Jump to content
Dogomania

_Z Shar Pei ma POLOWANIE NA MOTYLKI,z Labka PRZYMILNOŚĆ_NEGRO_MA DOM w Warszawie


zuzlikowa

Recommended Posts

[quote name='zuzlikowa']tu może warto pomyśleć o kantarku...ale tak sobie gdybam na przyszłość...[/QUOTE]

zuzliku, warto może też wyprobować szelki treningowe - wg mnie będą mniej stresujące dla Negro niż kantarek, na którym może się szarpać, bo spanikuje tak nietypowo dla siebie skrępowany na pysku:roll:
Szelki treningowe są dostępne na allegro, nie znam cen i rozmiarów ale wiem, że są - są to normalne szelki, dopóki pies idzie normalnie i nie ciągnie jak lokomotywa, wtedy unoszą one psu przednie łapy trochę w górę, to daje dyskomfort ale nie pęta i psiak musi przystopować:cool3:

Kiedy to spotkanie z p.Moniką?

Trzymam kciuki nawet i podwójnie:cool2::cool2:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mari23']jest nas tu więcej tych "trzymających";)[/QUOTE]

Dobrze,że więcej...bo pogubiłam się w liczeniu,a nie chcę sprawdzać coby dziwna liczba mi nie wyszła...

a fon mam pusty i nijak załadować nie mogłam...teraz cierpnę,że będę musiała czekać do poniedziałku na info...och,niech p.Małgorzata będzie solidna i zadzwoni z informacją!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']zuzliku, warto może też wyprobować szelki treningowe - wg mnie będą mniej stresujące dla Negro niż kantarek, na którym może się szarpać, bo spanikuje tak nietypowo dla siebie skrępowany na pysku:roll:
Szelki treningowe są dostępne na allegro, nie znam cen i rozmiarów ale wiem, że są - są to normalne szelki, dopóki pies idzie normalnie i nie ciągnie jak lokomotywa, wtedy unoszą one psu przednie łapy trochę w górę, to daje dyskomfort ale nie pęta i psiak musi przystopować:cool3:

Kiedy to spotkanie z p.Moniką?

Trzymam kciuki nawet i podwójnie:cool2::cool2:[/QUOTE]

No, proszę...znowu się czegoś zgredzik nauczył!!! Dzięki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']Trzymam u rąk i u nóg :cool2::cool2:, oby jak najszybciej było już coś wiadomo - kiepsko mi się boso chodzi :stupid:.
Czarny misiu, też trzymasz ??[/QUOTE]


No i najlepsze,ze nie wiem do kiedy tak trzymając będziemy musiałay chodzić...mnie już zziębły paluchy u nogów...u ręków z zaciskania aż zsiniały...a tu nic nie wiem!!!
Zaczynam lamęcic jak jeszcze starszy zgredzik!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aimez_moi']Zaraz...... zgredzik to kto niby?......[/QUOTE]

...nie niby, niestety...nie niby! [B]Jestem jak odbicie Negrusia- ciemna nie jednolicie i pomarszczona...jednym słowem -zgredzik![/B]:evil_lol:
Ale co ta...z młodziaszkami przestaję,to i odmładzam się! Negrusiowy towarzysz niedoli z Dobrocina...LEOŚ Wódz Wielka Głowa.Zajrzyjcie...czekał trzy tygodnie na wątek...wtedy nie mogłm...dziś już musiałam!!!:oops:

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/186597-LEO%C5%9A-W%C3%B3dz-Wielka-G%C5%82owa_mastif-owczarek-B%C5%81AGA-Nie-pozw%C3%B3lcie-MNIE-Wyadoptowa%C4%87_DOBROCIN?p=14777316#post14777316[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Nic z tego...Ty jesteś ten dziesiąty kciukas...[B]dla 10 kciukasa :loveu:[/B]...[B]dla pozostałych także!!!
...teraz pora znaleźć jedenastego kciukasa...
Kto jeszcze potrzyma kciuki za Negrowe spotkanie z p.Małgorzatą????[/B]
Zabezpieczamy się na wszystkich frontach!!![B]:cool3:
[/B][/QUOTE] Roma to dolicz jeszcze moje kciuczki :thumbs:
Wprawdzie mało sie odzywam, ale cały czas śledzę watek Negro'sa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']Gosia miala dzisiaj dzwonic do obornik i ustalic termin wizyty.. pisalysmy chwile wczoraj na gg. Prawdopodobnie w przyszly weekend wybierze sie do (po ?) Negrusia, bo w ten weeken synek jest u taty,a wizyta zapoznawcza musi byc z synkiem.[/QUOTEć mogą]

O boziu...a ja cała chodzę...niepotrzebnie!
Po Negrusia nie...po Negrusia po wizycie przedadopcyjnej.Słusznie...bez malucha nie ma co nawet zastanawiać się nad adopcją...specjalnie prosiłam, Stefana,by zwrócili uwagę na reakcję chłopczyka na Negro...tu musi być obustronny szacunek,ale nie strach,czy bezmyślność.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aimez_moi']E tam damy rade....:):)
Ja tam swoich nie puszczam......:):)[/QUOTE]

Jutro doładuję fona i zadzwonię do hoteliku...postaram się zrobić porzadek z finansami,choć przyznam,że wszystko co wymaga koncentracji choć odrobiny idzie mi jak z grudy...a z mony boję się pomylić...ale postaram się!

Negrulko...Ty się zamieniaj w najnajnaj miziastrzego chłopaka psiego pod słońcem i księżycem!
Wystawię znowu allegro chłopakowi...jeśli nic z mony nie nazbieramy,to choć pokażemy cudnego chłopaka,a po ostatnich doswiadczeniach wolę tego nie zaniedbywać!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']...nie niby, niestety...nie niby! [B]Jestem jak odbicie Negrusia- ciemna nie jednolicie i pomarszczona...jednym słowem -zgredzik![/B]:evil_lol:
[/QUOTE]

aleś wymyśliła!:eek2::no-no-no:

czyli wizyta zapoznawcza w następny weekend dopiero?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aimez_moi']Pomarszczona.......:):):)
Acha.... solidaryzujesz sie z pluszakiem....:):)[/QUOTE]

hhahaha...jak tak to teraz sie nazywa,to może być...miast zgredek,będę...[B]solidaryzująca się z pluszakiem[/B]! Też dobrze brzmi!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marysia55']to ja nie puszczając kciukasków postaram się pomiziać Negrutka . Tak delikatnie, żeby chłopak dalej smacznie chrapał i spokojnie śnił o swoim domku.[/QUOTE]

...ja też delikatniutko...niech smacznie śni...spełniająco się śni!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...