Jump to content
Dogomania

Hodowla "z fabryki psów fci" - hawańczyki i cała reszta


Havany

Recommended Posts

  • Replies 333
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Havany']Chcielibyśmy się pochwalić, że w marcu przyjdzie na świat nasz pierwszy miot cotonów ze skojarzenia Sweet Candy znad Łydyni & Elvis Reco Bohemia.
Bardzo, bardzo się cieszymy.[/QUOTE]
Gratuluje P.Aniu i trzymam kciuki żeby pupisie zdrowe się urodziły ;)

Link to comment
Share on other sites

Astro jest przepiękny. Z takim wyglądem to musi zacząć Polskę prezentować na zagranicznych wystawach. Nie sztuką jest pokazywać importy na wystawach zagranicznych, ale sztuką Nasze Polskie hawańczyki, niech zobaczą w końcu, że my tez potrafimy wyhodować perełki. Gratuluję ;D My na razie podbijamy forum Amerykańskiego Klubu Hawańczyków, ale już niedługo uzupełnię galerie Arabelli o kilka nowych fotek z wystaw zagranicznych.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A mi się wydaje, że cały miot był prawie wyrównany. Wiadomo, że inaczej się dba o psa wystawowego, a inaczej o psa na kolanka (nie chodzi mi o to, że gorzej). Bardzo ładny chłopaczek. Natomiast jeśli chodzi o ocenę stanu psa na zdjęciu to tez może to być mylne, więc ja bym uważała z oceną psiaków po przez oglądanie jedynie zdjęć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monia85']A mi się wydaje, że cały miot był prawie wyrównany. Wiadomo, że inaczej się dba o psa wystawowego, a inaczej o psa na kolanka (nie chodzi mi o to, że gorzej). Bardzo ładny chłopaczek. Natomiast jeśli chodzi o ocenę stanu psa na zdjęciu to tez może to być mylne, więc ja bym uważała z oceną psiaków po przez oglądanie jedynie zdjęć.[/QUOTE]
Ja może mam inną perspektywe patrzenia na inne z miotu bo w Belce to jestem zakochana :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hawanka']Jaki czarnuszek ale włosa tak długiego jak np Arabella to nie ma ...??[/QUOTE]

Zresztą na jakiej podstawie to wywnioskowałaś? Nawet nie jest to zdjęcie z profilu. Każdy pies jest inny i nie ma sensu ich do siebie porównywać, może to być krzywdzące dla jednej ze stron.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monia85']Zresztą na jakiej podstawie to wywnioskowałaś? Nawet nie jest to zdjęcie z profilu. Każdy pies jest inny i nie ma sensu ich do siebie porównywać, może to być krzywdzące dla jednej ze stron.[/QUOTE]
Bardziej bujny sie wydaje ale ja nie mówie że mi sie nie podoba :)
No i tak jak piszesz inaczej dba sie o psa wystawowego a inaczej jak psa który jest nie wystawiany;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hawanka']Ja może mam inną perspektywe patrzenia na inne z miotu bo w Belce to jestem zakochana :D[/QUOTE]
Chyba tak. Wszystkie moje szczeniaczki porównujesz do Arabelli. Ale nic w tym dziwnego bo jest faktycznie ekstra.
Myślę, że różnią się przede wszystkim gatunkiem włosa - Assassin ma bardzo delikatny, jedwabisty włosek. Niestety, jest on dużo gorszy w pielęgnacji. Taki włos ma Bolek a Arabella ma włos taki jak Astor - miły w dotyku ale jednak grubszy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havany']Bardzo dziękuję. Bo rozumiem, że to komplement i dla mnie jako hodowcy i dla Moniki. Głównie chyba dla Moniki bo to ona tak o nią dba.[/QUOTE]
Ja poczekam spokojnie jak Pannice urosną i benda mieć kiedyś szczeniaczki tez bym chciała takiego brylańcika ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havany']Bardzo proszę. Teraz planujemy miot po Donnie i jestem bardzo, bardzo ciekawa jakie będą maluszki.[/QUOTE]
ciekawe ciekawe zawsze to jest dreszczyk emocji jakie piękności sie urodzą :)
mi sie bardzo podoba Blaze of Glory i bede czekać wiem ze to nie bedzie szybko ale ja sobie spokojnie poczekam na szczeniaki od tej Panny;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...