Jump to content
Dogomania

Asty które chcą być kochane...Duma i Milka w DT.Ida,Olgier bulterier i Waluś!


Recommended Posts

  • Replies 729
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To jest na 100% parwo. Mały zrobił w nocy chyba z dziesięć kupek, okropnie śmierdzących, z krwią [IMG]http://amstaff-pitbull.eu/images/smilies/icon_cry.gif[/IMG]
Agaga21 właśnie wróciła od weterynarza, maluszek dostał kolejną kroplówkę (i kolejną do podania w domu), leki przeciwwymiotne i przeciwbiegunkowe. Szanse, że przeżyje lekarz określił na 50/50...:-(

Niuniek wygląda podobno strasznie, zapadnięte oczka, kosteczki obciągnięte skórą... Najważniejsze, żeby przeżył...

Link to comment
Share on other sites

maluch nocke miał spokojną i pół dnia. po 16 jednak puścił sporego pawika i zaraz potem miał 2 razy biegunkę. jest bardzo słaby, leży teraz pod kroplówką. także walczymy...
więcej i częściej piszę o nim w naszej galerii jakby ktos był zainteresowany:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/144130-Moje-S%C5%82o%C5%84ce-zgas%C5%82o-%28*%29...-Iskierka-Etna-rozja%C5%9Bnia-nasze-dni.-Morris-ju%C5%BC-z-nami./page437[/URL]

super, że holi ma dom :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='baster i lusi']mam prośbe w imieniu romki potrzebna wizyta przedadopcyjna dla tego psiaka Domosławek koło Węgrowca okolice Poznania
[B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/194515-Amstaff-Pepe-poszukuje-odpowiedzialnego-domu"]Amstaff Pepe poszukuje odpowiedzialnego domu[/URL][/B][/QUOTE]
Tak dziewczyny bardzo proszę...szukamy kogoś do sprawdzenia domu...Pepe jest wspaniałym psem ale nie toleruje innych zwierząt...potrzebujemy do sprawdzenia domu,kogoś kto zna się na tej rasie.BARDZO WAS PROSZĘ!

Link to comment
Share on other sites

Też słyszałam ale nie byłam tego pewna :placz:
Może osobny wątek jej założyć...Jej i Czicie bo im dwom grozi eutanazja :placz::angryy:
Trzeba jej jak najszybciej ze schronu wyciągnąć...

[quote name='sylwia12534']która to psinka która chca uspic daj link do jestjakas sunia z buli:mad::mad::mad: niech tylko spruja psa u :mad::mad::mad::mad::mad::mad:spic[/QUOTE]

Orsi zdjęcia są w pierwszym pościer...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wala2006']Też słyszałam ale nie byłam tego pewna :placz:
Może osobny wątek jej założyć...Jej i Czicie bo im dwom grozi eutanazja :placz::angryy:
Trzeba jej jak najszybciej ze schronu wyciągnąć...[/QUOTE]

pisałam do kilku ludzi e-maile ale niestety albo nie odpisują albo nie maja miejsca w fundacji :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...