Jump to content
Dogomania

Gremlin bulowata słodycz jak Reksio z kreskówki :D Już w DS


jaanna019

Recommended Posts

[CENTER]Gremlin od dziecka nie miał szczęścia do ludzi.. jako szczenię trafił do białostockiego schroniska skąd został wyadoptowany rodzinie z dziećmi i babcią. Psiak miał mieć super warunki i odpowiedzialnych opiekunów.
Państwo się atarali .. nawet zapewnili psu szkolenie tyle, że po trzech tygodniach szkolenia psiak zaczął być agresywny. Szkolony był metodą "łańcuszkową". Właściciele oddali go na obserwację w kierunku wścieklizny, z której już nie chcieli go odebrać.
I tak Gremlin trafił pod nasze skrzydła.
Jest młodym radosnym psem, nie przejawia agresji, potrzebuje jedynie kochającego właściciela, z którym aktywnie będzie spędzał czas. Gremlin ma obecnie ok.10 miesięcy. Energia go rozpiera. Jest towarzyskim kochanym psem i na dodatek bez wątpienia ślicznym:loveu:
Zobaczcie sami:
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/292/3d8ea5e200e6fdc4med.jpg[/IMG][/URL]


[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy aby napewno był szoklony ?? aż dziwne to stwierdzenie że po szkoleniu stał sie agresywny ....
z Biełego ... jest Pedzelopka , trzeba by ją tu sprowadzić , może zobaczylaby chłopaczka , myśle ze na tyle ma rozeznanie w typie iż coś mogłaby o nim powiedzieć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']Czy aby napewno był szoklony ?? aż dziwne to stwierdzenie że po szkoleniu stał sie agresywny ....
z Biełego ... jest Pedzelopka , trzeba by ją tu sprowadzić , może zobaczylaby chłopaczka , myśle ze na tyle ma rozeznanie w typie iż coś mogłaby o nim powiedzieć[/QUOTE]
Psiak uczestniczył w szkoleniu 3 tygodnie, właściciele orzekli, że szkolenie nie daje efektu, tyle, że zanim pies do nich trafił był normalnym radosnym dzieciakiem i nie przejawiał cienia agresji. Teraz jest pod naszą opieką i również nie zachowuje się agresywnie. Jest super pogodny tyle, że potrzebuje dużej dawki ruchu, ale to jest normalne.
Wydaje mi się, że właściciele wybrali nieodpowiednią metodę szkolenia i to mogło mieć wpływ na malucha. Mogło też być tak, że się im znudził a agresja była wymyślonym pretekstem do pozbycia się psa.

Link to comment
Share on other sites

Jak dotychczas żadne z wcześniejszych opinii, które kwalifikowały dzieciaczka do uśpienia nie mają potwierdzenia. Gremlin mało, że dogaduje się z psami on wręcz dokazuje z nimi na całego. Ani śladu agrsji w stosunku do ludzi. Żal dzieciacza, on bardzo potrzebuje swojego pana i to takiego lubiącego aktywny tryb życia. Pies jest energiczny, ruchliwy i wymaga odpowiedniego opiekuna, który zapewni mu odpowiednią dawkę "sportu".

Link to comment
Share on other sites

O jest wątek Gremlina! A ja dopiero zobaczyłam. Jaanna czy on jest teraz u Ciebie?
Biedny dzieciaczek. Tak to właśnie jest, że bulowate pieski trafiają zazwyczaj do nieodpowiednich ludzi,a później zostaje im łatka agresora. Czy komuś udało się skontaktować z poprzednimi opiekunami i potwierdzić, że pies na kogoś warknął? Ta sprawa "śmierdzi" na kilometr. SM w święta wielkanocne przywiozła Gremlina aż z Zabłudowa. Przecież to nie jest już ich rejon (nie mówiąc o tym, że ciężko się doprosić ich interwencji w jakiejkolwiek sprawie w mieście)...

Link to comment
Share on other sites

Z Zabłudowa mówisz? A to ciekawe! Gremlin niby jest agresywny, normalnie rzuca się na ludzi! Większej bzdury nie słyszałam. Pies jest po prostu bardzo energiczny i potrzebuje dużo ruchu, nie ma mowy o agresji. Byli właściciele bardzo go skrzywdzili tym osądem, mało tego miał być z tego powodu uśpiony. Pewnie po prostu przerósł ich sportowy charakter psiaka i tyle. Szkoda że trafił do tych ludzi, było na niego masa chętnych, teraz biedak z zepsutą opinią czeka aż ktoś go pokocha.

Link to comment
Share on other sites

Tak słyszałam, że chciał babcie i dziecko zjeść w całości...
Szkoda gadać. Mam tylko nadzieję, że nie zepsuli psa, bo po tym "szkoleniu", to psy bywają przecież agresywne.
Jak on się miewa? Jest u Ciebie? Ma już jakieś ogłoszenia? Ktoś o niego pytał?

Link to comment
Share on other sites

Podaj mi kontakt jaki mam umieszczać w ogłoszeniach, to jutro i w piątek, go trochę poogłaszam. Czy do pupili ktoś go już wrzucał? Fundacja od astów wie o nim prawda?
Częściowo wykorzystam to, co napisałaś w 1 poście, ale jeszcze kilka informacji mi potrzeba. Jaki ma stosunek do psów, kotów, dzieci (chociaż ja bym go do dzieci jednak nie dawała)? Zachowuje czystość w domu? Zresztą napisz co Ci jeszcze przyjdzie do głowy na jego temat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanna83']Podaj mi kontakt jaki mam umieszczać w ogłoszeniach, to jutro i w piątek, go trochę poogłaszam. Czy do pupili ktoś go już wrzucał? Fundacja od astów wie o nim prawda?
Częściowo wykorzystam to, co napisałaś w 1 poście, ale jeszcze kilka informacji mi potrzeba. Jaki ma stosunek do psów, kotów, dzieci (chociaż ja bym go do dzieci jednak nie dawała)? Zachowuje czystość w domu? Zresztą napisz co Ci jeszcze przyjdzie do głowy na jego temat.[/QUOTE]
Fundacja Ast nie wie, ale może poproszę o ich o wstawienie go na stronkę, tylko on raczej bardziej w typie bull niż ast. Do pupili na przyszły tydzień, najpierw trzeba bliżej go poznać żeby wiedzieć co mamy do zaoferowania. Stosunek do psów pozytywny, chętnie się z nimi bawi, choć często są to zabawy siłowe, ale nie agresywne. O czystość muszę zapytać. Kotów w domu nie zjada. Ma do czynienia z dziećmi ale takimi podrostkami. Do maluchów bym nie dawała bo bywaja nieprzewidywalne. Potrzebuje aktywnego właściciela, bo lubi i musi mieć dużo ruchu.

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam małemu kilka ogłoszeń:

Allegro
bialystokonline
adopcjapsa.pl
morusek.pl
kramik.pl
ojej.pl
pajeczyna.pl
szerlok.pl
adopcje.org.pl
cwirek.pl
nasipupile.pl
bstok.pl
adopcjapsa.pl
mojpupil.pl
olx.pl

Jaanna musisz tylko aktywować ogłoszenia. Podawałam wszędzie Twój nr i maila.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...