Jump to content
Dogomania

Dejzi od Brygady Rogala znalazła swojego pana


polubek

Recommended Posts

[CENTER][SIZE=3][B]Proszę, zajrzyjcie na wątek czterech szczeniaków, które muszą do soboty znaleźć DT - inaczej pojadą na wiejską giełdę i resztę życia spędzą przy budzie na krowim łańcuchu...

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/189151"]http://www.dogomania.pl/threads/189151-DT-na-CITO-dla-4-szczeniak%C3%B3w-pso-lampart%C3%B3w.POMOCY[/URL][/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/189151"] [B]!![/B][/URL][/SIZE] [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 610
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='NiJaSe']sucz ma sie dobrze a nawet bardzo dobrze :) , króluje na swoich włościach i jest hołubiona niczym królowa jaka

kuuuu... com sie naszukala zeby watek odszukac , ja nie wiem co sie porobilo ale czesc subskrybcji mi wcięło .......[/QUOTE]


a niestety tak już dogo ma, jak nic nie piszesz to ci wcina subskrybcje.
jak mamy to rozumieć? czy zostaje tam gdzie jest na stałe?

Link to comment
Share on other sites

a nawet nic mi nie mów , poza zanikiem subskrybcji ,znowu straciłam możliwość edycji i co chwila odkrywam jakieś nowe niedogodnośći ....

a nawet całkiem dobrze rozumiesz :) , widze że słońce nie odebrało Ci możności rozumienia , bo ja już jestem na granicy wytrzymałośći

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NiJaSe']a nawet nic mi nie mów , poza zanikiem subskrybcji ,znowu straciłam możliwość edycji i co chwila odkrywam jakieś nowe niedogodnośći ....

a nawet całkiem dobrze rozumiesz :) , widze że słońce nie odebrało Ci możności rozumienia , bo ja już jestem na granicy wytrzymałośći[/QUOTE]


no to ładnie narozrabiałaś jak nie możesz edytować :diabloti: :eviltong: :diabloti:

a słońce nie odebrało mi możności rozumienia bo unikam go jak ognia, jak muszę na dwór to popitalam do cienia, w domu okna pozasłaniane bo mnie szlag by trafił na to slońce

to chyba można już zmienić tytuł nie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='polubek']a to jakieś wieści będą do nas docierać z domku dejzi???[/QUOTE]
Jak Rodzinka bedzie miala dostep do dogo, Wet, ktory sterylizowal sunie opowiadal o tej Rodzinie w samych superlatywach, o tym jak kochaja zwierzaki i jak bardzo dbali i dbaja o wszystkie ,sa klientami tej kliniki gdzie byla sterylizowana Dejzi:)Taki zbieg okolicznosci:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Jak Rodzinka bedzie miala dostep do dogo [/QUOTE]

no mam nadzieję że będzie miała
a i marcin ma swoje konto coby nam to z głowy nie uciekło, mam cichaczem taką nadzieję że jak go już odbananują :diabloti: to sam się pojawi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='polubek']no mam nadzieję że będzie miała
a i marcin ma swoje konto coby nam to z głowy nie uciekło, mam cichaczem taką nadzieję że jak go już odbananują :diabloti: to sam się pojawi[/QUOTE]
Oo Ciocia Polubiś!:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...