest nieprzewidywalny, piesek w typie słodkiego kundla, nie duzy, z fajnym charakterem, do kolan, mogą byc kudełkii :-), do ok roku, dwóch, wiem, że mogą pojechac, ale jak pojadą to będą chcieli wszystkie :-). [U]daj jakieś imię, to sobie obejrzą na Waszej stronie
[/U]mają dzieci, ale super wychowane, dom ciepły, kochajacy i z warunkami do psa

Link to comment
Share on other sites

Ziro ;)
cudowny piesek, spokojny, niewielki, sliczny, rudy z kudelkami. bardzo lagodny i kochany - ostatnio zostal pogryziony przez pobratymcow z kojca. ale juz doszedl do siebie ...
Albo Litan - taki troche mieszaniec PONa. Tez sliczny, bezproblemowy i kochany!
Zreszta na stronie sa rzetelne opisy wszystkich pieskow. W schronie jest naprawde sporo psow o naprawde cudownych charakterach! do tego mlodych i ladnych!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martasekret']ja tak nieśmiało pozwolę sobe wtrącić, że w schronisku w Gdańsku też jest duuużo fajnych psów....:oops:[/QUOTE]

TAAAAAK! I Marta moze super doradzic i TRZEBA WYCIAGAC PIESKI (I KOTY) Z GDAŃSKIEGO PROMYKA!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ilonko, bardzo dziękuję za miłą rekomendację! ;)
oto kilku "moich" podopiecznych, łagodne i przyjazne psiaki:

[URL]http://ogloszenia.trojmiasto.pl/zwierzeta/amis-gdansk-ogl5027263.html[/URL]

[URL]http://ogloszenia.trojmiasto.pl/zwierzeta/rysio-gdansk-ogl5184051.html[/URL]

[URL]http://ogloszenia.trojmiasto.pl/zwierzeta/mona-gdansk-ogl5184027.html[/URL]

[URL]http://ogloszenia.trojmiasto.pl/zwierzeta/maks-gdansk-ogl5183986.html[/URL]

[URL]http://ogloszenia.trojmiasto.pl/zwierzeta/leks-gdansk-ogl5027313.html[/URL]


można się ze mną kontaktować telefonicznie, chętnie pomogę w wyborze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olenka_f']są pieski które bardzo fajnie reagują na dzieci ale najlepiej zabrać dzieciaczki i przyjechać do nas :)[/QUOTE]

O no to świetnie :) A czy mogę prosić o jakieś wstępne propozycje psiaków (wystarczy imię, znajdę na stronie), to podeślę zainteresowanym ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorin91']O no to świetnie :) A czy mogę prosić o jakieś wstępne propozycje psiaków (wystarczy imię, znajdę na stronie), to podeślę zainteresowanym ;)[/QUOTE]
Dorin, tam na stronie starogardzkiego schroniska jest w tekstach napisane o pieskach ... co prawda nie jest napisane NADAJE SIE DO DZIECI, ale jak nie jest napisane ze sie NIE NADAJE, tzn ze sie nadaje ;)
w schronisku jest wielu nastoletnich wolontariuszy, ktorzy bardzo dobrze zajmuja sie starogardzkimi psami, wiec nasze pieski na ogol uwielbiaja dzieci - potwierdzilo sie to jak do tej pory w wiekszosci nowych domow!

niech wiec ci twoi znajomi popatrza na strone:
[URL="http://www.starogard.otoz.pl"]www.starogard.otoz.pl[/URL]

w zakladce PSY DO ADOPCJI

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...