Jump to content
Dogomania

Ares - czarny shar pei - odnalazł "swoich" ludzi jest w ds!


jaanna019

Recommended Posts

  • Replies 730
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jaanna019']Super. Pani Iza jest osobą bardzo otwartą i kontaktowa, nie mam wątpliwości, że spotkanie będzie przyjemnością.
Dziękuję rita60 za pomoc :)[/QUOTE]

PANI Iza byla jedną z kilku osob jak dla mnie nadajacą się aby adoptowac 'mojego Fado" . ( z kilkudziecięciu dzwoniacych) Mam nadzieję, ze i po dzisieszej wizycie Malgosi Ares znajdzie dom :)

Link to comment
Share on other sites

Janna Dam Ci numer telefonu do mojego Kolegi który mieszka w Łodzi.. Ostatnio podjął się zawiezienia szczeniaka ok 100 km od Łodzi , ale adopcja się nie powiodła i Robert nie pojechał, ale napisał mi że jak będę potrzebować pomocy to chętnie pomoże.
Dam Ci numer, a ja do niego napiszę zaraz że będziesz do niego dzwonić, ok?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanna019']Ares jedzie w piątek do domu! Zaraz dostanę od Roberta nr konta, przeleję mu z Aresa rachunku kasę na paliwo. Robert odbierze psa w hotelu i zawiezie do Łodzi tylko za koszty paliwa.
Chyba śnię :)[/QUOTE]

Wow ale szybko Ci to poszło:-). Cieszę się że się zgodził i cieszę się że tyle mogłam na koniec zrobić. Oby Aresik był w końcu po tylu przejściach szczęsliwy i kochany:-)

Link to comment
Share on other sites

To super!!!!!!!!! Teraz trzeba wszystko zorganizować z transportem i zobaczyć czy zostaną jakieś pieniążki, które można przekazać na sunię z tego wątku (za zgodą osób, które wpłaciły pieniądze dla Aresa):
[url]http://www.dogomania.pl/threads/200900-shar-pei-3-letnia-sunia-z-pseudo-poszukuje-pilnie-domu[/url]
Myślę, że możemy zapytać sponsorów Aresa, czy zadeklarują się wpłacić pieniądze za luty na sunię i ewentualnie w kolejnych miesiącach (dopóki nie znajdziemy jej domu).

Link to comment
Share on other sites

SUPER !!!! Bardzo sie ciesze, nareszcie Aresku trafisz do ludzi ktorzy cie pokochaja!!!

Aniu, to co teraz? wezmiesz do siebie na tymczas ta biedna sunie Shar pei ? Aresik napewno sie pieniazkami podzieli :-)

[url]http://www.dogomania.pl/threads/200900-shar-pei-3-letnia-sunia-z-pseudo-poszukuje-pilnie-domu[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanna019']Ares jedzie w piątek do domu! Zaraz dostanę od Roberta nr konta, przeleję mu z Aresa rachunku kasę na paliwo. Robert odbierze psa w hotelu i zawiezie do Łodzi tylko za koszty paliwa.
Chyba śnię :)[/QUOTE]

Gdyby sunia była już wydana, Robert mógłby zawieźć ją w I stronę i wrócić z Aresem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...