Jump to content
Dogomania

Gremlin bulowata słodycz jak Reksio z kreskówki :D Już w DS


jaanna019

Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam ..
W niedzielę pojadę na wizytę.
Mam nadzieję, że wieści będą dobre, bo ostatnie moje wizyty były wszystkie dziwne i domy takie, że żadnego psa bym nie oddała...

Na CZK jest rodzina z Siemianowic, dodana przeze mnie...
Ale to była ulica Brzozowa.
Chcieli AST-a a mieli szczeniaczka przywiązanego do ściany łańcuszkową smyczą, obsikanego po pachy...

Napiszcie na co mam zwrócić uwagę proszę, wątek jest krótki, o bullowatych nie mam pojęcia...

1.Co z transportem?
2.W jakiej miejscowości przebywa pies?
3.Co z kastracją?
4.Co z zostawaniem w domu? Radzi sobie?

Ja jestem na DOGO dzisiaj tylko do 15.00
Dajcie znać proszę, bo nie chcę iść w ciemno...
Mój telefon:
514-518-167
Jutro mnie prawdopodobnie nie będzie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Słuchajcie kochani coś się kroi... jesteśmy po wizycie przedadopcyjnej, jutro nowa rodzina zapoznaje się z Gremkiem, miski już czekają na psa ;) w nowym domu. Jak dobrze pójdzie to maluch pod koniec czerwca idzie do domu, na razie się nie cieszyć, nie gratulować co by nie zapeszyć ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Gremlinek powoli się cywilizuje. Nadal nie ma w nim cienia agresji. Uwielbia ludzi, ładnie bawi się z psami, choć to "ładnie' to takie w jego pojęciu nie każdemu psu może odpowiadać. Postęp jednak jest widoczny a kontakty z innymi psami stają się coraz bardziej stonowane. Przyzwyczaił się też już do towarzystwa kota na tyle, że nie chce go zjeść. Jest słodkim dzieciaczkiem, tylko domku nie widać...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zastój w adopcjach straszny. W sprawie Gremlina miałam jeden telefon, niby wszystko ok, ale jak wytłumaczyłam procedurę adopcyjną to chłopak powiedział, że musi porozmawiać z rodzicami i cisza.
Gremlin zdecydowanie ma adhd, ledwie otworzysz oko rano - on już "spakowany" na spacer, wstajesz w nocy do kibelka a on już stoi z patykiem gotowy do wygłupów, najlepiej nie wstawać chyba ;) Chłopak zdecydowanie potrzebuje aktywnych właścicieli. Oprócz tego jest najsłodszym gapowatym dzieciakiem :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Zakupiłam na bazarku ogłoszenia dla malucha. Mam nadzieję, że coś drgnie, bo jak do tej pory to te domki, które się zgłaszały to żal gadać. Dziewczyna chciała go na wieś, ma już 3 psy a on "sobie by chodził po podwórku" to wytłumaczyłam jej, że pies nie jest do tego żeby sobie chodził i żeby zadbała o te co już ma. Szczyt był wczoraj zadzwonił pan tylko biedaczek nie wiedział, że dzwoni do osoby która była kiedyś u niego na interwencji w sprawie suki, którą miał. Oj nasłuchał się trochę.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
Guest monia3a

Wiesz, że przy tej całej czeredzie nie da się pospać :evil_lol: każde z nich coś chce z samego rana :cool3: a poza tym dziś wybieram się na dwu dniowe szkolenie do Aliny ( dziś teoria jutro praktyka ) może coś się dowiem na temat postępowania z agresywnym szczeniakiem i będę mogła coś nowym właścicielom podpowiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...