Jump to content
Dogomania

BOLERO I MARCEl-oba psiaki szczęśliwe w swoich DS ! ;)


Angel

Recommended Posts

  • Replies 803
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tak długo mnie niebyło a tu takie wieści :)
jak się ciszę że oba pieski bedą miały domki :D
co za happy end :)
a mam takie inne pytani troche odbiegające od temat.
Czy ktos wie dlaczego nieraz nie mogę sie na dogo zalogować ??

Link to comment
Share on other sites

Jak na mój gust to Marcel może pakować manatki.
Pani jest bardzo zdecydowana i nie może się doczekać aż Marcel przyjedzie. Ona i dzieci są w nim całkiem zakochani. Państwo mieli wcześniej psa, wilczura, więc dzieci są z psami "obyte". Chłopiec jest już duży i na pewno nie będzie Marcelowi dokuczał. Zresztą sam dopytywał czy dostaną psiaka:)
Jeśli chodzi o warunki to jest skromnie, mieszkanie nie jest duże, ale jak na mój gust nie ma to dla psa żadnego znaczenia. Szczególnie, że w ogóle nie będzie zostawał sam w domu co jest chyba ważne. Pani jest już przygotowana na naukę Marcela chodzenia na smyczy, wie, że wymaga to cierpliwości i nie można się przy tym denerwować. Państwo mają ogrodzoną działkę gdzie Marcel będzie sobie mógł pobiegać bez smyczy.
Jeśli chodzi o moje zdanie to ja oddałabym psa na pewno. Z rozmowy wynika, że to przemyślana decyzja i na pewno nikt nie dopuści do tego żeby małemu stała się jakakolwiek krzywda.
Problem jest jedynie z transportem. Pani raczej nie będzie w stanie się dołożyć do transportu i tu pewnie wszyscy się oburzą jak można brać psa nie mając pieniędzy. Ja też zapytałam pani czy jest na to gotowa, że pies to wydatki. Pani stwierdziła, że wszystko przemyślała i na jedzenie i weterynarza pieniądze będą, ale nie jest w stanie wydać dużej sumy jednorazowo. Szczerze mówiąc myślę, że wiele ludzi mających psy i karmiących je i dbających też nie byłoby w stanie wydać naraz kilkuset złotych, więc nie chciałabym żebyście ten fakt brały pod uwagę przy podejmowaniu decyzji czy Marcel powinien jechać czy nie. Według mnie to bardzo dobry dom gdzie będzie miał stały kontakt z człowiekiem, z ludźmi którzy kochają zwierzęta i na pewno dobrze się Marcelem zajmą:)
Uff rozpisałam się;)

Link to comment
Share on other sites

Świetnie to pakujemy Marcela:)
Jestem szczęśliwa, to pojadą razem z Bolero:)
I będzie mniejszy koszt, a pani by mogła choć troszkę dołożyć?
Zrobi się jakąś zbiórkę, bazarek itd. i na pewno się uzbiera.
Pani od Bolero też się dołoży więc będzie ok, musi być dobrze:D
Może jeszcze jeden psiak też się zabierze ale to narazie nie pewne, wiec
nic nie piszę narazie bo trwają rozmowy.
Damy rade, takie domki nie mogą się zmarnować! Te pieski zasługują na szczęście i kochający dom.
Już nie mogę się doczekać, happy endu podobnego do Kropka i Cekina.
Znów znalazł się dom w tej samej chwili:)
Ale się cieszę:multi:

A przede wszystkim ukłony i podziękowania dla Ciebie Aquifere za przeprowadzenie wizyty, to dzięki tobie mamy pewność, że to ten dom!

Link to comment
Share on other sites

Nie ma sprawy, przecież dla mnie to też ważne żeby psiak miał dobry dom:)
Pani od Marcela jeśli będzie mogła coś dołożyć to napisze do Toli na maila. Kiedy Bolero jedzie? Pani bardzo nie może się go doczekać, ale na pewno jak się wyjaśni że jadąc z innym psem można trochę zaoszczędzić to zrozumie. Ale Bolero chyba jakoś niedługo jedzie, nie?

Link to comment
Share on other sites

To już Marcel się pakuje :loveu::loveu:
Cudownie że wizyta dobrze wypadła!
Dla Marcelka to będzie wspaniały domek on potrzebuje kontakt z człowiekiem i będzie go właśnie miał w Domku u Pani Bożeny, on tylko tego potrzebuje!
Z reguły jest tak (lecz nie zawsze, jak zwykle są wyjątki) ludzie mniej zamożni maja większy szacunek dla zwierząt i bardziej o nie dbają oraz mają więcej czasu dla psiaków.
Bo bogaci ludzi to ciągle praca, wyjazdy, spotkania i myślą że psu jest dobrze gdy ma dobre jedzenie, wygodne posłanie, ubranka i jak najlepsze miski czy smycze....
A pies tylko chce być kochany i mieć kogoś przy swoim boku, mu nie zależy na luksusach tylko na miłości :loveu

Teraz jestem w 100% pewna że to dom dla Marcelka! :loveu:
A pieniądze na transport sie znajdą !
:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aquifere']Nie ma sprawy, przecież dla mnie to też ważne żeby psiak miał dobry dom:)
Pani od Marcela jeśli będzie mogła coś dołożyć to napisze do Toli na maila. Kiedy Bolero jedzie? Pani bardzo nie może się go doczekać, ale na pewno jak się wyjaśni że jadąc z innym psem można trochę zaoszczędzić to zrozumie. Ale Bolero chyba jakoś niedługo jedzie, nie?[/QUOTE]

Bolero jedzie na końcu Czerwca po 25, nie mamy dokładnej daty ani transportu, dlatego trzeba zacząć szukać, od razu do dwóch.
Piszę do Any czy by mogła zawieźć je i ile by to było:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aquifere']Jak będzie coś wiadomo to dajcie znać. Obiecałam pani Bożenie, że zadzwonię jutro i powiem co i jak[/QUOTE]

W razie co jak będzie potrzeba to masz mój numer, to dzwoń:)
Teraz wszystko będzie musiała załatwiać Tola i Angel, bo mnie nie będzie przez kilka dni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...