Jump to content
Dogomania

Honda - umarła szczęśliwa. Śpij Lisiczko [*]


diuna_wro

Recommended Posts

  • Replies 448
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='diuna_wro']Honda w najbliższą środę o godz. 18tej będzie sterylizowana u dra Raka. Koszt ok. 200zł. Niestety na klinikach chcieli 450, a w innych przychodniach wet w sumie wychodziło 350zł.

[B]Paja![/B] ostatni lekki posiłek we wtorek wieczorem, w środę od rana ścisła głodówka, 2h przed zabiegiem nie dawaj jej pić. Obserwuj do środy czy w pochwie nie pojawia się śluz, czy nie nabrzmiewa srom, czyli czy nie zaczyna się ruja.[/QUOTE]


ok czy ty przyjedziesz po Honde w.srode i ja odwieziesz czy jak?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']może narkoze wziewną zastosują ze względu na wiek? [/QUOTE]

z tym wiekiem to jest wielka zagadka. Co innego mówią byli właściciele, co innego wskazuje wet i kondycja psa

Zastanawiam się nad jednoczesnym usunięciem obu listew mlekowych...

Link to comment
Share on other sites

książeczkę zdrowia założono na moją prośbę, wypełniono ołówkiem 1999-2001:roll:

tylko jej Pani chyba dokładnie pamiętałaby ile Honda ma lat, ale Pani nawet nie pamięta już nawet samej Hondy:( Starszy Pan z tej rodziny, który tak długo i agresywnie wywierał presje na opcję uśpienia twierdzi, że ma 11. Córka uważa, że 9. Wet ocenia, że 7-8

Link to comment
Share on other sites

oj żebyś Ty wiedziała, że miła, jakoś reszta stoi w miejscu.... no chociaż do Stefanka też kolejka do oglądania na weekend:) ale Dosia, jak już zostanie sprawdzona na dzieci i wogóle w dt to pamiętajcie o pięknej długonogiej 5letniej Dosi:)

Link to comment
Share on other sites

Honda dziś dostała cieczkę, więc sterylizację odkładamy na później.

Podjęłam decyzję, że Honda do 10 lipca pozostanie u Pai, ponieważ od 10 lipca jej nowa Pani, Pani Ewa, ma 14dniowy urlop i będzie mogła całą dobę poświęcić Hondzie na adaptację do nowego domu.

Sterylizację pewnie odbędzie już w nowym domu, nie wiem w jakim terminie bo szczerze mówiąc nie wiem jeszcze ile trzeba odczekać po zakończeniu rui, żeby bezpiecznie sukę ciachnąć.

Link to comment
Share on other sites

miała wyczucie psina:)

fajnie, że Honda od 10 lipca będzie miała swoją Panią na wyłączność, na pewno szybciej się przyzwyczai, a później to już będzie z górki:)

weterynarze mi zalecali, żebym po cieczce odczekała około 2 miesięcy, wtedy jest już wszystko ładnie obkurczone.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Czy to znaczy ze już mogę zdejmować allegro?[/QUOTE]

Myślę, a raczej mam nadzieję, że już nic się nie zmieni, więc można. Pięknie dziękujemy , a to dla Ciebie Ciociu:loveu::loveu:

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/306/58a38e99ed6ae7da.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']fajnie, że Honda od 10 lipca będzie miała swoją Panią na wyłączność, na pewno szybciej się przyzwyczai, a później to już będzie z górki:)
weterynarze mi zalecali, żebym po cieczce odczekała około 2 miesięcy, wtedy jest już wszystko ładnie obkurczone.[/QUOTE]

Też się cieszę. Nie ma tego złego... Pani Ewa już teoretycznie przygotowuje się do tematu: co zrobić, by stary pies szybko przyzwyczaił się do nowego domu.

Mnie też się tak wydaje, że miesiąc to co najmniej. Wet chciał ją ciachnąć nawet w cieczce, ale ja się nie zgodziłam. Nie chcę ryzykować skoro mamy czas, bo przed Hondą jeszcze kawał nowego życia:p.

Link to comment
Share on other sites

Znam temat Basiu. Fajny piesio. Super, że go zoperowali na swój koszt.

Dziś Aresik i Paja zawieźli do Ekovetu suczynkę stareńką, którą na ich oczach potrącił samochód, przejechał po niej i sobie pojechał. Suńka po obserwacji w Ekovecie trafiła do Pai, tak więc [B]Paja potrzebuje wsparcia ogłoszeniowego[/B], jeśli nie uda się odnaleźć właściciela.[B] I dt pilnie będzie potrzebny[/B], u Pai już nie ma miejsca, ma dwie suki w cieczce (izolowane) + Heksa i Dino.

Aresik - daj znać jak rachunek za małą i czy udało się, jak mi obiecali, na odroczony termin płatności. I fotki pokaż, wklej na razie tu, nad wątkiem pomyślimy jak się nie odnajdzie jej dom.

Link to comment
Share on other sites

Powiem szczerze, że tylko dlatego ruszyłam ten "temat", że lekarze w Ekovecie zachowali się w porządku odnośnie tej operacji na oczy, bo już miałam wątpliwości , co do nich, a tu proszę - pozytywne zaskoczenie - nie ma długu za operację i jest nawet pakiet dodatkowy w postaci aktualnej książeczki !

Link to comment
Share on other sites

Witajcie, to sunia która na moich i Pai oczach została potrącona przez samochód. Może mówić o wielkim szcześciu. Lekarz nie stwierdził żadnych złamań, wewnętrzych obrażen. Była tylko bardzo zapchlona. Co do jej wieku pan doktor nie chciał sie wypowiadać. Zapewne można nazwać ją Babcią. Przebywa obecnie u Pai ( z całego serca jej za ten gest dziekuję !) która mam nadzieję napisze nam o jej samopoczuciu w dniu dzisiejszym i nie tylko.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...