Jump to content
Dogomania

Hodowla "z fabryki psów fci" - hawańczyki i cała reszta


Havany

Recommended Posts

  • Replies 333
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Havany']Chciałam się Wam pochwalić, że mój Boluś w dniu dzisiejszym na wystawie w Alytusie (Litwa) otrzymał ocenę doskonałą i został zwycięzcą młodzieży. Zwycięzcą rasy został również pies z Polski - starszy brat Bolusia - AL z Przemożnej Chętki.
Primadonna jak zwykle dała popis na ringu, walnęła się na ziemię i niestety, tylko bardzo dobra.[/QUOTE]
Ogromne Gratulacje :) W Ustce bende miała możliwośc Poznania !!!!!:)
I ile wam wniosków na Mł Championa brakuje ???

Link to comment
Share on other sites

Oj chyba nie, my teraz w Polsce będziemy tylko w Lublinie, Olsztynie, Warszawie, Sopocie no i oczywiście w Białymstoku. Możliwe też, że w Gdyni jeżeli nam będzie czegoś brakowało.
Ale w Sopocie to chyba na pewno co ?
Planujemy też zabrać Astora ale on będzie w szczeniaczkach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havany']Oj chyba nie, my teraz w Polsce będziemy tylko w Lublinie, Olsztynie, Warszawie, Sopocie no i oczywiście w Białymstoku. Możliwe też, że w Gdyni jeżeli nam będzie czegoś brakowało.
Ale w Sopocie to chyba na pewno co ?
Planujemy też zabrać Astora ale on będzie w szczeniaczkach.[/QUOTE]
czyli co zagranica ???
no my w sopocie chcemy byc

Link to comment
Share on other sites

Tak, chyba raczej nie będziemy startować do Mł.Ch. w Polsce tylko raczej za granicą.
Na Litwę mamy bliżej niż np. do Katowic czy do Łodzi. I zapomniałam dodać, że chyba jeszcze Poznań.
Ann1 fajnie, że spotkamy się. A dlaczego nie będziesz w Warszawie ? Masz przecież rzut beretem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monia85']
A jeśli chodzi o Ustkę to widać wystąpią tylko dwa Hawańczyki. Moja Bella i Pedruś Hawanki. Czy może ktoś jeszcze się zgłosił?[/QUOTE]

dobrze ze chociaż ty bedziesz zawsze rażniej :)
benda jeszcze 2 hawańczyki jeden w klasie championów a druga w otwartej lub młodzieży nie jestem pewna :)
No i może bursztynki :)
Arabella w klasie baby ??

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Chciałabym jeszcze przedstawić dwóch braci Arabelli, Aferki i Astorka. Zdjęcia z nowych domków.
Oto ANAKIN SKYWALKER
[IMG]http://i49.tinypic.com/1zmjp79.jpg[/IMG]
[URL]http://i49.tinypic.com/1zmjp79.jpg[/URL]

oraz ASSASSIN
[IMG]http://i47.tinypic.com/33oqm3t.jpg[/IMG]
[URL]http://i47.tinypic.com/33oqm3t.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Właśnie, też uważam, że na forum hawańczyków zapanowała dziwna cisza. Pewnie z powodu wakacji.
Myślę, że wkrótce coś się ruszy, po wystawach.
My teraz jedziemy do Warszawy z Bolkiem, jeszcze nie wiem czy weźmiemy Donnę - mała sprzeczka z Bolkiem i Astorem spowodowała dość spory ubytek włosów !!! Ratujemy się jak możemy.
Ostatnio zauważyłam, że moje psy mają trochę gorszą kondycję włosa. Być może z powodu upałów. Czy u Was też są problemy. Dajcie znać co robicie aby poprawić jakość szaty.

Link to comment
Share on other sites

Tak, Zuzana bardzo dobrze dobiera skojarzenia. Mam nadzieję, że trafi mi się jakaś fajna suczka u niej. W ostatnim miocie miała tylko czarne a ja chcę inną. Czekam więc cierpliwie, choć cierpliwość nie jest moją mocną stroną. Jak każdy, chciałabym zaraz, natychmiast. Ale trudno, czekam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bursztynki']Ja też czekam na sunie po pięknych i utytułowanych rodzicach,trzeba troszke "Nowej krwi" w Polsce , i podobnie jak ty już nie mogę się doczekać.Tymbardziej że lece po małą .[/QUOTE]
Super !!!!!!!!!!!!!pewno ze trzeba nowej krwi w polsce i ja zastanawiam ja nad psiakiem z zagranicy hmmm....:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havany']na wystawie w Sopocie ? My planujemy być i to z synkiem Buni.[/QUOTE]Kurcze ja jak zawsze nie zdecydowana z jednej strony chciałabym byc Pedrus jak dobrze pójdzie był by juz w pośredniej ale Km troszke mnie dobijają :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...