Jump to content
Dogomania

Hodowla "z fabryki psów fci" - hawańczyki i cała reszta


Havany

Recommended Posts

  • Replies 333
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Słuchajcie, dziś rozmawiałam z moją wetką w sprawie odrobaczania Drontalem. Okazało się, że tu nie chodzi o sam preparat tylko o to, że szczenięta były bardzo zarobaczone. Jeżeli suka nie była systematycznie odrobaczana to zwykle w okresie ciąży szczenięta zarażają się psożytami. Wówczas dochodzi do sytuacji, że mają olbrzymie ilości tych pasożytów i po podaniu Drontalu nie są w stanie wydalić tych robaków. Malutkie jelitka są zapchane tymi pasożytami i przez to szczeniaczki mogą umrzeć.

Link to comment
Share on other sites

Możliwe, że Arabella ma dłuższy włos.
Astor ma bardzo gęsty ale jeszcze nie tak długi. Poza tym, z kąpaniem jesteśmy trochę do tyłu a czysty włos jednak wygląda trochę lepiej.
Umaszczenie faktycznie ma bardzo fajne. Dobrze, że ta głowa ciemna bo przepadłby w śniegu.

Link to comment
Share on other sites

Boss jest prześliczny ale moim zdaniem Blade zapowiada się fantastycznie. Przede wszystkim ma bardzo dobrą budowę. Kolor też chyba będzie dość ciekawy. Ale zobaczymy, czasem różnie bywa.
Jack ma wspaniały charakter, jest odważny, towarzyski i bardzo wesoły.
Dziewczynki są wyjątkowo grzeczne, co mnie aż dziwi. Poprzednie były potwornie niegrzeczne. Myślałam, że zagryzą się nawzajem. A te, grzeczniutkie aż miło.

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, czasem tak jest, że zobaczysz psa i wiesz, że to właśnie TEN. A nie żaden inny.
W zeszłym miocie tak było z Anakinem - nowi właściciele zobaczyli go na zdjęciu i praktycznie następnego dnia po niego przyjechali. A mieli dość daleko bo aż z okolic Gdańska.
Chociaż jak już przyjechali i zobaczyli całe towarzystwo "na żywo" to chcieli zostawić samochód a zabrać wszystkie !! Ale sama wiesz, że szczeniaczki wszystkie i wszystkich ras są cudowne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havany']
Chociaż jak już przyjechali i zobaczyli całe towarzystwo "na żywo" to chcieli zostawić samochód a zabrać wszystkie !! Ale sama wiesz, że szczeniaczki wszystkie i wszystkich ras są cudowne.[/QUOTE]
No nie dziwie sie ze tak było :) no ale w Polsce ładne Hawańczyki zaczynaja sie rodzic :)
Oby tak dalej...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...