Jump to content
Dogomania

AKCJA STERYLIZACJA -WZNAWIAMY ! Tymczasowe konto


3 x

Recommended Posts

[quote name='Eden']Chce dodać banerek akcji ale nie potrafię :-([/QUOTE]
nie potrafiłam wkleić waszego banerka,więc sobie zamówiłam.jeśli ktoś chce proszę się częstować,


[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-(by-bezdomniaków-było-mniej)?p=14571219#post14571219"][IMG]http://tiny.pl/h4k85[/IMG][/URL]


Wiem ,że jestem nowym deklarowiczem ale tu sytuacja jest tragiczna.Czy ta sunia miałaby szansę na zwrot kosztów sterylki?

[URL]http://amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=68&p=197668#p197668[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Drogie Panie jak mnie się udało zresztą w pocie czoła to już każdemu się uda wkleić bannerek :evil_lol:
Dajcie pomyśleć, wieczorem napisze krok po kroku.

[B]UWAGA dotyczy li tylko AKCJI STERYLIZACJA nie będą opłacane sterylizacje NIE ZGŁOSZONE na tym wątku[/B], wyjątek, ale tylko po zgłoszeniu do nas mailem, na pw czy telefonicznie stanowią sterylizacje ze środków AKCJI BUDA czy też naszych środków jakie nam jeszcze zostały na koncie a przeznaczonych na sterylki/kastracje np.suczki/psa ewentualnie kotki sąsiada, czy bezdomnje oczywiście muszą to być osoby polecone np. przez Was inną organizacje itp.
Przypominam [B]nadal obowiązuje opis do faktury na ujednoliconym druku [/B], jeżeli ktoś nie ma drukarki przesyła do nas mailem, same sobie wydrukujemy , proszę pilnujcie tego , to naprawdę nie jest skomplikowane i czasochłonne oraz zdjęcia suniek przed i po sterylce. Pomóżcie nam w ten sposób pozyskiwac dodatkowe środki na sterylki. nie udało mi się wieczorem skopiować z konta wpłat deklarowiczów za sierpień , dzisija kolejna próba albo na piechotke :(
Wstępnie wiem od Soemy,że do lutego br., wysterylizowano z Akcji Sterylizacja ponad 280 suniek , a my teraz policzymy te opłacane już z konta OS. Tak hipotetycznie zakładając ,że każda z tych suniek urodziłaby 6 maluchów, to mamy o 1680 niechcianych psich dzieci mniej. Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']


- sterylizacje będą refundowane,[B] tylko[/B] po przesłaniu faktury z kopią oraz opisu według ujednoliconego wzoru,
[URL="http://pkzui.com/t/akcja%20sterylizacja/zal_do_faktury_Akcja_Sterylizacja.doc"][COLOR=#4444ff]- w wordzie - klik[/COLOR][/URL]
[URL="http://pkzui.com/t/akcja%20sterylizacja/zal_do_faktury_Akcja_Sterylizacja.pdf"][COLOR=#4444ff]- w pdf - klik[/COLOR][/URL][/QUOTE]
chciałam się tylko upewnić: faktury TERAZ przesyłamy już na adres Ostatniej Szansy, tak jak jest napisane w załącznikach? Upewniam się, bo poprzednio trzeba było wysyłać na inny ;-).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AtaO']Ja też chętnie wkleję sobie banerek, ale nie mam pojęcia jak to zrobić:oops:.
Plizzzz.....pomóżcie......[/QUOTE]

kilka(naście) stron temu wklejałam instrukcję co trzeba gdzie skopiowac

ale chyba i tak sie wtedy osobie próbującej nie udało
ale poszukaj kilka(stron) wstecz
albo zastosuj magiczną sztuczke ewy :)

Ewa, Aga - wiem że zalegam z rozliczeniem wydatków :oops:
ale jakieś zestawoiienie wpłat dostanę pewnie na dniach żeby uaktualnic ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Gosiu już wysyłam , miałam spory problem z kopiowaniem wyciągów . Teraz mi sie udało ufff. Ewa[/QUOTE]

własnie doszło
w ramach mobilizacji własnej tutaj na wątku deklaruje że rozlicznie pojawi się do wtorku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']tadam ! wysłane .
Czeka mnie wyliczenie ile suniek wysterylizowano od maja do chwili obecnej . Gosiu masz jakowąś sunie/kotkę do sterylki ? Z Akcji Buda jeszcze została kasa, trzeba to wykorzystać . E[/QUOTE]

ja osobiście preferuję samce ;)
w fundacji u Biafry na pewno jest jedna - prawie kaukazka i chyba ze dwa mniejsze pokurcze
ale fundacje się chyba nie łapią ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']ja osobiście preferuję samce ;)
w fundacji u Biafry na pewno jest jedna - prawie kaukazka i chyba ze dwa mniejsze pokurcze
ale fundacje się chyba nie łapią ?[/QUOTE]

Zaraz a czy jest zakaz sfinansowania z Projektu Buda ? nie widziałam? Tylko niech na fakturze będzie Projekt Buda może umówmy się -prawie kaukazka - ciachajcie, duże kosztowne som :) Idzie też na sterylkę kolejna sunia z Mińska Mazowieckiego z Projektu Buda . Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']


Wiem ,że jestem nowym deklarowiczem ale tu sytuacja jest tragiczna.Czy ta sunia miałaby szansę na zwrot kosztów sterylki?

[URL]http://amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=68&p=197668#p197668[/URL][/QUOTE]

[quote name='baster i lusi']czy jako ,,młody" deklarowicz mogę zgłosić drugą sunię?[/QUOTE]

[quote name='ostatniaszansa']to nie ma znaczenia ciachamy, byle jak najwięcej. Ewa[/QUOTE]
Zgłaszam sunię Fetę z tego wątku.
[URL]http://amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=71&t=8073&p=197764#p197764[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga']chciałam się tylko upewnić: faktury TERAZ przesyłamy już na adres Ostatniej Szansy, tak jak jest napisane w załącznikach? Upewniam się, bo poprzednio trzeba było wysyłać na inny ;-).[/QUOTE]

ponawiam pytanie - koomuuu wysyłać fakturę za ciachnięcie suki - Ostatniej Szansie?

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie.
Opiekuje się suczką, którą zgłosiła baster i lusi. Nie mam czasu przeczytać całego wątku. W linku jest wszystko wyjaśnione.
Więc mam pytanie skierowane do tych, którzy prowadzą tę akcję. A mianowicie, czy jeżeli suka zostanie wysterylizowana tańszym kosztem, to owy zwróci nam się??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga']ponawiam pytanie - koomuuu wysyłać fakturę za ciachnięcie suki - Ostatniej Szansie?[/QUOTE]
tak
ostatniej szansie wraz z wypełnionym załacznikiem

[quote name='Little Black']Witam serdecznie.
Opiekuje się suczką, którą zgłosiła baster i lusi. Nie mam czasu przeczytać całego wątku. W linku jest wszystko wyjaśnione.
Więc mam pytanie skierowane do tych, którzy prowadzą tę akcję. A mianowicie, czy jeżeli suka zostanie wysterylizowana tańszym kosztem, to owy zwróci nam się??[/QUOTE]
co rozumiesz przez tańszy koszt ?
założenie akcji jest takie żeby sterylizowac jak najwięcej suczek po rozsądnych kosztach
100% zwrotu otrzymują osoby które stale jako deklarowicze wspierają akcję
50 % zwrotu - niedeklarowicze

suczkę zgłaszała baster - i jako deklarowicz ma 100% zwrotu (dziewczyny z OS poprawcie mnie jakby cos)
tylko, żeby cena nie była z kosmosu

przejrzyj wątek kilka stron wstecz - nie musisz czytać całego
co jakiś czas dziewczyny z OS wklejają procedurę postępowania sterylkowego

[quote name='agusiazet']Informuje, ze rezygnuje z deklarowanej skladki na fundusz sterylkowy![/QUOTE]
ok, dziękuję za inf

Link to comment
Share on other sites

W zeszłym tygodniu dołączyłam do grona stałych deklarowiczów. Wysłałam 25,00 za VIII-XII.
W związku z tym mam pytanie czy aktualne rozliczenie jest prowadzone w #15 ? Jeżeli tak i moja wpłata została już uwzględniona
po 5 zł za m-c to proszę poprawić mój nick na AtaO, bo w rozliczeniu jest ata:). Może to szczegół, ale w przyszłości w razie zgłaszania przeze mnie suń do sterylki mógłby pojawić się problemy z rozliczaniem;)

Link to comment
Share on other sites

jak dobrze pojdzie to Gerda zostanie w weekend wysterylizowana
to ta z akcji buda
jak będe znała koszty to podam
najpewniej w pon bo w weekend nie bede miala dostępu do netu


[B]Little Black[/B] - przykro mi z powodu psiaka :(

[B]AtaO[/B] - w poscie 15 nie ma aktualnego rozliczenia
aktualne rozliczenie jest kilka stron(kilkanaście) wcześniej
w ciągu tygodnia pojawi się sierpniowe bo już mam wyciągi od dziewczyn tylko musze je ogarnąć

jak zrobię sierpniowe to zestawie całościowo od momentu jak wpływaja na konto OS deklracje

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...