Jump to content
Dogomania

Asty które chcą być kochane...Duma i Milka w DT.Ida,Olgier bulterier i Waluś!


Recommended Posts

  • Replies 729
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='baster i lusi']czy sunia ma ogłoszenia?jeśli chcecie to mam wykupione napiszcie jakiś tekst ,może komuś przed swietami zmięknie serce i przygarnie sunie,
[url]http://www.dogomania.pl/threads/197413-Og%C5%82oszenia-w-24h-20-40-i-60szt-za-5-10-i-15z%C5%82-Na-Bezia-z-%C5%82atka-agresora-do-20.12[/url]
napiszcie,że to ode mnie.[/QUOTE]
grażynko, póki co ta sunia chyba nie nadaje się do adopcji.

Link to comment
Share on other sites

właśnie dostałam informację, że mamy dla piaskowej suni świetny DT u furciaczkowej!
potrzebne są deklaracje na sunię. to 300zł miesięcznie wraz z karmą i szkoleniem (furciaczkowa jest behawiorystą/szkoleniowcem)
potrzebna jest też pomoc w transporcie z [B]OBORNIKI WLKP-OKOLICE WŁOCŁAWKA[/B]

Link to comment
Share on other sites

dobrze ze chociaz w poznanskim schronisku stafy maja cieplo. jeden amstaff na boksie,dwie budy,szkoda tylko ze zadna z was nie zauwazyla ze w innych boksach na 3 psy przypadaja 2 budy.nie trzeba byc behawiorysta,wystarczy wasza wiedza ,aby sie domyslec ze dominacyjny samiec nie wpusci do budy drugiego psa.rozwazania zostawiam dla waszego sumienia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']Tak, tak; Alicja, nie kojarzysz tego pitolenia z wątku poznańskich bullowatych jak to niby jakiś szczeniak astka rozszarpał innego psa?[/QUOTE]
tez nie mogłam skojarzy gdzie wczesniej widziałam ten nick i juz wiem ;)
kiang dziękujemy ci za trafne spostrzeżenia, tylko ze nie my mamy co rozważać a raczej osoby decyzyjne w schronisku, zadzwoń tam proszę albo się udaj osobiscie i porusz ten problem bo my nie mamy nic wspólnego z poznańskim schronem wiec nic nie poradzimy tym biednym psom co są po 3 w kojcu a maja 2 budy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...