Jump to content
Dogomania

_Z Shar Pei ma POLOWANIE NA MOTYLKI,z Labka PRZYMILNOŚĆ_NEGRO_MA DOM w Warszawie


zuzlikowa

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='marysia55']Freya z Negro to na pewno OK, tylko nasza kochana zuzlikowa na kłopoty ze swoim Bercikiem i tutaj trzymamy kciuki właśnie za Bercika :-)[/QUOTE]

Marysiu, dzieki za info. Przeczytalam wlasnie watek Bercika i nogi mi sie ugiely, niestety. Trzeba byc dobrej mysli.

Trzymam rowniez kciuki za odjajczanie Negro, co by poszlo sprawnie, ladnie, bezbolesnie i bez komplikacji i takich tam.:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Freya73']Marysiu, dzieki za info. Przeczytalam wlasnie watek Bercika i nogi mi sie ugiely, niestety. Trzeba byc dobrej mysli.

Trzymam rowniez kciuki za odjajczanie Negro, co by poszlo sprawnie, ladnie, bezbolesnie i bez komplikacji i takich tam.:)[/QUOTE]

Wybacz kochana,że nie odpisywałam...ale głowy nie miałam...dzisiaj będę robic tak jak się umawiałayśmy.
Z pytaniem o stan jajeczek...oby bezjajeczek...dzwonić będę dzisiaj.
Dzięki,że pokazujecie czarnuszka..."mojego" Czarnego Luda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Wybacz kochana,że nie odpisywałam...ale głowy nie miałam...dzisiaj będę robic tak jak się umawiałayśmy.
Z pytaniem o stan jajeczek...oby bezjajeczek...dzwonić będę dzisiaj.
[B]Dzięki,że pokazujecie czarnuszka..."mojego" Czarnego Luda.[/QUOTE][/B] jakiego Twojego ?? On ci jest NASZ :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa'][B]Wybacz kochana,że nie odpisywałam...ale głowy nie miałam...[/B]dzisiaj będę robic tak jak się umawiałayśmy.
(...).[/QUOTE]

Nie ma pospiechu, co sie odwlecze to nie uciecze. Nie ma tez problemu by zorganizowac to z wiekszym zapasem czasu i spokoju..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aimez_moi']Pluszaczku ..... pokazuj sie.....:)[/QUOTE]

No i pokazuje się,ale tylko jeszcze słownie...perturbacje i młynek był wczoraj i aparat też niejako znikajacy...Arni nie zmógł fotek robić.
Ale wiem już,że Negruś już bezjajeczny...nie przeszkadza mu to z kumplem za panienkami się rozgladać...Negruś z dnia na dzień spokojnieje,nabiera jakby krzepy psychicznej.Nie mniej jednak pamiętać trzeba o tym strachu smyczowym- niestety obawy,czy wspomnienia sytuacji są jeszcze zbyt świeże i na podchodzących ze smyczą spina się i straszy.Jednak jeśli podejdzie się do niego i niejako znienacka smyczkę przypnie,idzie pięknie i bez problemów...i jest bardzo fajny.
Szybko odzyskał siły po sterylce,choć nie pobił w szybkości kolegi w tym samym dniu odjajczonego...ten już po kilku godzinach dziewczyny rwał! Ależ się kumpel Negrowi trafił...nie ma,a myśli,że ma!

3x...fiprex doszedł i został zaaplikowany chłopakowi...wybacz,ale zapomniałam kiedy doszedł...w każdym razie pamiętam,że p.Stefan mówił,że szybko.Dziękuję Ci bardzo!!!

Bico...na moim koncie są z pewnością wpłaty dla Negro...już w sobotę ubiegłą widziałam...nie miałam jednak kiedy przysiąść spisać i przesłać- w sobotę mama przyjechała i odłożyłam na niedzielę...w niedzielę przyszedł kryzys Bercika.Postaram się wszystko uporządkować jeszcze dzisiaj...ale jeśli będę miała poślizg-wybaczcie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...