Jump to content
Dogomania

"Wziąłem ja tylko na próbe...."Lilunia ma guzy-ma juz domek!!!Żywiec


BUDRYSEK

Recommended Posts

Budrysku, może cos kręcę ale wydaje mi sie że to u Liluni wczoraj na szyjce odkrylismy wyłysiały placek?

To zauważyłyśmy u jakiejs małej, rudej sunieczki..Być może to była Lilunia. Jak wiesz, nie znam zbyt dobrze schroniskowych psiaków.

Ale jak wet. od guzów ogladał małą, to pewnie te łyse miejsca by zobaczył...To pewnie jakas inna sunia ma....kurcze,nie wiem która...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='togaa']Budrysku, może cos kręcę ale wydaje mi sie że to u Liluni wczoraj na szyjce odkrylismy wyłysiały placek?

To zauważyłyśmy u jakiejs małej, rudej sunieczki..Być może to była Lilunia. Jak wiesz, nie znam zbyt dobrze schroniskowych psiaków.

Ale jak [B]wet. od guzów [/B]ogladał małą, to pewnie te łyse miejsca by zobaczył...To pewnie jakas inna sunia ma....kurcze,nie wiem która...[/QUOTE]


w sob.nic nie zauważyłam?

nie napisałam,ze to był wet od guzów
tylko wet

Link to comment
Share on other sites

wet od guzów - skrot myślowy, bez znaczenia chyba....;)

Te wyłysienia u rudzielca można tylko dojrzeć w dwie osoby jak ktoś uniesie pod pachy, no i jak piesiu leży na brzuszku ... Jednej osobie trudno to dojrzeć.
Na łysym placku były kropeczki...

Tak czy owak Liluni szkoda w schronie , to taka delikatna sunieczka...

Link to comment
Share on other sites

Uwaga, Uwaga!!!!!! Można wpłacać pieniądze na siepomaga.pl znajdź nasze Stowarzyszenie i wpłać.... zwierzaki czekają i dziękują

Lili ma się lepiej, jest już odważniejsza, przychodzi na kolana i chowa główkę w fałdach ubrania, Boluś, kolega z kojca dalej się boi, ale jest bardzo ciekawy co robi Lilusia, obserwuje ją przechylając główkę na bok, mają kojec zewnętrzny i wewnętrzny, więc jest im sucho

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...